Nutridome, Body & Spirit, Krem do twarzy na noc `Wygładzenie i ujędrnienie`

Pielęgnacja twarzy powinna być różna w ciągu doby, niekiedy tak różna jak noc i dzień. Po zmroku nie potrzebujesz już ochrony przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych czy przenikliwym mrozem. Noc to czas na oczyszczenie i rewitalizację. Krem do twarzy na noc NUTRIDOME:

nawilża
regeneruje
odżywia i wygładza oraz uelastycznia
bazuje na naturalnych składnikach.
Przepis na dobrą noc dla skóry
Doza ekstraktu z rozmarynu oraz cały kompleks naturalnych olejów to sekret rewolucyjnego działania kosmetyku Wygładzenie i ujędrnienie NUTRIDOME. Najwyższej jakości składniki zostały starannie dobrane, aby razem tworzyły unikatową, a przede wszystkim skuteczną recepturę. Krem wzbogacony o glicerynę i kwas hialunorowy odpowiednio nawadnia i uelastycznia cerę. Łagodna, bogata formuła preparatu charakteryzuje się przyjemnym, delikatnym zapachem.

W składzie Wygładzenie i ujędrnienie NUTRIDOME znajduje się mieszanka silnie nawilżającego olejku z awokado oraz olejków: kokosowego, słonecznikowego, lnianego oraz makadamia. Natomiast olejek arganowy, zwany także eliksirem młodości, zarówno opóźnia procesy starzenia, jak i redukuje już istniejące zmarszczki. Ekstrakt z rozmarynu zmiękcza skórę oraz rozjaśnia przebarwienia. Obecna w kremie witamina E jest silnym przeciwutleniaczem i zapobiega szkodliwemu działaniu wolnych rodników. W odbudowie zniszczonych komórek pomoże kompozycja nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz wygładzających składników aktywnych.

w słoiczku
krem
Struktura
bogate
50 – 100ml
na noc

Nutridome, Body & Spirit, Krem do twarzy na noc `Wygładzenie i ujędrnienie`

To marka którą dawniej używałam, teraz co jakiś czas do niej wracam. Jakiś czas temu kupiłam ten krem na noc, powinno się je stosować w zestawie na dzień, ale miałam jeszcze zapasy kremów z filtrem UV na dzień, bo było lato i słońce. Na pewno nie radzę stosować go po opalaniu na noc, wcale nie nawilżał a twarz rano miałam jak tarka, nie jest to kosmetyk o głębokim nawilżaniu. Dziwne bo jeżeli krem ma olej abisyński w znacznej zawartości tego słoiczka to powinien łagodzić i zabezpieczać skórę na całą noc. Zupełnie sobie nie poradził w ekstremalnych warunkach. Zresztą który olejek wchłonie się w skórę w pięć minut? Taki który ma 2% olejku a reszta to dodatki. Mam suchą skórę więc na ogół kiepski produkt wciąga w pięć minut a po godzinie nakładam następną warstwę, bo go już nie ma. Z tego kremu mogą być zadowolone młode dziewczyny, bo ich skóra jest dostatecznie nawodniona. Zwolenników znajdzie także wśród kobiet, które wypijają prawidłową dawkę dzienną 1.5- 2 litry.
Ja do tych osób nie należę, dlatego nie chcę zbytnio krytykować tego produktu, ponieważ on zapewne działa w odpowiednich dla siebie warunkach.
Na pewno odradzam dziewczynom, które zbyt dużo piją wody, ponieważ skóra w nadmiarze usuwa toksyny, krem bardziej zaszkodzi niż pomoże, zatka pory i tyle. Mnie zachęciła do jego kupna reklama - niebywale skuteczny, albo coś zbliżonego. Skład; kwas + olejki - idealne połączenie. Zużyłam opakowanie bo nie jest to tani krem a szkoda mi było wyrzucić, nie nawilżył ani nie ujędrnił więc kupiłam zwykłą Nivea na noc za 12 złotych i efekt był taki sam.

Krem na noc i na dzień

Jestem bardzo zadowolona z serii Nutridome. Posiadam krem na noc i na dzień plus pod oczy i balsamy. Kremy do twarzy pięknie pachną a skóra po nich jest aksamitna i miękka. Jestem przy końcu pierwszego opakowania i napewno kupię kolejne.

Dziwią mnie tak negatywne opinie

Osobiście korzystałam z tego kremu jakiś czas temu, wraz z innymi kosmetykami marki Nutridome. Zarówno z tego kremu na noc jak i z pozostałych produktów byłam bardzo zadowolona.
Tak krytykowany zapach, dla mnie był bardzo przyjemny i naturalny. Krem na doskonałą konsystencję, szybko się wchłania nie pozostawiając na twarzy tłustej warstwy. Przez cały okres korzystania z kremu na twarzy nie pojawiały się żadne niespodzianki, wręcz przeciwnie, koloryt i wygląd cery poprawił się. Twarz wyglądała promiennie i zadbanie.
Aktualnie korzystam z produktów innej marki, ale myślę, że do Nutridome jeszcze powrócę. Minusem jest brak dostępności w drogeriach stacjonarnych.

