Dermaglin, Maseczka nawilżająca z maliną `Sweet Raspberry`

Dermaglin, Maseczka nawilżająca z maliną `Sweet Raspberry`

Maseczka nasycona zielona glinką kambryjską i maliną, naturalnymi składnikami odżywczymi występującymi w naturze.
Zielona glinka kambryjska to naturalne źródło siły i witalności.
Malina odżywia skórę , dostarcza sporą dawkę witamin reguluje procesy zachodzące w skórze.

Olej kokosowy to skoncentrowane źródło składników odżywczych, nawilżających i regenerujących.

Idealnie odżywiona i nawilżona skóra odzyskuje promienny wyraz twarzy i jest piękniejsza.

przeciw zaczerwienieniom / łagodzące, liftingujące, na przebarwienia / wybielające, przeciwzmarszczkowe
w tubie
bogate
maski pod oczy

Odżywia, ale nie nawilża wystarczająco

Saszetka z maseczką mieści aż 20 g produktu. Dzięki temu możemy podzielić sobie jedno opakowanie na kilka zastosowań - mi wystarczyła na 3 zabiegi. Łatwo dostać się do jej zawartości, nie są nam potrzebne do tego nożyczki. A jako że nacięcie jest umiejscowione na dole opakowania, podczas aplikacji możemy przeczytać sobie wszelkie informacje umieszczone na saszetce.

Zapach kosmetyku niezbyt przypadł mi do gustu, ponieważ według mnie jest trochę chemiczny. Raczej owocopodobny niż rzeczywiście malinowy. Na szczęście nie jest wyczuwalny podczas zabiegu.

Maseczka ma kolor ciemnozielony, a podczas wysychania jaśnieje. Konsystencja jest gęsta i kremowa. Rozprowadza się z łatwością, wręcz sunie po skórze. Jako że maska oparta jest na glince, szybko zasycha. W celu jej usunięcia polecam pomóc sobie mokrymi wacikami, ponieważ samymi rękami idzie dość topornie.

Dodam, że mam cerę mieszaną - lekko przetłuszczająca się strefa T oraz suche policzki, a do tego jest wrażliwa, skłonna do zaczerwienień.

Po zmyciu maseczki koloryt skóry został ujednolicony - zaczerwienienia zniknęły, a krostki zostały rozjaśnione i nie są takie zaognione jak wcześniej. Jeśli chodzi o "tytułowe" właściwości produktu, jestem zadowolona połowicznie. Maska nawilża, jest to odczuwalne, ale nie jest to jakiś niesamowity poziom. Natomiast sprawa ma się lepiej w przypadku odżywienia. Po aplikacji maski cera zyskała świeży, promienny wygląd.

Maseczki do twarzy od marki Dermaglin długo czekały na to, abym w końcu je przetestowała, jednak kiedy już mi się udało, to kompletnie przepadłam i wręcz je pokochałam. Są one naprawdę cudowne, przynajmniej te, które już miałam okazję stosować. Z wielką chęcią zaopatrzam się w kolejne propozycje od tego producenta, które jeszcze nie trafiły w moje łapki. Bardzo się cieszę, że są one tak łatwo dostępne w sieci sklepów Biedronka, gdzie dość często robię zakupy, ponieważ bardzo często dorzucę dla siebie jakąś nowość do koszyka. Tym razem padło na propozycję o obiecanym działaniu nawilżającym o nazwie 'Sweet Rasberry' W momencie zakupu wydawała się ona idealna dla mojej suchej, wrażliwej oraz reaktywnej cery, dlatego też z tak wielką chęcią wzięłam się za jej przetestowanie.

Na początku muszę wspomnieć, że cena regularna tej maseczki jest dość rozbieżna, w zależności od miejsca, gdzie planujemy ją kupić. Kwota ta waha się od czterech do nawet ośmiu złotych. Design kosmetyku bardzo mi się podoba, jest on nawiązaniem do komiksowego motywy. W centralnej części mamy tutaj grafikę kobiety aplikującej recenzowaną maskę. Oprócz tego na ciemnoróżowym tle umieszczono takie informacje jak logo producenta, nazwa produktu, jego najważniejsze właściwości, opis czy zalecany sposób użytku.

Maska posiada konsystencję typową dla maseczek glinkowych. Jest ona kremowa, lekko przypominająca po prostu błoto. Dodatkowo skojarzenie to przywołuje tutaj jej kolor, który jest ciemnozielony w połączeniu z brązem. Kosmetyk nie posiada żadnego zapachu. W jego składzie znajdziemy między innymi ekstrakt z malin, olej kokosowy czy zieloną glinkę.

Kosmetyk ten zaaplikowałam na oczyszczoną buzię, po zastosowaniu peelingu oraz toniku odświeżającego. Produkt, wedle zaleceń producenta, należy trzymać na skórze przez około dwadzieścia minut. Niestety może się to okazać niezbyt łatwym zadaniem, ponieważ maska szybko zastyga na twarzy i tworzy uczucie ściągnięcia, natomiast jest to dość charakterystyczne dla kosmetyków od marki Dermaglin, a tym bardziej dla masek glinkowych. Zazwyczaj należy je ,,podlewać" i nie doprowadzać do sytuacji, żeby takowa glinka zastygła, jednak tutaj nie ma mowy o takiej procedurze, toteż tego nie robiłam. Po zmyciu maseczki skóra jest naprawdę mięciutka i delikatna. Zdecydowanie czuć, że wpłynęła ona pozytywnie również na poziom nawilżenia. Cudownie odżywia, regeneruje i odżywia. Dodatkowo mamy tutaj działanie oczyszczające, co także jest czuć i widać, zwłaszcza w miejscach, gdzie lubią pojawiać nam się podskórne wągry.

