Maybelline New York, The Colossal, Volum` Express 100% Black Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Zobacz oferty

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA
Cena PLN 23.00

Kolagen i gruba szczoteczka - to połączenie ma zapewnić rzęsom siedmiokrotne powiększenie. Teraz nowa odsłona tuszu: wersja 100% Black dla maksymalnie czarnego koloru rzęs.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające, regenerujące
Szczoteczka
z włosia

Kupiony w: Inna drogeria

mój klasyk

Maybelline New York The Colossal Volum' Express 100% Black Mascara to tusz do rzęs, który kiedyś był moim absolutnym ulubieńcem, wiem, że muszę do niego wrócić.

Jednym z głównych atutów tego tuszu jest jego zdolność do nadania rzęsom imponującej objętości. Już po jednej aplikacji rzęsy stają się widocznie pogrubione, co dodaje spojrzeniu wyrazistości. Formuła tuszu jest wzbogacona o kolagen, co dodatkowo wzmacnia efekt pogrubienia i sprawia, że rzęsy wyglądają na pełniejsze.

Kolor 100% Black jest naprawdę intensywny, co podkreśla naturalne piękno rzęs i dodaje im głębi. To czyni ten tusz idealnym zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje, kiedy zależy nam na bardziej dramatycznym efekcie.

Szczoteczka The Colossal jest dużych rozmiarów i gęsto osadzona, co ułatwia równomierne rozprowadzanie tuszu na rzęsach. Dzięki niej można łatwo uzyskać efekt wachlarza, bez grudek i sklejonych rzęs. Dodatkowo, tusz jest trwały i nie osypuje się w ciągu dnia, co jest dużym plusem dla osób, które potrzebują makijażu na cały dzień.

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

Bardzo polecam

Używam ten tusz od lat i chętnie po niego wracam. Produkt jest zgodny z opisem producenta. Pogrubia i wydłuża rzęsy. Nie skleja. Jest wydajny. Polecam

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 3

Tusz

Fajna maskara pogrubiająca i wydłóżająca rzęsy ma cudowną szczoteczkę i przyjemnie nakłada się nią na rzęsy jedyny minus to trwałość maskara kruszy się i szybko rozmazuje

Niezawodny tusz

Używałam tego tuszu przez bardzo długi czas. Tusz jest zgodny z opisem producenta. Bardzo dobrze pogrubia rzęsy dzięki czemu wyglądają piękniej. Brakuje mi w tym tuszu wydłużenia rzęs. Gdyby miał opcję wydłużenia byłby idealny ;) Dodatkowo jest to tusz, który nie jest bardzo drogi a w rossmanie często są na niego promocje.

fajny efekt

Używałam ten tusz już parę razy i chętnie do niego wracam. Zgadzam się z opisem ze pogrubia rzęsy i ma bardzo fajną szczoteczkę, która też je od siebie oddziela. Cena dobra, a jest często na promocji więc warto polować. Ja jestem zadowolona

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Kupiony w: Inna drogeria

Pogrubienie rzęs

Maybelline New York, The Colossal, Volum' Express 100% Black Mascara to jeden z najlepszych tuszy do rzęs, jakie miałam okazję wypróbować. Produkt ten obiecuje pogrubienie rzęs i faktycznie spełnia swoje obietnice.

Formuła tuszu jest jedwabista i łatwa w aplikacji, co sprawia, że rzęsy są gładkie i nie sklejone. Szczoteczka jest idealna do rozczesywania i podkręcania rzęs, co sprawia, że efekt jest naprawdę imponujący. Mascara ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy, nadając im intensywność i głębię.

Kolor tuszu jest intensywnie czarny, co dodaje oczom wyrazistości. Pomimo tego, że tusz jest bardzo trwały, łatwo go zmyć przy użyciu zmywacza do makijażu.

Mimo że mają skłonność do ulegania osypywaniu, rzęsy są zdecydowanie bardziej pełne i zwarte. Ogólnie rzecz biorąc, Maybelline New York, The Colossal, Volum' Express 100% Black Mascara jest tuszem, który warta jest każdej złotówki, dając rzęsom profesjonalny wygląd. Gorąco polecam ten produkt wszystkim, którzy chcą uzyskać efekt pogrubionych i podkręconych rzęs.

