Nivea, Soft Care Shower Diamond & Argan Oil (Pielęgnujący żel pod prysznic `Diament i olejek arganowy`)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.60/5

zobacz więcej ofertzwiń

Odkryj pielęgnujący żel pod prysznic NIVEA Diamond & Argan oil z naturalnym olejkiem arganowym i dbaj o swoją skórę każdego dnia. Pozwól, aby żel zmienił się w delikatną pianę i otulił Twoje ciało, a Ty delektuj się kobiecym zapachem lilii, który rozpieści Twoje zmysły i sprawi, że poczujesz się zrelaksowana. Formuła żelu oczyści Twoje ciało, pozostawiając uczucie gładkiej i miękkiej skóry. Ciesz się zadbaną i pięknie pachnącą skórą każdego dnia. Dba o Twoją skórę, zachowując równowagę jej mikrobiomu. pH żelu jest przyjazne dla Twojej skóry. Łatwo biodegradowalna formuła, nie zawiera mikroplastików*. *zgodnie z definicją UNEP

żele pod prysznic
relaksujące / aromaterapeutyczne, nawilżające, oczyszczające
bez alkoholu, bez parabenów, zapachowa
w żelu
normalna

Jest super!

Żel pod prysznic Nivea Diamond z olejkiem arganowym jest bardzo dobrym żelem pod prysznic. Nie wysusza skóry, wręcz przeciwnie dodatek olejku arganowego powoduje dodatkową pielęgnację. Wiadomo, nie jest to balsam, więc to nie nawilżenie, a bardziej ochrona przed suchością, ale jak na żel pod prysznic jest to super. Żel dobrze się pieni i nie spływa z dłoni. Ma bardzo przyjemną konsystencję i błyszczący diamentowy wygląd. Zapach jest piękny, slodki, otulający. Żel nie jest drogi i jest wydajny. Opakowanie ładne, dobrze się prezentuje w łazience. Żel jest godny polecenia!

Szybko się nudzi

Zapach tego produktu jest ładny, słodki i nic konkretnego nieprzypominający, ale po dłuższym czasie się po prostu nudzi.
Żel robi to, co ma robić - myje. Nie przesusza, ale również nie nawilża.
Czy do niego wrócę? Być może, jeśli będzie w okazyjnej cenie.

Tylko dobry

Zawsze kupuję duże opakowanie pół litra. Zapach jest słodko kwiatowy, dla mnie trochę infantylny. Moim faworytem jednak jest ten granatowy klasyk. Konsystencja jest średnio gęsta. Dobrze myje i pieni się, nawet uźywam do golenia. Jednak nie mam takiego uczucia nawilżenia jak po innych żelach. Taki przeciętniak bym powiedziała, nawet nie sięga do pięt starszego brata- źelu w granatowym opakowaniu ,oryginał.

Aromaterapia dla zmysłów

Żel pod prysznic wybrałam ze względu na piękny zapach. Stosowałam go kiedyś przed reformulacją i bardzo przyjemnie wspominam. Zapach jest niezwykle kobiecy,wręcz perfumowany. W połączeniu z parą wodną łazienka pięknie pachnie. Kwiatowo jednocześnie elegancko. Szkoda,że marka Nivea nie wpadła jeszcze na pomysł stworzenia balsamu do ciała w tej wersji zapachowej. Żel nie wysusza skóty ani nie powoduje podrażnień. Może nie nawilża spektakularnie,ale ja systematycznie używam kremu do ciała lub balsamu. Warto wypróbować dla oryginalnego zapachu typowo damskiego. W żadnym przypadku nie określiłabym go jako unisexowy.

Nie mój typ zapachu

Lubię żele od Nivea, ale ten mnie nie zachwycił.
Przyczyną jest zapach. W mojej opinii ciężki, duszacy, zbyt naperfumowany. Przypomina kaszmir.
Konsystencja jest kremowa, średnio gęsta.
Pieni się średnio. Jest mniej wydajny od innych żeli tej firmy
Dobrze oczyszcza.
Skóra bezpośrednio po myciu jest przyjemnie gładka i miękka.

Mega świetny!

Uwielbiam ten zapach! Żel jest bardzo gęsty więc wystarczy jego trochę wycisnąć i dobrze się pieni. Bardzo ładnie pachnie, długo utrzymuje się zapach na skórze, ciało po nim jest delikatne w dotyku. Cena dobra

Jeden z moich faworytów!

Uwielbiam ten żel pod prysznic. Jego zapach jest niesamowity, kwiatowo-orzeźwiający. Ma płynną konsystencję, która bardzo lekko rozprowadza się po skórze. Po jego stosowaniu, zapach na ciele pozostaje i czuć nawilżenie. Bardzo często do niego wracam.

kremowy przyjemniak

Żel ma bardzo przyjemną kremową konsystencję, jest treściwy i wydajny. Bardzo dobrze się pieni. Dobrze myje moją skórę i mimo niezbyt fajnego składu, nie wysusza i nie podrażnia.
Lubię jego kwiatowy zapach, który jest intensywny i trwały, po kąpieli długo utrzymuje się w łazience.

Naprawdę fajny

Przepiękny subtelny zapach, długo pozostaje na skórze. Żel delikatnie myje i pozostawia skórę delikatną w dotyku, dobrze nawilżoną.
Dodam, ze przetetsowałam wiele żelów od firmy Nivea ale ten jest najlepszy. Poza tym na plus dobra cena.

Żel pod prysznic Diament i olejek arganowy, Nivea

Żel pod prysznic kupiłam na jednej z aukcji internetowych
Opakowanie to butelka o pojemności aż 500 ml zapłaciłam jedynie około 10 zł
Żel ma cudowny zapach, kremową delikatną konsystencję, jest wydajny.
Skóra po myciu jest oczyszczona, nawilżona, odżywiona i wygładzona, niestety przy częstym regularnym stosowaniu nieco przesusza, konieczne jest nakładanie balsamu.
Podsumowując żel nie jest zły ale raczej przeciętny po marce NIVEA podziewałam się lepszej pielęgnacji skóry, moim ulubieńcem nadal zostaje żel pod prysznic NIVEA z glinką o zapachu hibiskusa i białej szałwii .

Warty uwagi.

Tego żelu używam za każdym razem, gdy odwiedzam dom rodzinny. To ulubiona wersja od Nivea mojej mamy. A ja po każdym "razie" czuję się coraz bardziej przekonana. To co mi się bardzo podoba to sposób w jaki zapach tego żelu rozwija się na skórze pod wpływem ciepłej/gorącej wody. Wyczuwam przyjemne czekoladowe/kakaowe nuty. To chyba będzie mój wybór na sezon jesienno - zimowy.
Sama formuła bardzo w porządku. Średnio gęsta, perłowa. Dobrze się pieni, oczyszcza skórę, nie wyczuwam nieprzyjemnego ściągnięcia po kąpieli. Ale ja też za każdym stosuję balsam czy inne nawilżające mazidło.
Z pewnością warty uwagi. Zwłaszcza, jeśli ktoś lubi się z ciepłymi, trochę jedzeniowymi aromatami.

Świetny

To kolejny żel z firmy Nivea, który przypadł mi do gustu. Pierwszym atutem jest zapach- świeżość lilii jest cudowna. Po zastosowaniu utrzymuje się na skórze przez pewien czas. Ogromnym plusem jest efekt nawilżenia. To zasługa olejku arganowego i pyłu diamentowego. Konsystencja jest gładka i gęsta, więc jednorazowo nie trzeba zużywać dużej ilości. Warto podkreślić, iż produkt jest przyjazny dla środowiska. Polecam.