NOU, Tuberose Body Mist (Mgiełka zapachowa dla kobiet)

NOU, Tuberose Body Mist (Mgiełka zapachowa dla kobiet)

Nou Tuberose mgiełka zapachowa dla kobiet.

Nuty głowy: mleko
Nuty serca: tuberoza, ylang-ylang, jas´min
Nuty bazy: drzewo sandałowe, wanilia, białe piz˙mo

jedna z lepszych, bardzo trwała

Nie dawno kupiłam sobie w Rossmanie mgiełkę od firmy nou, była to dla mnie nowośc, nie miałam z nia wcześniej do czynienia. Troszkę droga, ponieważ w normalnej cenie kosztowała 29,99. Ale się skusiłam, ponieważ lubie mgiełki :) I nie żałuję! Mgiełka doskonale sie sprawdza! Ma piekny zapach i co najważniejsze zapach jest dość trwały, czje go przez dłuższy czas. A na tym bardzo mi zależało. Bo do tej pory miąłam juz kilka innych mgiełek i zapach nie był zbyt trwały. Więczdecdowanie polecam tą mgiełkę :) Teraz kupię kolejne warianty zapachowe, bo jestem bardzo ciekawa innych wariantów zapachowych.

Używa produktu od: próbka

Prawie to jednak za mało

Zapachy Nou testowałam w rossmannie głównie za sprawą plotek w sieci, że Rose Patchouli pachnie podobnie do poszukiwanego przez wiele kobiet Dior Midnight Poison. Owszem, jest powierzchowne podobieństwo, Tuberose natomiast jako żywo zdaje się być skopiowana z Poison klasycznego. Dobrze to czy źle? Nie wiem. I Róża z Paczulą i Tuberoza mają wiele z Diorowych pierwowzorów, dla mnie to jednak za mało. Nie są złe same sobie, w tym budżecie bardzo niezłe jakościowo, więc każda osoba może rozstrzygnąć sama, czy propozycja Nou mu odpowiada:) nie bulwersuję się też, bo sama marka nie próbuje się podszywać czy nawiązywać ani udawać zamiennika, choć inspiracja jest trudna do przeoczenia. Zamienić oryginałów zresztą by nie mogły, co nie powinno być zaskoczeniem.

Niezwykle pachnąca mgiełka

Moja recenzja wideo:

Warning: file_get_contents(https://api.instagram.com/oembed/?hidecaption=true&maxwidth=570&url=https://www.instagram.com/tv/B_SdqPbpwfJ/?igshid=1h2ihxoja2b86): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /var/www/www.wizaz.pl/public/kosmetyki/src/Edipresse/Bundle/KwcBundle/Twig/Extension/VideoPreviewExtension.php on line 42

Jakiś czas temu trafiłam na tą mgiełkę i muszę stwierdzić, że to prawdziwa perła wśród zapachów. Pachnie świeżo ale zmysłowo. Zapach utrzymuje się naprawdę długo. Bardzo lubię jego różnorodność i zmienność zapachową w trakcie noszenia. W tym przypadku naprawdę czuć każdą nutr zapachową. W jestem z niej bardzo zadowolona ????.