Joko, Brightening & Mattifying Primer (Baza rozjaśniająco- matująca)

Joko, Brightening & Mattifying Primer (Baza rozjaśniająco- matująca)

Rozjaśniająco-matująca baza pod makijaż o puszystej, lekkiej konsystencji, przeznaczona do codziennego stosowania. Perfekcyjnie wygładza cerę, przedłuża trwałość makijażu i ułatwia aplikację podkładu i pudru. Dzięki specjalnej formule wyrównuje kolor skóry, maskuje zaczerwienienia i zapewnia matowe wykończenie makijażu.
- Specjalna formuła reguluje wydzielanie serum,
- Zawiera delikatnie wybielający składnik pochodzenia roślinnego,
- Baza posiada delikatny, różowy odcień, pokrywający niedoskonałości.

Polecam!

Posiada ona pompkę. Konsystencja jest piankowa, zapach jest neutralny, ma różowy kolor, delitaknie wyrównuje koloryt cery. Nie pozostawia tłustej warstwy. Skóra po niej jest optycznie wygładzona, lekko zmatowiona, bez efekt ściągnięcia - twarz wygląda zdrowo i świetliście. Reguluje wydzielanie serum, co oznacza przedłużenie trwałości makijażu. Rzadko sięgam po bazy pod makijaż, ale zaczynam się do nich coraz bardziej przekonywać.

Super

Baza jest dość wydajna, baza wygładza i przedłuża trwałość makijażu, spełnia obydwa założenia. Dodatkowo baza jako kolejna warstwa kosmetyku na twarzy chroni skórę przed słońcem. Podkład po nałożeniu bazy rozprowadza się łatwiej. Konsystencja bazy jest lekka. Cena jest ok

nie

Wielka pomyłka, na pewno nie matuje, a przynajmniej nie tak jak oczekiwałam. Rozjaśnienie/rozświetlenie??? Nic takiego się nie dzieje. Przerzucam z kosmetyczki do kosmetyczki i nie używam. Wielkie nie.