Wella, Deluxe, Wonder Volume & Protection Mousse (Pianka do włosów ultra mocna)

Wella, Deluxe, Wonder Volume & Protection Mousse (Pianka do włosów ultra mocna)

Cena PLN 19.00

Idealny kompromis. Pianka do włosów łącząca objętość i odbudowę włosów w jednym produkcie. Pianka z keratynowym kompleksem ochronnym KERASHIELD 5™, który pomaga chronić Twoje włosy przed 5 czynnikami, takimi jak:
1. Uszkodzenia mechaniczne

pianka
Utrwalenie
bardzo mocne

Fajna pianka

Pianka ma bardzo eleganckie opakowanie. Pianka fajnie unosi włosy u nasady, nie obciążając ją jednocześnie. Włosy są miękkie w dotyku i delikatne. Chętnie kupię ją ponownie.

Przeciętna

Jedyne plusy jakie widzę to bardzo ładne opakowanie.
Pianka jest dla mnie średniej jakości, jak większość pianek po nałożeniu na mokre włosy i wysuszeniu ich daje efekt objętości, ale raczej jest to efekt krótkotrwały.

Idealny na objętość

Sprawdziły mi się produkty. Najbardziej lakier do włosów.kazdemu polece. Zapach przyjemny . Nie drażniący. Konsystencja nie sklejając włosów to się bardzo ceni. Bo często takie produkty sklejają włosy. Tego nie znoszę.

Przyjemna pianka

Przede wszystkim moją uwagę zwróciło opakowanie produktu, które jest minimalistyczne. Zapach pianki jest przyjemny i nienachalny. Bardzo ładnie pozwala mi po użyciu wystylizować moje włosy, które muszę zaznaczyć, że nie są podatne na układanie. Pianka naprawdę daje radę ????

Świetne pasuje mi

Jestem mile zaskoczona, świetnie zgrały się z moimi włosami i spełniły wszystkie funkcje które miały. Zapach mi odpowiada, fajnie kręciły mi się loki i długo się trzymały

No more strąk!

Na początku miłości między nami nie było. Szczerze? Po pierwszym nałożeniu pianki na włosy miałam ochotę jak najszybciej umyć ponownie głowę! Włosy skleiły się tak mocno, że nie byłam w stanie rozdzielić ich na pasemka. Rozczesywanie zajęło mi chyba 20 min. Ale w końcu zdecydowałam, że dam jej szansę i spróbuję podkręcić włosy prostownicą. I nagle, jak po dotknięciu czarodziejskiej różdżki zaczęły się pojawiać mięciutkie piękne loki! W życiu nie miałam takich delikatnych włosów po użyciu pianki! Loki były sprężyste, puszyste, może nie były jakoś wybitnie nabłyszczone, ale typowego stylizacyjnego matu też nie było. No i kolejny ogromny plus - te piękne fale przetrwały cały dzień i całą noc, co dla moich sztywnych i niepodatnych na kręcenie włosów to jakiś kosmiczny rekord! Jestem baaaardzo na tak!

Obłędny efekt niczym z wybiegu na scenie w Hollywood

Pianka z serii Wella Wonder Volume & Protection to moje odkrycie w strefie stylizacji włosów. Dotychczas modelowanie pianką zostawiałam fryzjerowi jednak w związku z pandemią zrezygnowałam z częstych wizyt w salonie i postawiłam na drogeryjne rozwiązanie. Nigdy nie myślałam , że uniesienie włosów u nasady w domowych warunkach może dać taki efekt. Pianka od Wella ma obłędny luksusowy zapach , który o dziwo utrzymuje się do paru godzin od aplikacji na włosy. Przy okazji nie obciąża skalpu co dla mnie jest niezwykle istotne. Po półtorej tygodnia codziennego stosowania nie zauważyłam , żeby moje włosy straciły na blasku czy zrobiły się suche. Cenie to , że włosy zostający uniesione od nasady od samego poranka do późnego wieczora. Jedyny minus tego produktu to pojemność opakowania. Marzy mi się , aby firma wypuściła właśnie tą piankę w większej wersji .

Bardzo ładny zapach, dobre działanie

Plusy:
- bardzo ładny zapach
- ładnie unosi włosy, dodaje trochę objętości

Minusy:
- brak

Porównując piankę i lakier, to pianka jest zdecydowanie lepsza od lakieru.

Pianka doskonała

Po pierwsze pianka idealnie daje się rozprowadzić po włosach, nie sklejając ich, za to dodając im elastyczności. Stają się bardziej podatne na układanie i kręcenie lokówką czy prostownicą. Pianka otula każdy włos ochronną warstewką, która zapobiega wysuszeniu, łamaniu czy spaleniu zbyt wysoką temperaturą. Podczas suszenia i układania włosy są sprężyste, gładkie i lśniące. Pachnąca pianka pozostawia elegancki aromat na włosach. Loki po same końce są zdrowe i błyszczące bez poszarpanych końcówek.

Spełnia wszystkie oczekiwania.

Super produkt w ładnym opakowaniu. Pięknie pachnie i spełnia wszystkie oczekiwania. Super unosi włosy u nasady, sprawia że są miękkie i błyszczące. Jest idealny dla włosów wymagających. Mousse posiada kreatynowy kompleks ochronny, który chroni nasze włosy przed szkodliwymi czynnikami takimi jak mechaniczne uszkodzenia, przesuszenie, utrata blasku, puszenie, promieniowanie UV. Jest bardzo wydajny i pozostanie ze mną na długo.

Ta pianka to cud

Jestem posiadaczką cienkich włosów i produkt musi być naprawdę skuteczny, żeby wyglądały na gęste. Właśnie taka jest ta pianka. Moje włosy były wyraźnie grubsze i uniesione od nasady. Produkt bardzo ładnie pachnie. Nie skleja włosów, a co więcej powoduje, że są miękkie i przyjemne w dotyku. Pianka zapewnia trwałość fryzury, niezależnie od pogody. Wielkim plusem jest dla mnie to, że produkt bardzo szybko się wchłania i niesamowicie ułatwia stylizację. Kolejną zaletą jest, że produkt chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni UV, co ważne jest nie tylko latem, ale też zimą. Opakowanie jest bardzo delikatne i eleganckie, a sama pianka ma formę aerozolu, który spisuje się rewelacyjnie. Warto stosować razem z lakierem z tej samej serii.

Bardzo dobra

Moje włosy są cienkie i nie jest ich zbyt wiele ,pianka sprawiła że ich objętość się zwiększyła ,włosy były uniesione nie oklapnięte w dodatku pianka nie obciąża włosów .Jest łatwa w aplikacji nawet niewielka ilość pianki wystarcza by długotrwale cieszyć się piękną fryzura .