Marc Jacobs, Lola EDP

Marc Jacobs, Lola EDP

Zapach należący do kwiatowo - owocowej kategorii, zamknięty w pięknym, fioletowym flakonie z fantazyjnym kapslem przypominającym kwiat.
Są to perfumy dla wesołej i dynamicznej kobiety, która chce podkreślić swój seksapil.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: różowy pieprz, czerwony grejpfrut, gruszka
nuta serca: peonia, geranium, róża
nuta bazy: wanilia, piżmo, bob tonka

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml

40% jesień/zima 60% wiosna/lato

Owocowa bomba

Jak ja kocham te perfumy. Ta chemicznosc, ta zadziornosc., ta tajemniczosc.
Zapytacie dla kogo sa te perfumy? Dla odwaznej osoby z charakterem. Perfumy utrymuja sie caly dzien bez koniecznosci dodatkowej aplikacji. Maja niesamowita sile razenia, trzeba uwazac z iloscia aplikacji. Czesto komplementowany , faceci zwariuja na Twoim punkcie. Rozowy pieprz podkreca roze , grejfut i peonie.
Wyprobojscie owocowa bombe a na dlugo zapadnie wam w pamieci i zapragniecie ja posiasc na zawsze,

Kobiecość w pięknym wydaniu

Nieco figlarne, rzucające się w oczy kobiece opakowanie zawiera w sobie zapach, który z pewnością przypadnie wielu kobietom do gustu. Patrząc na nutę zapachową nie jestem w stanie wyłonić tej jednej dominującej. Dla mnie wszystko tworzy piękną całość, która daje słodki ale nie drażniący zapach. Skłaniałabym się jednak ku opinii, że jest bardziej kwiatowy niż owocowy. Bardzo przykuwa uwagę, dlatego myślę, że jest dla kobiet zdecydowanych i pewnych siebie. Cudownie utrzymuje się przez cały dzień nie tracąc na natężeniu zapachu. To klasyk wśród perfum i lubię do niego wracać. Zdarza mi się używać ich w ciągu dnia, niemniej jednak myślę, że zdecydowanie nadają się na wieczór.

Używa produktu od: próbka

Bardzo fajne połączenie na lato/wiosnę

Rześkie, oryginalne połączenie kwiatów z cytrusami. Warte uwagi na wiosnę i lato. Polecam na dzień. Bardzo przyjemny zapach - myślę, że znajdzie wielu zwolenników, jednak dla mnie jest zbyt lekki i za tą cenę niestety nie jest zbyt trwały.

Róża z charakterem.

Lola jest niekwestionowaną kwintesencją kobiecości.
Doskonałe wydanie róży z charakterem. Pierwsze skrzypce gra tutaj różowy pieprz, właśnie w połączeniu z różą. Całość dopełnia uspokajająca nuta peonii oraz fasoli tonka.
Flakon to istne dzieło sztuki, choć trudne do transportowania w podróży z uwagi na fantazyjny korek.
Trwałość kilkugodzinna, ale zapach siedzi raczej przy skórze, niż zaznacza swoją obecność otoczeniu.

Najwspanialsze

Najwspanialsze perfumy jakie miałam. Dostałam te perfumy w wieku 16 lat, tata przywiózł mi je z podróży. W wielkim pierścionku z kwiatem zamknięty był ten cudowny zapach w sztyfcie. Od tamtej pory są moim numerem 1. Przepiękny lekki kwiatowy zapach, za każdym razem kiedy ich używam przypominają mi się wakacje. Najgorsze, że teraz bardzo cieżko je dostać w perfumeriach stacjonarnych, a przez internet można trafić na podróbkę

Kocham, uwielbiam

Nie jestem ekspertką w opisywaniu zapachów, nie umiem wyczuc niuansów itp. ale powiem Wam, że uwielbiam ten zapach, muszę go mieć zawsze, używam go od lat i nie nudzi mi się. Czuję to kobiecość, zmysłowość, taką miękkość - ten zapach jest moj i mnie definiuje. Uwielbiam różę i ta róża wybija mi się na pierwszy plan, upajam się nią. Dla mnie róża to esencja kobiety.

