L`Oreal Paris, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

L`Oreal Paris, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Maskara precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy.

Klasyka

Z tym tuszem znam się od wielu lat. Zachwycił mnie od pierwszego użycia i tak zostało do dziś. Lubię do niego wracać, choć powstało wiele różnych jego wersji, to trzymam się tej, że królowa jest tylko jedna!
Tusz ma dużą szczoteczkę i głęboki czarny kolor. Dokładnie rozdziela rzęsy i nadaje im objętość. Jest trwały, nie obsypuje się. Jedyna wada to regularna cena, która jest dość wysoka.

Kiedyś był lepszy

Ten tusz jest długo na rynku i pamiętam, że kiedyś bardzo go lubiłam, ale coś zmienili, bo szczoteczka była mniejsza i wygodniejsza a sama formuła tuszu dawała lepszy efekt.

Najnowsza wersja jest rozczarowaniem, tusz lekko skleja rzęsy a szczoteczka jest za duża i niewygodna (mam długie rzęsy a mimo to ciężko mi się nakłada). Efekt końcowy jest nie warty pieniędzy, lepszy rezultat dają tusze Eveline.

Jedynym plusem jest duże opakowanie i to, że tusz starcza na trochę dłużej niż np Eveline, dłużej jest świeży.

Dobry tusz z grubą szczoteczką

Tusz L'oreal ma eleganckie opakowanie i grubą szczoteczkę. Moje rzęsy nie są krótkie i bardzo lubię tego typu szczoteczki, jednak przy krótkich rzęsach ryzyko pobrudzenia powiek może być spore.

Tusz można szybko zaaplikować - już po kilku ruchach rzęsy są pomalowane. Zawiera małe "włoski", które przyczepiają się do naturalnych rzęs i tworzą wrażenie pogrubienia. Dla pogłębienia efektu zwykle nakładam dwie warstwy tuszu, rozczesując włoski po pierwszej warstwie. Utrzymuje się spokojnie przez cały dzień.

Cena w drogeriach stacjonarnych jest dość wysoka, dlatego będę go kupować raczej tylko podczas promocji, których na szczęście nie brakuje.

Pogrubiając i wydłużająca mascara

L'Oreal volume million lashes mascara.

Szybkie zakupy w drogerii były efektem że bez dłuższego zastanowienia sięgnęłam właśnie po ta maskarę. Niestety przez moje niedopatrzenie gdy wróciłam do domu okazało się że zamiast czarnej wzięłam brązowa. W pierwszej chwili złość na samą siebie bo jak mogłam nie zauważyć że piszę Brown. Jednak nie skreśliłam jej na starcie i stwierdziłam skoro jest już w mojej kosmetyczce to trzeba przetestować.

Już po pierwszym wyszczotkowaniu rzęs moja złość mijała. Okazało się że tusz jest bardzo dobry.
Pięknie pogrubia i wydłuża rzęsy. Moje rzęsy są krótkie i proste więc nie należą do najłatwiejszych.
Dwókrotne nałożenie i rzęsy są pięknie podkreślone, dodatkowo tusz się nie wykrasza nawet jeśli zapomnimy że mamy makijaż i przestrzemy dłonią lub palcami po oczach rzęsy pozostają nie naruszone.
Bez problemu można ją zmyć przy pomocy kosmetyków do demakijażu.

Sama szczoteczka jest dobrej jakości, fajnie wyczesuje rzęsy.
Wizualnie tusz prezentuje się pięknie poprzez złoto czarne kolory które nadają jej elegancji i klasy.

Podsumowując mogę śmiało polecić maskare L'Oreal volume million lashes z tym że przy zakupie sprawdź kolor. Z pewnością sięgnę po nią jeszcze teraz z tym że następnym razem zakupie czarna. ????

Nie spodziewałam się tego po nim

Dostałam tą maskarę w prezencie. Zawsze obok niej przechodziłam w drogerii, ale to za drogo, to jednak później ją kupię i tak w nieskończoność.
Po tym jak ją dostałam to od razu zabrałam się do testowania i... jestem w szoku! Ostatnimi czasy nawet mój ukochany L’Oreal Paradise Extatic się rozmazuje na moich oczach- robi pandę na powiece i pod nią. A ten? Nic! Nawet, gdy go noszę ”na surowo” bez korektora, pudru przez 7 godzin. Przy moich tłustych powiekach to jest szok, że się nie rozmazuje i nie kruszy- w dodatku, że nie jest wodoodporny.
Co jeszcze mogę powiedzieć? Kolor tuszu to naprawdę ładna, głęboka czerń, a opakowanie przykuwa wzrok ;)
Tusz pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy. Również podtrzymuje skręt rzęs, gdy użyjemy zalotki.