Totalna klapa

Zużyłam całe opakowanie. Pierwsze co zauważyłam po otwarciu opakowania to sztuczny kwiatowy zapach. Po kontakcie z Panią na infolinii dowiedziałam się, że to w pełni naturalny aromat, ale w zasadzie ona nie wie skąd..
Konsystencja jest wyjątkowo aksamitna, krem szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Ma estetyczne, minimalistyczne opakowanie. I to wszystkie zalety.
Pod koniec opakowania stan mojej skóry zaczął się pogarszać. Moja skóra jest zapchana. Pojawiła się masa zaskórników - otwartych jak i zamkniętych, a także większe zmiany zapalne. Aktualnie wydaje majątek na kurację ceramidami, by móc w ogóle zacząć walczyć że swoim aktualnym stanem skóry.
Ciekawostką jest również fakt, że moja opinia dodana na stronie producenta nie została dodana ???? Jak widać są tak tylko te pochlebne.

zawiedziona

Zakupiłam entuzjastycznie wiele kosmetyków na raz - tak świetn8ie działa reklama w sklepie Nutridome. Nie polecam nikomu tych kosmetyków. Nazywają siebie ekologicznymi a śmierdzą chemią i mają substancje ropopochodne w składzie. nie uczuliły mnie ale również nie zrobiły niczego dobrego z moją cerą.
Uważam że szkoda pieniędzy - ponieważ zwykła Nivea ma znacznie lepszą jakość .

reklamy mówią mi, że HIT

po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na temat kosmetyków nutridome (a także ciągłym reklamom na witrynach internetowych) zdecydowałam się na zakup .
Początkowo załadwałam sobie koszyk produktami... na szczęście w porę odezwał się głos rozsądku :) który podpowiedział, żeby na początek kupiła jeden krem na próbę. Tak też zrobiłam. Wybrałam hit czyli krem na noc. Na stronie firmowej jest cały szereg zachwytów odnośnie nawilżenia jakie daje oraz zapachu....
Także niedługo otrzymałam paczke, pięknie zapakowaną w środku mocno pachnące sianko :) niby miło tylko strasznie to mało eko , wolałabym normalne pudełko + próbke innego produktu do przetestowania.
Krem ma ładny słoiczek, oszczędny w formie tak samo jak strona- czysta i przejrzysta.
Zapach dla mnie jest okropny, ktoś napisał, że to kwiaty... tylko jakie? sztuczne frezje? dla mnie to zapach turbo chemiczny, kojarzy mi się z zapachem, bardzo tanich perfum (takich coś polotu currara), także troche się bałam nakładania na twarz. Krzywdy mi nie zrobił, nie uczulił, ale też spektakularnego nawilżenia nie zauważyłam. Znam lepsze kremy, lepiej nawilżające. Niestety nie jestem wstanie ocenić go po dłuższym stosowaniu, bo zapach stanowił dla mnie taką barierę, że po dwóch tyg. wylądował w koszu :(
Jeśli chodzi o cenę 45zł -niby to niewygórowana cena, ale czy ten krem jest jej wart...dla mnie nie, napewno ponownie nie kupię, nie polecę
ps. wiekszości moich koleżanek również zapach się nie podoba...więc chyba jesteśmy jakimś dziwnym ogniwem .

Lepszy niż krem na dzień tej firmy

Krem na noc lepiej mi się sprawdził, niż krem na dzień tej firmy. Pachnie bardzo ładnie, tak kwiatowo. Ma dobrą konsystencję i łatwo się rozprowadza.

Dobrze nawilża. Skóra po nim jest gładka i miękka. Jako krem na noc spisuje się nie najgorzej. Skład jest w miarę ok, ale zawiera kilka takich sobie składników.

Polecam ten produkt

Bardzo odpowiada mi ten produkt. Ma wspaniałą konsystencję, nie zapycha porów, nie roluje się na buzi, nie przyklejam się do poduszki, do tego ma bardzo ładny zapach. Zamówiłam produkt przez sklep internetowy i jeszcze tego samego dnia zadzwonił do mnie pracownik, aby potwierdzić zamówienie, wysyłka nastąpiła błyskawicznie, do tego bardzo estetycznie zapakowany, do wypróbowania próbki szamponu i odżywki w prezencie. Dodam że jest to mój debiut z tą firmą, a podjęłam decyzję po przeczytaniu przychylnych opinii na tej stronie. Podpisuję się zatem pod wszystkimi przychylnymi opiniami na temat tego produktu!

Bardzo fajny

Bardzo fajny krem. Potrzebowałam na noc czegoś mocniejszego i ten się sprawdza w zupełności. Nie mam uczucia lepkości w nocy czego nie lubię. Nie zostawia tłustego filmu na twarzy. Zapach dość intensywny, perfumowany, ale mi się podoba. Nie zapycha, nie zauważyłam po nim wyprysków. Na pewno kupię ponownie ;) Cena mogłaby być niższa, ale można go dorwać na promocji.

Bardzo fajny krem

Lubię ten krem, przyjemnie się go stosuje, ma fajną konsystencje, nawilża, wygładza, jest lekki i nie obciąża skóry. Do tego jest bez zapachu, nie uczula i nie podrażnia. Jest również wydajny - 1 opakowanie starcza mi na miesiąc przy stosowaniu częstszym niż raz dziennie. Stosuje go na dzień, na noc, po odświeżeniu w ciągu dnia. Sprawdza mi się fantastycznie jako baza pod makijaż.

Najlepszy!

Krem stosuję codziennie na noc na oczyszczą i stonizowaną twarz. Kram bardzo szybko się wchłania, dodaje elastyczności mojej skórze. Moja skóra chyba jeszcze nigdy nie była tak wygładzona i zregenerowana. Krem znajduje w eleganckim słoiczku. Dla mnie numer jeden.

Cudo!!!

Ten krem jest cudowny, stosuje go na noc na oczyszczoną twarz a rano moja skóra jest napięta, elastyczna, gładka i widocznie zregenerowana jakby krem ograniczał utratę wody z naskórka. Takie efekty widać już po tygodniu stosowania. Idealny na dobranoc!