Zara, Emotions, Waterlily Tea Dress EDP

Zara, Emotions, Waterlily Tea Dress EDP

Woda perfumowana Waterlily Tea Dress z kolekcji Emotions powstała w 2019 roku przy współpracy marek Zara i Jo Malone (twórca kompozycji) .
Są to perfumy cytrusowo-aromatyczne i zawierają takie składniki, jak bergamotka, piżmo i mięta.
Zapach dedykowany do szerokiego grona odbiorców - unisex.

wody perfumowane
zielone / cytrusowe
Rekomendacja
wiosna / lato, na dzień

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 5

Jak na Zarę to trwały ale zapach nie do końca mi przypadł do gustu

Bardzo lubię zapachy Jo Malone, więc jak tylko przeczytałam o jej współpracy z Zarą od razu poszłam powąchać.

Sam zapach początkowo piękny, świeży, bergamotkowy i miętowy ... niestety z czasem to wszystko znikało i ja czułam lilię, której teoretycznie ta nie ma.
Nie wiem co tu się zadziało, ale po czasie nie mogłam znieść tego zapachu.

Plus za trwałość, bo wyjątkowo dobrze się trzymały na mojej skórze.

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 4

Świeżość i lekkość

W skladzie tego zapachu znajdziemy nuty bergamotki, mięty kłosowej i piżma.

Zapach jest niezwykle świeży... dla mnie pachnie jak ogródek o poranku...po deszczu...wiosną

Jeśli chodzi o trwałość to może się wydawać, że zapach szybko się ulatnia tzn. ja przestaje go czuć po jakiś 5 godzinach... ale inne osoby czują go ode mnie przez cały dzień.

Bałam się, że przy współpracy zapachy mogą stracić na jakości tzn. że nie będzie to zapach tak fajny, jak przy standardowej linii produktów Jo Malone... ale nic bardziej mylnego

Jeśli do tej pory nie było Ci po drodze do zapachów Jo Malone to myślę, że teraz jest ku temu doskonała okazja.
Za 1/4 ceny (flakon 100 ml. zapachu Jo Malone w wersji Cologne to koszt 499 zł.)można zasmakować perfumowego świata z bajki Jo Malone

Dla mnie zapachy Jo Malone są niezwykle ważne, ponieważ odkąd ich używam, to zmienił się mój gusty zapachowy... otworzyłam się na zapachy niebanalne i nietuzinkowe...
dlatego serdecznie polecam zapoznanie się z ofertą zapachów powstałych we współpracy Zara & Jo Loves

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 5

Orzeźwiająca woda z miętą i cytryną

Kolejne dzieło z serii Emotions. Tym razem perfumy są bardzo mocno w stylu Jo Malone!
Otwarcie powoduje u mnie przed oczami wizję letnich dni! Wyobraźcie sobie bardzo świeżą i cytrusową bergamotkę z nieco gorzkawym klimatem w akompaniamencie mięty rosnącej tuż obok w ogródku. Zielonej, soczystej i pełnej energii! Identycznej, która jest dodawana do lemoniad w upalne dni w knajpach nad wodą. Po prostu WOW! Od razu człowiek czuje przypływ witalności i nabiera chęci do życia. Ten zapach po prostu ożywia i dodaje powera. Jeśli mieliście do czynienia z CK Truth, Elizabeth Arden Green Tea lub Jo Malone White Jasmine & Mint, to jest to właśnie klimat tych pozycji. Woń jest totalnie zielona, w dosłownym tego słowa znaczeniu, ponieważ w miarę rozwijania się nut, aromat wpada w trawiasty wydźwięk skąpany w zielonej herbacie i zamieszany drzewnym akcentem. Jestem zauroczona.
Tutaj nawet nie ma co się rozwodzić, ponieważ przekaz jest prosty i bardzo jednoznaczny: wakacyjne lenistwo na leżaczku nad jeziorem pośrodku zielonej polany z orzeźwiającą wodą w dłoni z dodatkiem kostek lodu, plasterków cytryny i zerwanej przed sekundą mięty.
Na szczęście wymienione w składzie piżmo nie za bardzo garnie się do pokazania, co uważam za plus, ponieważ jego nadmiar zepsułby całokształt i efekt rześkości nie byłby tak spektakularny. Perfumy są wręcz wyprute z jakiejkolwiek słodyczy! A w obecnych czasach ciężko o takie pozycje!
Oczywiście jedyny minusik w całej tej opowieści to trwałość - 3 h na skórze i czar pryska, ale wybaczam.
Podsumowując:
Waterlily Tea Dress to perfumy wręcz tryskają energią i pobudzające do działania. Mocno czuć tu rękę Jo i utrzymany surowy, lekki i zwiewny klimat. Wielbiciele marki powinni dać szansę miętowo-zielonej esencji. Zdecydowanie unisex pod każdym względem.
Świetna propozycja na upalne lato!