Maseczka ta posiada szerokie spektrum działania. Zdecydowanie polecam ją w przypadku każdego rodzaju cery. Doskonale nawilża, ale także oczyszcza, odżywia i zmiękcza. Bardzo ciekawy kosmetyk warty zainteresowania.

Jestem na tak

Wydajna maseczka, mi starcza na 2-3 aplikacje,
Łatwo się rozprowadza jak i zmywa,
Nie podrażnia ani nie spowodowała reakcji alergicznej,
Nawilża, ładnie pielęgnuje skórę,
Chętnie będę wracać

Naturalna maska

Kupiłam te maseczkę jakiś czas temu w Biedronce za 3-4 zł.

★moja cera jest sucha, brak jędrnosci nie jest mi obcy, mam 38 lat więc pierwsze zmarszczki też są

♥︎ opakowanie
Mała saszetka w ślicznym różowym kolorze z grafiką w stylu retro.Łatwo sie otwiera bez potrzeby użycia nożyczek.

♥︎ Zawartość
W środku mamy maź w kolorze brunatnym.
Ilość 20g wystarcza na dwa użycia ale trzeba saszetkę odpowiednio zabezpieczyć aby maska nie stwardniała
Jest ona bezzapachowe choć miałam nadzieję że poczuje coś malinowego.

♥︎ Skład
Krótki I naturalny.Glinka, ekstrakt z miodu, gliceryna, ekstrakt z malin, bezpieczne konserwanty.
W składzie brak oleju kokosowego który jest wymieniony jako jeden ze składników. ???
Maska ma odżywiać skórę, nawilżać i regenerować.

Maskę używam dwa dni pod rząd bo bałam się że dłuższe jej przechowywanie sprawi że nie będzie nadawała się do użycia.
Trzeba pamiętać o zraszaniu twarzy wodą aby glinka nie wyschneła.
Zmywanie poszło całkiem sprawnie ale całą umywalka była zabrudzona
Twarz stała się niezwykle gładka i nieco jaśniejsza.
Wydaje mi się że pory zostały dobrze oczyszczone i skóra wyglądała zdrowo.
Niestety obiecanego nawilżenia brak
Szybko musiałam nakładać krem bo skóra była nieprzyjemnie sciągnięta.
Ogólnie maskę polecam z czystym sumieniem.
Działa dobrze, może nie zgodnie z obietnicą producenta ale efekty są zadowalające

Malinka

Maska Sweet Raspberry jak dla mnie przeznaczona jest na przesuszenia. Nie zatyka porów, suchą skórę łagodzi i pozostawia gładka i taka nawilżona. Myślę że pomaga dbać o płaszcz ochronny skóry. Dodatkowo go wzmacnia.

Maska z maliną

To mój powakacyjny hit. W czasie kiedy były mocne upały, dodatkowo wszędzie chodziła klimatyzacja moja skóra strasznie się przesuszyła. Zaczęłam używać tej maski dwa razy w tygodniu i cera bardzo się poprawiła. Maska dobrze nawilża, a nie przetłuszcza co dla mnie jest bardzo ważne.

Sweet rasberry mask z maliną

Tym razem Dermaglin połączył zieloną glinkę kambryjską z maliną, powiem szczerze że to dość niespotykane połączenie a jednak bardzo skuteczne. Cera po jej aplikacji jest nawilżona, napięta i wygląda promiennie. Maska ma dość gęstą aplikację przez co łatwo się ją nakłada, nie spływa z twarzy a to naprawdę duży plus. I tym razem Dermaglin postawił na naturalny skład, więc osoby szukające naturalnych kosmetyków powinny zdecydowanie przerzucić się na tą markę. Polecam !

Maska nawilżająca z malinami

Maska z maliną idealnie się sprawdziła na podrażnienia po użyciu kwasów, kiedy miałam podrażnioną i sucha skórę. Szybko nawilzyla i zregenerowała twarz. Bardzo przyjemne uczucie kiedy się ją nakłada, szybko się to robi i szybko się zmywa.

Paskudny smród, na nic więcej nie zdołałam zwrócić uwagi

To moja druga glinkowa maseczka z tej serii i okazała się jeszcze gorszym niewypałem niż pierwsza (brzoskwiniowa). Glinka jak glinka - rozmazuje się, podczas, wysycha podczas aplikacji i trzeba ją co jakiś czas zraszać wodą/mgiełką, trudno się zmywa i brudzi wszystko dookoła. Ale... nie miałam dotychczas żadnego kosmetyku, który by śmierdział tak paskudnie jak ta maseczka. Masakra. Przez to nawet nie zdołałam zwrócić większej uwagi na zalety maseczki, choć skóra wydawała się faktycznie nieco nawilżona po użyciu.

Maseczka nawilżająca z maliną

Maseczka z maliną w moim przypadku zdaje egzamin kiedy skóra mocno jest podrażniona i sucha. Dobra w okresie zimowym jak i letnim. Ma bardzo dobry skład. Kolorystyka opakowania maski również przyciąga oko.

Nawilżająca Malinka

Maska Sweet Raspberry sprawdza się na przesuszenia. Nie zatyka porów, suchą skórę łagodzi i pozostawia gładka i taka nawilżona. Używam jej najczęściej w zimowe pory kiedy moja skóra bardzo się przesusza.

Maseczka malinowa

Maska bardzo dobrze nawilża skórę, radzi sobie z każdymi przesuszeniami. Nie zatyka porów. Jest bardzo delikatna, uwielbiam te urocze opakowanie. Cena też bardzo przystępna. Wspaniały skład.