Avril Lavigne, Black Star EDP

Avril Lavigne, Black Star EDP

REKLAMA

Zapach 'Black Star' to kwiatowo - owocowa kompozycja, łącząca w sobie bogactwo czarnej śliwki i ciemnej czekolady przyprawionych szczyptą różowego hibiskusa.
Nuty zapachowe mieszają się ze sobą, tworząc wibrujący i iskrzący obłok prawdziwie dynamicznego aromatu. Flakonik 'Black Star' ma unikalny i rzucający się w oczy kształt gwiazdy. Piękna buteleczka z fasetowanego szkła kryje w sobie niespodziankę - zdejmowaną ćwiekowaną opaskę ucieleśniającą charakterystyczny, rockowo - glamowy styl Avril - a perfekcyjne połączenie stylu punk i piękna. W uznaniu dla punkowego stylu Avril zaprojektowano także zewnętrzne opakowanie zapachu 'Black Star', zainspirowane jej ulubioną skórzaną opaską na nadgarstek.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe: czarna śliwka, ciemna czekolada, hibiskus

<50ml

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Dobry dla nastolatek

Zapach mi się podobał, ale kiedyś. Teraz bym go nie kupiła. Jednak jak byłam nastolatką to z dumą go nosiłam :D
Pamiętam, że trwałość nie była zbyt dobra. Ale wtedy mi to nie przeszkadzało.

Nastolatką być

Używałam tych perfum, mając 16/17 lat, a więc przeszło 5 lat temu. Wówczas zapach bardzo mi się podobał, wydawał mi się zdecydowany, wyrazisty, mocny. Z tego, co pamiętam nigdy nie narzekałam na jego trwałość. Oszczędzałam perfum, jak mogłam, pragnąc, mieć go na dłużej. Perfumy wydawały mi się być drogie, poszły na nie całe moje kieszonkowe. Po pewnym czasie zapomniałam o nich, przypomniałam sobie jakiś czas temu. Wciąż będąc pod wpływem uroku roztaczanego przez buteleczkę, wzięłam ją do ręki i powąchałam. Jest zdecydowanie zbyt intensywny, nachalny. Nie ma w nim niczego, co mogłoby przypaść mi do gustu. Zapach po rozwinięciu jest monotonny, duszący, nie nabiera delikatności, cały czas pozostaje jednowymiarowy.

kwiatowy kicz

zwykły kwiatowy zapaszek, kojarzy mi się ze starszymi paniami, które zalewają się takimi zapachami.
Zwykły, kwiatowy, natrętny, płaski i do tego słaby, ale to może i lepiej, że zbyt długo go nie czuć..
Po perfumach reklamowanych przez Avril spodziewałam się czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Idealny, oryginalny i niepowtarzalny

Uwielbiam kwiatowo - owocowe zapachy, a ten jest wśród nich najpiękniejszy. Nie jest zbyt słodki, nie jest duszący. Nuta ciemnej czekolady jest wyczuwalna długo po ulotnieniu się innych nut, co nadaje zapachowi niepowtarzalności. Nie znam innego podobnego zapachu.

Moje ulubione

Uwielbiam te perfumy! Zapach jest słodki, lecz nie duszący, dziewczęcy. Wyczuwalna jest nuta czekolady, co nadaje niezwykłości zapachowi. Perfumy powoli rozwijają się na skórze, co jest dodatkową zaletą produktu. Flakonik jest uroczy, jednak pierścionek z kolcami (którego nosić się nie da) nadaje mu rockowego charakteru :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Świetna!

Perfumy Avril Lavigne podobają się nie tylko kobietom :)
Będąc w drogerii, powąchałem z ciekawości te perfumy, ponieważ lubię Lavigne jako artystkę.
Zapach bardzo mi się spodobał, został mi w pamięci na bardzo długo. Zawsze gdy psikam go sobie na rękę, potem przez cały dzień go wącham. Zapach jest bardzo przyjemny, nie jest duszący, wręcz powiedziałbym \\\'lekko orzeźwiający\\\', tajemniczy, taki \\\'wilgotny\\\'. Bardzo dobry zapach, a nazwa oraz opakowanie, styl, wygląd buteleczki - świetne!

Używam tego produktu od: chyba 2011
Ilość zużytych opakowań: zero, tylko podczas pobytu w drogerii

Superaśny

Zapach jest słodki, ale elegancki- troszkę z pazurem.
Cena odpowiednia do jakości, flakonik fajniutki. Jestem zachwycona trwałością produktu. Będę go kupować.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Piękny zapach

Plusy:
-ładny zapach, taki lekki
-flakonik
-atomizer uwalnia tyle perfumu ile trzeba, nie za dużo nie za mało
-jest dość trwały
-poręczny

Minusy:
-cena za wysoka, chyba że sie trafi promocja

Perfum w połączeniu z balsamem do ciała z zestawu tworzy trwalszy zapach.

Używam tego produktu od: ponad roku

Rozczarowanie....

Tyle sie naczytałam pozytywnych opinii i jeszcze ten skład perfum...bylam przekonana ze po powąchaniu poczuję ta ciemna czekolade i śliwke a tu nic :/ kompletnie nie wyczuwam tych składników.

Zapach dla mnie jest taki sam jak wiekszość Avonu,na pewno nie wart swojej ceny.

Trwałość mizerna.

Dobrze że nie kupiłam w ciemno jak planowałam tylko sprawdziłam tester w rossmanie.

Nie polecam,chyba ze ktoś gustuje w delikatnych,lekko słodkich perfumach.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: zadne

Moje ulubione !

Zapach dostałam pod choinkę i od razu stał się moim ulubionym perfumem.

Zalety:
+ Zapach jest nieziemski, przepiękny !
+ Buteleczka jest bardzo oryginalna,
ale zarazem wygodna: nie wypadnie z ręki
+ Pompka nie dozuje zbyt mało lub zbyt dużo perfum
+ Zapach bardzo długo utrzymuje się na skórze
+ Po upływie pewnego czasu zapach nie zmienia się,
jak to nieraz bywa z innymi perfumami
+ Do perfum dołączony jest ładny pierścionek
+ Opakowanie przyciąga uwagę

Wady:
- Cena: mimo, że żadne perfumy nie są
tanie, cena nie zachęca.
- Zapach jest już dość popularny, a ja lubię
wyróżniać się zapachem.

... Choć mimo to, pewnie kupię kolejny flakon : )

W każdym razie, polecam.
Ubóstwiam ten zapach !

Używam tego produktu od: Niecałe dwa lata
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Zapach stworzony dla mnie ! :)

Zapach to kwestia gustu lecz ten jeżeli chodzi o mnie powala mnie na kolana i jest idealnie stworzony do mnie i mojego charakteru ! :) :) Bardzo długo zapach się utrzymuje - przez cały dzień na skórze, a na ubraniach aż do prania :). Ładny poręczny flakon. Bardzo wydajne.

Plusy:

+Bardzo długo się utrzymują
+ Wydajne
+ Piękny zapach
+ Ładny flakon
+ Poręczny flakon

Minusy:

Nie posiada :)

Używam tego produktu od: Około 3 lat
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze - 30 ml, nadal używam

delikatne ;)

bardzo delikatne, słodkawe... zapach idealny na lato, odświeżający ;) jest bardzo trwały i wcale nie trzeba używać go bardzo dużo.
dodatkowym plusem jest całkiem ładna buteleczka, chociaż ten \\\'pierścionek\\\' wydaje mi się całkowicie niepotrzebnym dodatkiem.