Maybelline New York, The Colossal, Volum` Express 100% Black Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Zobacz oferty

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Kolagen i gruba szczoteczka - to połączenie ma zapewnić rzęsom siedmiokrotne powiększenie. Teraz nowa odsłona tuszu: wersja 100% Black dla maksymalnie czarnego koloru rzęs.

Tusz do rzęs który nie zawodzi

Każda z nas przeżyła chyba sytuacje w których tusze do rzęs rozlatywały się powodując cienie pod oczami. Ten problem towarzyszył mi praktycznie z każdym tuszem do czasu kiedy nie trafiłam na Black Mascara marki Maybelline. Ten produkt jest świetny. Gruba szczoteczka umożliwia precyzyjne pomalowanie rzęs bez sklejania przy maksymalnym wydłużeniu ich !
To jest wspaniałe uczucie kiedy przestajesz się martwić o swój wygląd, ze rzęsy nie kruszą się i nie odbijają.
Jestem mega zadowolona i serdecznie polecam tym, które nie miały okazji go wypróbować !

Ulubieniec! ♥

Jak dla mnie The Colossal bije na głowę Lash Sensational! Nadaje rzęsom objętość o jakiej wydawało się, że można tylko pomarzyć. Pięknie otwiera oko, rzęsy są długie, rozdzielone, wyraziste i niezwykle gęste. Absolutnie nie jest to efekt sztucznych rzęs. Pracuje się z nim bardzo dobrze, jest wydajny, nie skleja rzęs, a na szczoteczkę nabiera się taka warstwa produktu, że nie ma żadnego problemu z jego nadmiarem. Ma intensywny czarny kolor i praktycznie nie wysycha w opakowaniu. Nie tworzy grudek, nie kruszy się. Polecam! ♥

Fajnie wydłuża

Lubię ten tusz bo dobrze wydłuża rzęsy . Kolor jest bardzo mocny .Ma mocny pigment . Rzęsy są wydłużone ,każda jest osobą . Tusz moim zdaniem daje efekt sztucznych rzęs ale takich pozytywnych . Tusz jest wydajny . Kosztuje kilka złotych.

Dobry

Fajnie pogrubia, idealnie czarny kolor. Jedyna wada według mnie to robienie się grudek po pewnym czasie. Gruba szczoteczka fajna, choć można się nią troszkę ubrudzić tuszujac u nasady rzęs.

Bardzo dobry tusz

Maskara jak się nie mylę dostałam w prezencie i przyznam szczerze że bardzo mi się podoba mam bardzo krótkie rzęsy dzięki niej są ładne długie i podkręcone. Trzyma się cały dzień nie skleja rzęs. Maskara w żółtym opakowaniu bardzo ładnie wygląda.

Mega

Na początku nie byłam przekonana, ale znalazłam w końcu idealny zamiennik hitów typu V for V. O. L. U. M. E Sephory, Volume diva od Astor, KISS&CURL Douglasa i Volume Bulid od Oriflame. Colossal bije na głowę wszystkie wyżej wymienione. Jak widać, mój problem polega na tym, że co sobie znajdę ulubioną mascarę, producent podejmuje decyzję o zakończeniu jej produkcji. Mam nadzieję, że ten tusz będzie produkowany wiecznie, bo jest genialny. Wydłuża, pogrubia, idealnie rozdziela. Nie odbija się na powiekach, nie rozpływa, trzyma się cały dzień. Miłość od pierwszego użycia, ale wieczna.

Mój ulubiony tusz

Mój ulubiony tusz do rzęs. Idealnie podkręca, pogrubia i wydłuża rzęsy. Mocny czarny kolor, wydajny. Duża szczoteczka. Łatwo się aplikuje. Tylko czasami zdarza się, że odbije mi się na dolnej powiece. Jest wytrzymały. Opakowanie fajne.

Klasyk!

Cięzko zliczyć ile opakowań tego tuszu już zużyłam. Jest to u mnie taki pewny klasyk w kosmetyczce. Jest tani, łatwo dostępny. Co jest dla mnie najbardziej istotne nie kruszy się i nie odbija na skórze. Fajnie pogrubia i wydłuża rzęsy.
Na pewno kupię jeszcze nie raz. Szczególnie, że często jest na promocji.

Wyraźne pogrubienie i rozdzielenie

Lubię tusze od Maybelline, ponieważ świetnie wyglądają na rzęsach, często można je dorwać na promocji i nie podrażniają moich wrażliwych oczu. Colossal Volum Express okazał się strzałem w dziesiątkę!
Kształt szczoteczki pozwala bezproblemowo dosięgnąć każdej rzęsy i precyzyjnie je rozdzielić. Kolor mascary jest głęboko czarny, podkreślający spojrzenie. Rzęsy po wytuszowaniu faktycznie są pogrubione i wydłużone, a przy tym nie ma tu mowy o sklejaniu czy grudkach. Produkt jest trwały, nie zauważyłam by się rozmazywał czy osypywał w ciągu dnia. Łatwo zmywa się płynem micelarnym, nie wywołuje uczulenie. Nie odnotowałam praktycznie żadnych minusów. Polecam! ♥

Bardzo dobry

To mascara, którą regularnie używałam przez dobrych parę lat i nigdy mnie nie zawiodła. Bardzo ładnie wydłuża rzęsy, a nawet daje efekt lekkiego pogrubienia. Co najważniejsze mascara nie robi grudek i pajęczych nóżek. Do tego nie uczula i nie sprawia problemów przy zmywaniu. W swoim przedziale cenowym zdecydowanie najlepsza.

Polecam!

Tusz jedyny w swoim rodzaju, stosuję go już dłuższy czas. Dobrze rozprowadza się po rzęsach mocno je pogrubiając i wydłużając zarazem. Zawsze zwracam uwagę na szczoteczkę, która w tym tuszu Maybelline jest wręcz idealna!

Dobrze wspominam!

Kiedyś mój numer 1, teraz trochę stłumiony przez Max Factora, Loreal i... Eveline, ale to długa historia. Mam ochotę do niego wrócić.
Ten tusz był bardzo w porządku. Co prawda nie daje on efektu wow, ale na co dzień sprawdza się bardzo dobrze. Jest głęboko czarny, szczoteczka estetycznie rozczesuje i rozdziela rzęsy, można nią ładnie pomalować nawet rzęsy na dolnych powiekach. Sam tusz widocznie je pogrubia i lekko wydłuża. Oko wygląda ładnie i dość naturalnie - nie ma efektu sztucznych rzęs.
Tusz jest wydajny, nie zasycha nawet długo po otwarciu.