Shot, Care, Design Simply Blond, Platinum Drop (Olejek-serum rozświetlające `Krople platyny`)

Olejek-Serum marki Shot to produkt przeznaczony do włosów farbowanych na kolory blondu. Rozjaśnia, odżywia, zapewnia blask. Olejek zawiera fioletowy pigment zapobiegający żółknięciu włosów.

Olejek ratujący włosy

Olejku marki Shot zaczęłam używać po moim pierwszym rozjaśnianiu końcówek na kolory blondu. Niestety moje włosy mają dość dużą tendencję do żółknięcia więc zakupiłam olejek aby temu zapobiegać.
Olejek ma kolor fioletowy, który zawdzięcza fioletowym pigmentom "ściągającym" żółty kolor. Jest w poręcznym opakowaniu, używam go od roku i wciąż mam pół opakowania, jest bardzo wydajny - wystarczy niewielka ilość, aby rozprowadzić produkt na całości końcówek.
Serum znajduje się w przezroczystym opakowaniu, ie ma atomizera, a po prostu końcówkę o większej średnicy dzięki czemu mamy kontrole nad ilością nakładanego produktu.
Olejek ma przyjemy zapach, sprawia że włosy są nabłyszczone, rozjaśnione, nawilżone oraz zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi.
Olejek można nakładać na włosy suche jak i lekko mokre - nie należy go spłukiwać.
Po tak długim czasie użytkowania zauważyłam wyraźną różnicę jeśli chodzi o stan moich końcówek - przestały być rozdwojone w widoczny sposób, mniejszy efekt zauważyłam w rozjaśnieniu włosów, ponieważ jest on tylko widoczny po nałożeniu olejku, a po umyciu włosów są one znowu żółtawe co jednym spasuje, a innym nie.