Uwielbiam

to już chyba kultowy kosmetyk, który miał każdy :) Tusz ma silikonową szczoteczkę, która jest dosyć spora. Dolne rzęsy początkowo się ciężko malowało, ale gdy dojdziemy do wprawy i będziemy wiedzieć jak manewrować szczoteczką to problem znika. Ma bardzo ładny zapach, taki perfumowany, ale przyjemny. Dla mnie jest to najlepszy tusz do rzęs jaki miałam i idealnie sprawdza się na większe wyjścia typu wesela, czy urodziny. Rzęsy są pogrubione, wydłużone i wyglądają spektakularnie. Dodatkowo kosmetyk jest trwały i wydajny. Jedynie pod koniec opakowania trochę się osypywał czasami, ale początkowo nie miało to miejsca. Jeśli jeszcze nie używaliście (w co wątpię) to koniecznie polecam wypróbować :)

Gorszy kuzyn od fioletowego VML

Kupiony w zastępstwie do ulubionego VML fioletowego.

Niestety mimo wielu podobieństwo – konsystencja tuszu, podobne szczoteczki, podobne opakowanie i ta sama firma. To produkt nie jest dla mnie.

Nie wiem czemu, ale tusz schnie wolniej, jest mniej wydajny i ta cholerna szczoteczka, musiałam ją zastąpić, bo walka o równe nałożenie nawet tych malusich rzęs jest męczące. A która z nas lubi rano się męczyć z tuszem? Niestety, ale wolę dłużej pospać niż wcześniej wstawać aby się równiutko umalować.
I ostatni minus ostatnio na wilgotnym spacerze, biała maseczka pod okiem stała się czarna – niestety tusz nie wytrzymał wilgoci w powietrzu. Nie wiem czemu jest tak odmienny od fioletowej wersji, ale nigdy dobrowolnie do niego nie wrócę.

O dziwo jedyny i dość duży plus jest taki że jak już cholernik zaschnie to trzeba go długo olejować/moczyć aby odkleił się od rzęs. Z jednej strony super, ale z drugiej strony po co budzić się rano z resztkami.

Efekt wow

Tusz dostałam w prezencie urodzinowym. Na tyle skradł moje serce, że kupiłam go jeszcze kilka razy.

Niezwykłe, złote opakowanie. Pięknie prezentuje się na sklepowej półce jak i w kosmetyczce. Odpowiedni kształt przez co dobrze się nim maluję.
Sam tusz ma mega szczoteczke. To chyba pierwsza rzecz na którą zwracam uwagę podczas zakupu. Dzięki tej szczoteczce, można pomalować każdy najmniejszy włosek.
Ładnie rodziela rzęsy, tworząc firankę. Wydłuża je i pogrubia.
Jedyny minus - po kolo 6h, jak cera się zaczyna świecić tusz potrafi się odbić na powiece.

OH AH!

Mega tusz! Jeden z lepszych które używałam. Silikonowa szczoteczka, która nie skleja. Tusz pogrubia i baaaaaardzo wydłuża rzęsy. Jedyny minus to gdy nasza cera zaczyna się świecić i robić tłusta pod koniec dnia, tusz robi nam lekką pandę. :(

Maskara

Świetna szczoteczka ktora nie skleja. Doskonale wydłuża rzęsy. Co bardzo ważne nie krószy sie przy noszenia całodziennym. Pięknie prezentuje się opakowanie.

Jak to w miłości bywa, czasami go zdradzam....

Pokochałam go miłością wzajemną. Ale po jakimś czasie zdradziłam. Mea Culpa, bo wróciłam z podkulonym ogonem, szybciej niż odeszłam. Miałam apetyt na zmiany, ale nie znalazłam dotąd lepszego zamiennika. Tusz ma fajną szczoteczkę silikonową, która pozwala na precyzyjne nakładanie go na rzęsy. Widocznie je pogrubia i wydłuża. I do tego ta głęboka czerń, jak najczarniejsza noc w wiejskiej chacie, gdy dookoła nie ma ulicznych latarni. Nie osypuje się, zostaje na swoim miejscu na wiele godzin i nie skleja rzęs. A do tego, gdy uda mi się go kupić w promocyjnej cenie, za połowę tej zwyczajowej, to jestem przeszczęśliwa. Czego można więcej chcieć od tuszu?

Zawsze do niego wracam

Muszę go mieć w swojej kosmetyczce. Gdy tylko jakiś tusz mi się nie sprawdzi to wracam do niego jak po najlepszego sprzymierzeńca. A znamy się już kilkadziesiąt lat. Tak! to już tyle czasu. Bardzo lubię u niego wszystko: szczoteczkę silikonową, z kłującymi, sztywnymi wypustkami w szczoteczce, które pięknie rozdzielają; czerń jaką daje rzęsą. brak osypu, całodzienny efekt WOW, trwałość i wydajność do ostatniej kropelki.