CoverGirl, Clump Crusher Mascara (Tusz do rzęs)

CoverGirl, Clump Crusher Mascara (Tusz do rzęs)

Pojemność 13,1 ml

Pogrubiająca maskara - 20x większa objętość bez grudek! Innowacyjna dwustronna szczoteczka precyzyjnie rozdziela rzęsy i zapobiega tworzeniu się grudek.

Szczoteczka
silikonowa

Zagraniczny ulubieniec

Gdy tylko jestem w jakimś kraju, gdzie CoverGirl jest dostępne, robię zapasy ich mascary. Ta jest moją ulubioną, wolę ją od pomarańczowej. Ładnie podkreśla, wydłuża i nie skleja. Cenowo też wychodzi korzystnie w porównaniu do tuszów innych marek. Podoba mi się, że są sprzedawane w opakowaniu i nie da się ich otworzyć w sklepie :D. Mam pewność, że nikt przede mną nie testował.

Najlepsza jakiej używałam!

Często przed zakupem kosmetyków sprawdzam ich recenzje na KWC, ba – chyba nie skłamię jeśli powiem że kupno takich bez żadnych recenzji mi się nie zdarza! A jednak jakimś cudem zakupiłam Clump Crushera i była to najlepsza decyzja od dawna w sektorze moich zakupów :) szczoteczka jest fantastyczna, faktycznie nie zostawia grudek, rzęsy są gęstsze, wydłużone i idealnie rozdzielone!!! Nie osypuje się, nie kruszy i nie uczula. Efekt na rzęsach dla mnie raczej codzienny – po jednej warstwie nie ma tu efektu sztucznych rzęs, ale w tuszu na codzien tego szukam. Można nałożyć 2-ga warstwę, wyglada nadal dobrze i na wieczor wystarczy ;) Nie jest wodoodporna - nie używam takich tuszy - zmywa się płynem micelarnym bez potrzeby silnego tarcia o rzęsy. Dla mnie ideał!
Jedyny mankament - dostępność. Kupiłam w TK MAXX, teraz już go tam nie widuje. Trudno, będę musiała gdzieś go upolować ;)