L`Oreal Paris, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

L`Oreal Paris, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zobacz oferty

cocolita.pl
Średnia ocena: 0.00/5

ELNINO PARFUM
Średnia ocena: 4.89/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.91/5

REKLAMA

Maskara precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy.

Przeciętny

Niestety ten tusz do rzęs się u mnie nie sprawdził wręcz rozczarował. Miałam już różne tej firmy i raczej byłam zadowolona więc skusiłam się na ten bo szczoteczka wyglądała ciekawie i liczyłam że spełni swoją funkcję. Jednak ciężko się tuszuje nim rzęsy bo mam wrażenie że są posklejane, ciężko tą szczoteczką je rozczesać i po prostu nie było takiego efektu jakiego oczekiwałam

Świetny tusz do rzęs

Jestem tym produktem bardzo mile zaskoczona. Świetnie sprawdza się przy moich niezbyt imponujących rzęsach. Pięknie wydłuża, pogrubia, rozczesuje, absolutnie nie skleja rzęs. Nie mam przy nim również problemu z odbijaniem się na powiece ani z osypywaniem, jest bardzo trwały, trzyma się cały dzień i nie robi efektu pandy. Ma wygodną szczoteczkę, dzięki której łatwo się aplikuje. Na promocji można go dostać w bardzo atrakcyjnej cenie, co jest dodatkową zaletą, myślę, że będę do niego wracać.

Brak efektów

Jakie mam rzęsy:
Jasne, średniej długości i powiedzmy, że nawet gęste. Wiadomo, zawsze mogło być lepiej, ale nie narzekam na ich stan. Stosuje olejek rycynowy, dzięki czemu są lepsze niż naturalne.

Czego oczekuje od tuszu:
Uważam, że każdy tusz nie powinien sklejać rzęs, tworzyć grudek i kruszyć się w ciągu dnia. Trwałość powinna być na pierwszym miejscu, aczkolwiek to powinna być podstawa. Wydłużenie i pogrubienie rzęs to co oczekuje od tuszu. Lubię mocno podkreślone rzęsy, dlatego liczę na spektakularne efekty.

Szczoteczka:
Szczoteczka silikonowa.

Jaki jest:
Tusz z silikonową szczoteczką niestety zawiódł. Jego efekt nie był w połowie taki jaki oczekuje choć myślę, że moje rzęsy po prostu się z nim nie lubią. Malowanie oczu - rzęs to coś co lubię i do czego przykładam uwagę. Wydłużone i pogrubione rzęsy to efekt do którego dążę ale z tym tuszem - szczoteczką nie potrafię uzyskać to na czym mi zależy. Cóż. Tuszem uzyskuje zwykły, naturalny efekt jednak w połączeniu z innym tuszem nieco dzieje się więcej. Tusz nie skleja rzęs, nie tworzy grudek i w ciągu dnia nie odbija się. Zdecydowanie nie jest to tusz dla moich rzęs.

Czy jestem zadowolona:
Niestety ale nie. Testowałam go dwukrotnie lecz za każdym razem było to samo. Tusz nie sprawiał efektu na rzęsach takiego jakbym chciała.

Cena:
9 ml - ok. 35 zł zależności od sklepu

Dostępność:
Online i stacjonarnie

Slaby

Jestem w trakcie pierwszego opakowania i uważam że slaby . Skleja mi rzęsy nie rozdziela po kilku godzinach jak bym tuszu na rzęsach nie miała oczka się robią malutkie a cena dość wysoka osobiście nie kupię drugi raz a kupiłam bo pani w sklepie polecała ze panie biorą

Dość dobra ale tylko pod warunkiem, że kupisz na promocji.

L`Oreal Paris, Volume Million Lashes to poprawny tusz do rzęs. Znam jednak wiele dużo lepszych maskar w podobnej cenie, znam też niestety wiele gorszych.
Tusz ma bardzo ładne opakowanie, i wygodna szczoteczkę, pomimo jej wielkości i gęstości.
Maluję rzęsy już od tak wielu lat, że większość szczoteczek przetestowałam na sobie wielokrotnie, ta jest całkiem niezła, ładnie rozczesuje rzęsy i nie brudzi mi powieki :)
Tusz ma ładną czerń i dość dobrze rozprowadza się na rzęsach, przy odrobinie wprawy nie skleja ich ;) ale niestety osypuje się z czasem i to jest jego największy minus. Drugi to taki, że potrafi odbić mi się na górnej powiece, no ale mam długie rzęsy więc czasami mi się to zdarza z różnymi tuszami.
Pomimo tych wad nie skreślałabym go całkowicie, zwłaszcza jak znajdziecie go w promocji.

2 w 1, czyli efekt miliona rzęs i efekt pandy w jednym

Kiedyś uwielbiałam tusze z L'Oreal Paris, jako jedyne z maskar pochodzących z drogeryjnych półek oferowały efekt sztucznych rzęs i nadzwyczajną trwałość, dziś jest jednak inaczej.. dlaczego?

Na początku odniosę się do opakowania, które mimo tego, że jest plastikowe, wygląda dość drogo i elegancko. Przypomina mi trochę tusz z Hourglass. Szczoteczka jest dość gęsta, ale dobrze się nią nakłada tusz. Opakowanie jest poręczne.

Pamiętam zachwyt nad pierwszą maskarą Volume Million Lashes. Naturalnie jestem posiadaczką długich i raczej gęstych rzęs, a przy użyciu tej maskary moje rzęsy wyglądały naprawdę zjawiskowo i ponadprzeciętnie. Tusz oferował naprawdę elegancką oprawę oka, bez oblepiania rzęs i efektu czekoladki.
Standardowo przy otwarciu produkt był bardzo mokry i sklejał rzęsy, jednak po około 2 tygodniach można było wyczarować efekt wachlarza rzęs. Wiele osób w tym czasie pytało mnie nawet czy to faktycznie moje rzęsy. Kupiłam kilka tych maskar, potem testowałam też inne z L'Oreal, ale zawsze byłam wierna tej marce.

