Ziaja, Baltic Home Spa Fit, Oliwka do masażu ciała `Mango`

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Oliwka do masażu ciała - odczuwalnie zmiękcza i uelastycznia naskórek, intensywnie odżywia oraz aktywnie pielęgnuje skórę w czasie masażu, utrzymuje na skórze przyjemny zapach, sprawdza się w domowej aplikacji spa.
• odczuwalnie zmiękcza i uelastycznia naskórek
• wygładza i ujędrnia skórę
• zapewnia aktywną pielęgnację w czasie masażu
• pozwala na przyjemny relaks ciała
Zawiera substancje o aktywności antycellulitowej i ujędrniającej: kofeinę, miłorząb japoński i masło illipe.
• oliwka do masażu ciała o właściwościach ujędrniających
• aromatyzowana zapachem mango
• uzupełniona o ekstrakt z miłorzębu japońskiego
SOS dla skóry suchej.
• aromatyczny masaż skóry
• poprawa jędrności skóry
• domowa aplikacja spa
• egzotyczny zapach mango
Substancje aktywne:
kofeina, miłorząb japoński, masło illipe

z pompką
olejek
z defektami, normalna
olejki do ciała i do masażu

Pierwsza pozycja składu nie powala ale nie jest źle

Niestety, parafina na pierwszym miejscu w składzie, co by świadczyło że oliwka ma służyć tylko do tego, aby zrobić „poślizg” np do masażu bańką lub rollerem. No i tu się spełnia idealnie.
Jednakże pomimo tego uważam, że jak na oliwkę produkt super się wchłania (ale zaznaczam że mam dość suchą skórę). Nie lepi sie, rano skóra jest bardzo gładka. Ten efekt też się utrzymuje przy dłuższym stosowaniu na stałe, więc działa.
Produktu jest bardzo dużo, starcza na długo. Owszem jest to produkt lejący się, ale no to jest jednak oliwka, specyfika tych produktów to właśnie to, że lejące powinny być. Mi to nie przeszkadza, umiem sobie poradzić. Czy za sprawą tej oliwki zniknie nam cellulit? Nie sądzę, używam wspomagająco przy masażach :)

Nie zakupię ponownie

Oliwkę zakupiłam do masażu ciała. W tej roli sprawdza się dobrze.

Na plus
- spore opakowanie o niestandardowej pojemności 490 ml
- wygodna aplikacja przy użyciu pompki
- pompka działa sprawnie do samego końca, nie zacina się
- bardzo przyjemny, odprężający zapach
- umożliwia dobre wykonanie masażu

Na minus
- dość rzadka, lejąca się konsystencja
- słabo się wchłania

Jak ona pięknie pachnie!

Czytając poprzednie recenzje zdziwiłam się, że niektórzy narzekają na zapach. Ja się w nim totalnie zakochałam! Dla mnie zapach jest śliczny i długo utrzymuje się na skórze! Sam zapach sprawia, że chce wracać do tej oliwki ❤️

Używam jej do masażu bańką chińską i solo, w obu przypadkach sprawdza się świetnie. Jest bardzo wydajna, utrzymuje się na skórze, nie wchłania się szybko - jak to oliwka.

Fajnie precyzyjnej opakowanie z dozownikiem, które ułatwia dozowanie produktu.

Duże opakowanie parafiny

Dobra do masażu, to fakt. Długo zostaje na skórze, nie wchłania się, jak to parafina i można się na niej ślizgać godzinę. Niestety, wszystko co dobre w niej i wartościowe dla skóry, zostaje na powierzchni, nie nawilża i nie odżywia. Czyste zaprzeczenie pielęgnacji, zostawia tłustą powłokę, a pod nią suchy naskórek. Parafina, czyli produkt ropopochodny, skutecznie zatyka skórę i obkleja jak foliowy worek, aż się zetrze. O ujędrnieniu można pomarzyć, efekt jest raczej odwrotny.

Najlepsza

Delikatny zapach, który podoba się każdemu, kto spróbował. Niezwykle relaksująca i idealna do długiego masażu oliwka. Lekko rozgrzewa, świetnie się wchłania i zmiękcza skórę. Sprawdza się również jako zmiennik balsamu zima

Do masażu i nie tylko.