Tusz maybelline

Uwielbiam ten tusz od lat wszytskie z tej serii mi się sprawdziły pieknie wygląda oko, rzesy są pogrubione i gęstsze, kocham ten efekt. Polecam z całego serca

• Zgodność z opisem producenta: 4

Nie polecam

Tusz tylko i wyłącznie wydłuża rzęsy. Brak jakiegokolwiek pogrubienia czy nadania objętości. Ze względu na to, że mam je dość słabe wyglądają "nieestetycznie". Rzęsy zawsze dla mnie są najważniejszym elementem makijażu i zależy mi aby były ładnie podkreślone czego z pewnością ten tusz mi tego nie zapewnia.

• Wydajność: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Trwałość: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 1

Kiedyś tak, teraz zdecydowanie nie

Pierwszy raz używałam tego tuszu jakieś 10 lat temu. Był bardzo ok, podrubiał, wydłużał rzęsy i utrzymywał skręt. Do tego ładna głęboka czerń. Kilkakrotnie do niego wracałam, ale od ostatnich 2-3 lat używałam Loreal Milion Lashes. Ostatnio kupiłam na promocji w Rossmanie Maybelline i to był dramat. Nie wiem, czy to kwestia zmienionej formuły, czy zmiany moich wymagań co do tuszu, ale od pierwszego użycia totalnie mi nie podpasował. Klei rzęsy, robi grudki, rzęsy wyglądają jak nogi pająka - ogólnie dramat. Do tego kruszy się i robi efekt pandy. Nie, nie, nie i jeszcze raz nie.

Mój ulubieniec

Zdecydowanie mój ulubiony tusz do rzęs. Idealny czarny kolor. Szczoteczka gruba ale precyzyjna, pięknie rozdziela moje rzęsy. Sam tusz wydłuża moje krótkie rzęsy no i oczywiście pogrubia. Nie skleja, nie brudzi. Pomalowane oko wygląda świeżo i ładnie. Ideał wśród tuszy do rzęs. Poza tym ma bardzo ładne opakowanie, jest wydajny i co najważniejsze trwały - przetrwa cały dzień jak i szaleństwo nocy. Poleciłam go mojej Mamie i również jest z niego bardzo zadowolona :)

• Stosunek jakości do ceny: 4

Fajny produkt.

Tusz poleciła mi koleżanka. Bardzo zwracam uwagę, aby szczoteczka w tuszu była grubsza wtedy lepiej moje rzęsy są pogrubione i wypielęgnowane.
Mając już jakaś wiedzę o produktach Maybelline postanowiłam go przetestować. Tusz bardzo dobrze pogrubia rzęsy i delikatnie rozdziela,czasem mam wrażenie, że je wydłuża. Nie rozmazuje się i nie uczula. Bardzo go lubie.

Ogólnie dla mnie efekt delikatnego rozdzielenia rzęs jest na plus bo nie lubie dużych odstępów między kępkami, a nie mam naturalnie gęstych rzęs.

Opakowanie w kolorze żółtym wyróżnia go wśród wielu zbliżonych produktów innych marek.

Tusz robi normalny efekt pogrubienia rzęs.

• Opakowanie: 5

Kultowy tusz do rzęs, godny polecenia

Tusz do rzęs Maybelline New York, The Colossal, Volum' Express 100% Black Mascara ma charakterystyczne, żółte opakowanie. Jest poręczne i mieści się do kosmetyczki.

Aplikator jest duży, o regularnym kształcie i dobrze wyprofilowany. Umożliwia równomierne pokrycie rzęs tuszem, bez zlepiania i tworzenia grudek.
Konsystencja tuszu jest gęsta, co pozwala na efektywne pogrubienie rzęs już przy pierwszej warstwie. Nie jest zbyt rzadka ani zbyt sucha, co ułatwia aplikację i zapobiega rozmazywaniu.
Po nałożeniu tuszu rzęsy stają się wyraźnie pogrubione i wydłużone.
Tusz utrzymuje się na rzęsach przez wiele godzin bez rozmazywania się czy kruszenia.
Mascara jest stosunkowo łatwa do zmycia przy użyciu zwykłego płynu micelarnego, jednakże ja polecam płyn dwufazowy.

Maybelline New York, The Colossal, Volum' Express 100% Black Mascara to doskonały tusz do rzęs, który zapewnia intensywne pogrubienie i wydłużenie, niezbędne do stworzenia spektakularnego makijażu oczu. Jego trwałość i łatwość aplikacji sprawiają, że jest to produkt godny polecenia dla każdej miłośniczki efektownego spojrzenia.