Do Volume Million Lashes róciłam wróciłam po jakimś czasie i owszem, efekt miliona rzęs nadal był, ale tusz zaczął się niesamowicie osypywać i to nawet nie po całym dniu tylko po dwóch godzinach. A to co się osypało oczywiście zaraz się rozmazało, więc efekt pandy niestety był murowany. Miałam też wrażenie, że produkt wysechł szybciej niż zwykle. Myślałam, że może trafiłam na wadliwy egzemplarz, ale potem kupiłam maskarę Telescopic z L'Oreal i znowu zaczęłam się rozmazywać.

Nie wiem co się stało z jakością tuszy L'Oreal, ale tak jak kiedyś były warte swojej ceny, tak teraz jest zupełnie odwrotnie.

Dobry...

Tusz kupiłam jakiś czas temu w promocji w Rossmannie, jego regularna cena jest dość wysoka a promocyjna zachęciła do zakupu i przetestowania.
Bardzo ładne opakowanie, czarno złote. Idealnie dozuje ilość tuszu na szczoteczce.
Szczoteczka duża, dobrze rozdziela i pogrubia rzęsy. Zdarzy się jej zrobić psikusa i posklejac trochę rzęsy ale bez problemu da się to naprawić.
Bardzo dobry tusz z jednym minusikiem, lubi się pokruszyć i opasc pod okiem. Nie jest to mega osyp, ale zdarzy mu się czasem. W promocyjnej cenie do wybaczenia w regularnej niestety nie.

Ulubiony tusz do rzęs

Uwielbiam ten tusz za jego silikonową szczoteczkę. Świetnie sprawdza się przy długich rzęsach, bo mocno pogrubia i robi dużą objętość. Produkt długo się utrzymuje na rzęsach, nie odbija się na powiekach nie kruszy się.
Bardzo dobry tusz. Polecam.

No to ja chyba przerwę dobrą passę tego tuszu . Widzę mnóstwo pozytywnych opinii , ale dla mnie to taka średnia 2 . O co chodzi?

Zaznaczę, że marka L'oreal ma chyba parę tych wersji jeśli chodzi o tą serię. Różnią się one tylko kolorem . Dla mnie idelana jest na przykład wersja fioletowa. Skuszona tym faktem , kupiłam też złotą- była na promocji, a nie oszukujmy się w regularnej cenie to te tusze troszkę kosztują:)

▪︎ Opakowanie ▪︎
Porządna metalowa obudowa o barwie spranego zlota. Opakowanie produktu jest na prawdę przemyślane bo obudowa super radzi sobie z usuwaniem nadmiaru produktu na szczoteczce.

■ Szczoteczka ■

Bardzo precyzyjna szczoteczka Millionizer jest sprężysta i gęsta, idealnie rozdziela każdą rzęsę, pozwala dokładnie pokryć je tuszem. To mówi nam producent ..jak jest w praktyce ?To zaraz wam napisze ;)

☆ Aplikacja i działanie produktu ☆

Duży plus daje za szczoteczkę- jest dość sporych rozmiarów, ale włoski, które mają czesać nasze rzęski są takie długości w sam raz -nie za duże, nie za małe. Pierwsza moja aplikacja - cóż konsystencja na bogato , klejąca i gęsta. Piękna czerń- ale nie jakąś extra napigmentowana . Nie pociągnę tutaj dalej prymu tej mascary - bo i mnie się nie sprawdziła. Swoje rzęsy posiadma dość długie, ciemne i gęste. Ważne jest dla mnie aby tusz nie sklejał moich rzęs i perfekcyjnie je rozdzielał. Ta maskara - może i rozdziela- ale przy jej aplikacji- wszelkie grudki na końcach moich rzęs to normalka. Potrafi też skleić rzęsy i tworzyć efekt pajęczych nóżek - szczególnie gdy nakładamy 2-ą jej warstwę . Osypuje się- po około 4 h już. Nie zrozumiem fenomenu tej maskary - fioletowa wersja jest świetna, za to ta ...no nie ...;)

Bardzo zły tusz

Chciałam napisać w tytule recenzji, że jest to bardzo słaby tusz. To jednak byłoby zbyt lekko powiedziane, bo tusz jest bardzo zły. Tym się nie da umalować. Tusz skleja rzęsy w kupki i nic nie da się z tym zrobić. Dziwi to bo szczotka wygląda na solidną. Jeśli ktoś chce bardzo spróbować tego tuszu, to polecam test w drogerii przed zakupem.

Idealny

Mam rzęsy długie i grube, ta maskara jest dla mnie idealna, efekt jest nieziemski. Łatwo się zmywa, nie kruszy się, świetnie rozdziela włoski, nie rozmazuje się chyba, że przy płaczu (nie jest wodoodporna, ale dla mnie to plus, lubię łatwo zmyć makijaż). Używałam wielu, ale ta jest moją ulubioną.

Bardzo lubię ten tusz do rzęs i często go kupuję.

Bardzo lubię ten tusz do rzęs i często go kupuję. Nie kruszy się i nie wysycha. Przeczytałam wiele komentarzy . Delikatnie pogrubia rzęsy i przy okazji rewelacyjnie wydłuża. Nie skleja rzęs. .
Tusz dość wysokiej cenie , ale często można go dostać po promocyjnej cenie.