Moja przygoda z zseria Ziaja Baltic Home Spa zaczela się od żelu pod prysznic, którego soczysty zapach z czasem mo się spodobał bo przywoływał lato, wakacje i ciepłe kraje. Oliwkę poznałam dlugo później, przypadkiem, podczas masażu u fizjoterapeuty. Pierwsza myśl to było, co tak ładnie i orzeźwiająco pachnie. Po zabiegu oczywiście nie omieszkałam zapytać i tak postanowiłam zaopatrzyć się w owy kosmetyk. Dodam, że mam bardzo suchą skórę, zwłaszcza na rękach i nogach i u mnie olejki pojawiają się regularnie w pielęgnacji.

Oliwka zapakowana jest w świetną rodzaj opakowania, dużą butlę na pompkę. Jest higieniczne, czysto, elegancko. Nic się nie rozlewa, nie brudzi, nie obtłuszcza. Etykieta zachowana jest w minimalistycznym stylu, mi ta seria bardzo przypadła do gustu. Na opakowaniu są niezbędne informacje.

Oliwka jak to oliwka, jest tłusta, ale nie w ten okropny, lepki sposób, który powoduje ciarki na ciele. Ja uwielbiam oliwki i nie mam z tym problemu, ale wiem, że są osoby, którym zbytnia "tłustość" przeszkadza. Oliwka o dziwo dość szybko się wchłania jeśli nie jestbuzyta w nadmiarze i można nałożyć ubrania bez większego problemu. Skór się świeci, ale to też jest typowe.

Zapach to była pierwsza rzecz, którą przypadła mi do gustu, letni, orzeźwiający i wiem, że seria ta jest serią o zapachu Mango to dla mnie aż tak oczywiste to nie jest. Przyznaje, przy żelu nie było wielkiej miłości, ale przy oliwce już była myśl, ale to ładnie pachnie. Owszem przebija się tu nuta mango, ale ja musze jednak trochę się na tym skupić. Jest to zapach z tych bardziej perfumowanych niż totalnie naturalnych, ale nie jest sztuczny czy chemiczny, drażniący, ale muszę dodać, że jest dość długotrwały w porównaniu do żelu i jeśli komuś się nie spodoba na początku to może być kłopot.

Używałam zwykle do masażu ciała i nawilżania skóry po kapieli i uważam, że nadaje się do tego dobrze. Skóra po jego aplikacji jest bardziej natłuszczona co z czasem daje lepszą jej elastyczność. Suche miejsca na łokciach czy kolanach są mniej podkreślone, i przy regularnym używaniu znikają, nie są już takie białe, łuszczące. Nawilżenie (może nieco złudne przez parafinę) i gładkość też są na plus bo czuć to pod palcami. Przy codziennym używaniu kondycja suchej skóry się poprawia i na pewno jest ona mniej ściągnięta, napięta i szorstka niż wtedy gdy się oliwki nie używa. Oliwka też fajnie sprawdza się przy masażu pleców czy nóg w celach antycellulitowych bo dłonie dobrze suną po skórze i co więcej, jest to bardzo przyjemny zabieg. Minusem jest parafina w składzie, którą niestety zauważyłam już po zakupie a ja jednak staram się jej unikać. Generalnie jest to dla mnie bardzo przyjemny kosmetyk bo nie dość, że zapach pobudza, poprawia humor to jeszcze skóra wygląda zdrowiej, jest ładnie uelastyczniona, miękka, przyjemna w dotyku.

U mnie oliwka pomimo parafiny w składzie nie zapycha skóry na dekolcie czy plecach, nie oblepia, nie pojawiły żadne problemy, alergie, swędzenie. Owszem jeśli założy się za szybko ubrania może je lekko zbrudzic, ale u m ie skóra szybko ją "chłonie" i jakoś specjalnie długo nie muszę czekać.

Wydajność jest naprawdę dobra tym bardziej, że butla ma prawo pół litra bo 490ml (w sumie szkoda, że zmniejsza się te pojemności). U mnie wystarczyła na 2 miesiące codziennego smarowania.

Kupiłam za około 20 złotych i to jest całkiem niezła cena i myślę, że nie raz można na jakąś promocję wpaść.

