Republika Mydła, Peeling do ciała `Salty Orange Island`

Republika Mydła, Peeling do ciała `Salty Orange Island`

Wszyscy na pokład! Tym razem wsiadamy w naszą łódź, odbijamy od wybrzeży Republiki Mydła i zabieramy Was w krótki rejs do leżącej nieopodal Solnej Wyspy. Wyspa słynie z upraw pomarańczy, cytryn i rozmarynu… ale to tylko część historii ???? Poznajcie peeling Salty Orange Island! W trzech słowach: energetyzujący, złuszczający, nawilżający. Salty Orange Island to wysokiej jakości kosmetyk dla Niej i dla Niego. Na kompozycję zapachową składają się aż trzy olejki eteryczne: pomarańczowy, cytrynowy, rozmarynowy. Nasz peeling to ponadto unikalna mieszanka zestawu bogatych olejów: oleju makadamia – pogromcy cellulitu, oleju ze słonecznika – porządnej dawki witaminy E oraz masła Shea – nawilżenia. Olejek pomarańczowy i cytrynowy działają orzeźwiająco oraz pobudzająco, rozmaryn natomiast posiada silne działanie bakteriostatyczne, idealnie współgrając z solą z Morza Martwego. Sól pełni funkcję ścieralną, regeneracyjną, oczyszczającą skórę z toksyn, a dzięki wysokiemu stężeniu minerałów, m.in. chlorku magnezu, pomaga walczyć z problemami skórnymi takimi jak egzema, łuszczyca, alergie, trądzik. A więc miłego pobytu na wyspie podróżniku!

Mój HIT wśród peelingów

Peeling znajduje się w przepięknym, szklanym słoiczku o pojemności 300g. Za sprawą ślicznej etykietki oraz zapachu faktycznie można przenieść się myślami na wyspę pachnącą pomarańczą, cytryną i rozmarynem. Pod wpływem wody i masażu peeling bardzo szybko rozpuszcza się pod palcami, więc nie ma potem problemu z zalegającymi drobinkami czy to na ciele czy w wannie. Peeling świetnie złuszcza martwy naskórek i bardzo dobrze nawilża skórę. U mnie zimą widać to szczególnie na łydkach, gdzie skóra jest tak sucha, że aż się łuszczy. Po zastosowaniu peelingu moje nogi są w końcu gładkie, miękkie i nawilżone. Co do redukcji cellulitu to niestety nie sprawdzałam, ponieważ mam rozszerzone naczynka na udach i ten peeling jest dla nich za mocny.
Natalie Forever o wszystkim co naturalne