Przyznam, że gdy kończy mi się buteleczka bez namysłu kupuję kolejną.

Opakowania jest piękne, poczatkowo zachwycałam się nim, potem mój zachwyt się zmniejszył, nie da się tego nosić w torebce ;) sama buteleczka jest niestabilna, ten ciężki ( choć piękny kwiat) czasem ją przechyla, łatwo ją przewrócić, szczególnie w przypadku mniejszych pojemności.

Dodam jeszcze, że nie polubiłam żadnej wariacji na temat Loli, żadej z jej młodszych sióstr.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie policzyć, może z 5 - 6 może więcej

przepiękne

Przepiękny zapach nie potrafię go opisać jestem w tym kiepska ale na pewno czuć w nim coś pieprznego i zarazem słodkiego. Dostaję zawsze dużo komplementów gdy go noszę, bardzo długo się utrzymuje i mają śliczny flakonik :) Używam ich raczej w chłodniejszych miesiącach . Polecam nietypowy zapach:)

Używam tego produktu od: od pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1/5 flakonu

coś pięknego!!

piękny, zniewalający, aromatyczny, moja druga buteleczka! miłość od pierwszego spotkania! róża, według mnie najbardziej wyczuwalna!
Jeżeli jesteś pewną siebie kobietą, wiesz czego chcesz i chcesz, aby każdy facet odwracał za Tobą głowę, to własnie znalazłaś złoty środek! Nikt nie przejdzie koło tego zapachu obojętnie, zapewniam Cię. Warto iść sprawdzić w perfumeriach, ponieważ do tanich nie należy a jest mocny i odważny.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2, jedno 30ml i drugie 50ml (w trakcie)

owoce z pieprzem

po przeczytaniu nut zapachowych rozumiem dlaczego pachną tak a nie inaczej
owoce, pieprz i geranium
spróbujcie to sobie zmiksować w domu, wyjdzie smród
na mnie lola taka właśnie jest - słodkie owoce, jakby konfitura z ostrym zapachem pieprzu i trochę ziół
zapach nie dla mnie, czuję się w nim źle - perfumy dobrze dobrane sprawiają że czuję się elegancka i zadbana - te wręcz przeciwnie

Używam tego produktu od: kilka miesięcy w różnych okolicznościach
Ilość zużytych opakowań: próbka z atomizerem, 5 ml

Ulubieniec!

Perfumę dostałam w prezencie, i szczerze muszę stwierdzić, że chyba jeszcze nikt nigdy nie trafił tak celnie w mój gust zapachowy! Perfuma jest wspaniała, świeża, lekka i jednocześnie klasyczna. Czuć w niej jakość i to, że jest z wyższej półki. Nie potrafię się bez niej obyć, pachną nią chyba moje wszystkie ubrania - zapach jest tak trwały, że czuć go przez wiele godzin! Do tego to bajeczne opakowanie, po prostu mega!! :) Polecam dla osób zakochanych (tylko!) w nutach kwiatowo-owocowych!! Orient się tu nie odnajdzie!

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Ładny zapach

Perfumy są bardzo przyjemne. Niewiele zapachów kwiatowo - owocowych tak mi się podoba. Wyczywalne soczyste owoce, nuty pudrowe i czerwony pieprz, który dodaje wyrazistości. Myślę, że kiedyś kupię.

Ilość zużytych opakowań: testy

Kim jest Lola...?

Zapach z gatunku kwiatowo-owocowych z nutką słodyczy. Niezwykle kobiecy, ciepły, otulający, trzymający się blisko skóry, jednakże ulotny. Idealny na jesienno-zimową porę, zarówno na dzień jak i na wieczór. Uroczy flakonik z pewnością dopełnia jego charakter.

Używam tego produktu od: 2014 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka z atomizerem o pojemności 1,2 ml