Super do masażu

Oliwka fajnie sprawdza się podczas masażu, dobrze się rozsmarowuje i powoli wchłania idealna do bańki chińskiej czy innego masażu. Niestety nie kupię jej ponownie ze względu na okropny zapach

Oliwkowy zawrót głowy

Duża butelka kosmetyku w tak niskiej cenie, sprawia, że produkt jest baaaardzo wydajny. Lubię zapach mango, więc dla mnie jest w sam raz. Oliwka dobrze się rozprowadza i nawilża skórę, dosyć długo się wchłania. Ja stosuję ją głównie pod masażer antycellulitowy, jednak sama oliwka nie redukuje pomarańczowej skórki - nie dajmy się więc nakręcić, bo aż tak fantastycznie nie działa.

nic specjalnego

Olejek zakupiłam do konkretnie do masażu bańką chińską.

Oczywiście spełnia swoje zadanie, do tego celu nadaje się idealnie.
Efektów działania oliwki nie zauważyłam, za to jej zapach dla mojego nosa jest nie do zniesienia.
Oliwka się nie wchłania szybko, zostawia na skórze bardzo tłusty film.

Niestety na mojej półce po zużyciu już nie zagości.

Nawilżenie, odprężenie, wygładzenie...

Oliwka zapakowana w dużą, ciemną butelkę (niestety plastikową). O jej zapachu mogłabym się rozpisywać godzinami... Słodki, cudowny zapach mango. Używam go do masażu bańkami chińskimi, jako balsamu i do masażu ogólnie. Mam porównanie np. do olejku różanego z Veoli (który kocham), ale olejek z Ziaji, moim zdaniem, bardziej nawilża. Zapach i nawilżenie długo utrzymują się po jego użyciu na skórze, często niestety jest tak, że po wmasowaniu produktu w skórę zapach się ulatnia, w przypadku tej oliwki tak nie jest. Jeżeli chodzi o ujędrnienie i walkę z cellulitem, za krótko jej używam żeby coś w tym temacie powiedzieć. Bardzo polecam osobom, które mają suchą skórę.

Przeciętniak o słodkim zapachu mango ukryty w przepastnej butli

Codziennie korzystam z olejków w pielęgnacji mojej skóry i włosów. Moja sucha, wrażliwa cera, skłonne do przesuszeń ciało i wysokoporowate włosy bardzo potrzebują dobroczynnego, odżywczego działania tych bogatych kosmetyków. Nie wyobrażam sobie również masażu bez użycia dobrego olejku przeznaczonego do tego celu. Oliwkę do masażu ciała Ziai o zapachu apetycznego owocu mango otrzymujemy w prostej, brązowej, plastikowej butli z dozownikiem i minimalistyczną, kremową etykietą. Kosmetyk jest – w mojej opinii- zbyt rzadki. Dlatego, pomimo przepastnych rozmiarów butelki- zużywa się równie szybko, jak oliwki w mniejszych pojemnikach, ale o bogatszej konsystencji. Produkt lekko wygładza wygładza skórę podczas wykonywania masażu, ale dość szybko „znika”, więc potrzebne są kolejne aplikacje specyfiku. Zapach mango jest przyjemny i nienachalny. Niestety, w moim odczuciu oliwka w znikomym stopniu wpływa na skórę w aspekcie pielęgnacyjnym, zbyt słabo natłuszcza i uelastycznia skórę. Oliwka jest tania, a opakowanie pojemne i z pewnością sprawdzi się w tak zwanym masażu komercyjnym, gdzie produkty leją się hektolitrami. Ja jednak do użytku domowego, kiedy masaż ma być chwilą relaksu z najbliższą osobą oczekuję lepszej jakości produktu, odżywienia skóry i oliwki o konkretnej, gęstej konsystencji. Trójeczka….

Rewelacja

Kupiłam oliwkę ponieważ postanowiłam troszkę bardziej zadbać o kondycję skory przed latem . Mam tendencje do celulitu wiec sądziłam ze oliwka zda egzamin połączona z masażem z bańka chińska . I miała racje . Produkt pieknie pachnie jest bardzo wydajny . Jednym małym minusem jest konstystencja bo oliwka jest bardzo rzadka i po jej użyciu muszę sprzątać cała łazienkę ;) produkt świetnie nawilża i fajnie utrzymuje się długo na skórze . Aha fajnie sprawdza się także po szczotkowanie ciała