Nacomi, Aqua Hydra Skin, Nawilżający koktajl do twarzy 3 w 1 'Błyskawiczne nawilżenie'

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

zobacz więcejzwiń

Nawilżający koktajl 3w1 to kompleks starannie dobranych składników, stworzony przez nas, aby zapewnić skórze intensywne nawilżenie. Koktajl chroni przed nadmierną utratą wody przez skórę oraz pomaga zwiększyć poziom jej nawilżenia jednocześnie minimalizując widoczność pierwszych zmarszczek. Dodatkowo chroni włókna kolagenowe i elastynę przed rozpadem i zwiększa ich produkcję, skutecznie zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się skóry.
Koktajl 3w1 możesz stosować jako maseczkę do twarzy, intensywne serum oraz maseczkę pod oczy.
Składniki i ich właściwości:
- Natywny kolagen morski - zapewnia doskonałe nawilżenie skóry i zwiększa jej napięcie, wygładzając pierwsze zmarszczki.
- Hydrolizowana elastyna morska - dostarcza skórze składniki odżywcze oraz aminokwasy, które zapobiegają degradacji włókien kolagenowych oraz elastyny i są potrzebne do produkcji nowych włókien, niezbędnych do zachowania młodego wyglądu naszej skóry. Włókna te są jej naturalnym rusztowaniem. Kiedy stają się słabsze lub zanikają skóra traci sprężystość.
- Ekstrakt z miodu- miód zawiera niezliczoną ilość witamin i minerałów, które intensywnie odżywiają skórę, dba o nawilżenie i nadaje jej jedwabistą miękkość.
- Kwas hialuronowy - drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy wnika w głąb skóry, aby dogłębnie ją odżywić i nawilżyć, dzięki czemu pomaga zmniejszyć widoczność zmarszczek i daje efekt bardziej sprężystej, jędrnej i zdrowej skóry.
- Olej inca inchi - nawilża skórę i poprawia jej sprężystość. Sprawia, że skóra staje się odprężona i wyraźnie bardziej miękka.
- Olej ze słodkich migdałów - delikatny, szybko wchłaniany przez skórę, nawilża skórę nie pozostawiając na niej tłustej warstwy, chroni przed przesuszeniem i skutecznie podnosi jej poziom nawilżenia. Dzięki temu skóra staje się bardziej elastyczna i sprężysta.
- Naturalny ekstrakt z aloesu - głęboko nawilża skórę przynosząc jej ukojenie, wspomaga regenerację, działa wygładzająco i przeciwdziała starzeniu się skóry.
- D-panthenol - nawilża skórę sprawiając, że staje się miękka i elastyczna. Ma działanie łagodzące i wpływa korzystnie na regenerację skóry.
- Witamina E - dogłębnie nawilża skórę zwiększając jej jędrność i sprężystość, spowalnia proces starzenia.
Nawilżający koktajl do twarzy 3w1 to najlepszy i najszybszy sposób na dogłębne nawilżenie Twojej skóry. Pozwala zachować jej jędrność i sprężystość oraz przeciwdziałać jej przedwczesnemu starzeniu się, a nawet „cofnąć zegar o kilka lat.”

Super

Nawilżającego koktajlu używałam jedynie jako krem, pozostawiając na noc niewielką warstwę do wchłonięcia. Skradł moje serce...

Dosłownie niewielką ilość nakładałam na obszar najbardziej dotknięty zmianami - tam gdzie pojawiają się pierwsze zmarszczki...
Po niedługim czasie mogłam zobaczyć już minimalny efekt wygładzenia, a "bruzda" była mniej widoczna.
Dodatkowo intensywnie nawilża, a przy porannym myciu czułam, że moja skóra jest bardzo gładka w dotyku.

Koktajl ma cudowny, słodki zapach, który długo utrzymuje się na skórze.
Do tego proste minimalistyczne opakowanie, które moją uwagę przyciąga.

Generalnie to ja się jaram :D

skuteczny koktaji

Używam koktajl jako krem na noc. Sprawdza mi się super. Rano twarz jest mega nawilżona i gładka. Używam 2-3 razy w tygodniu. Zapach po prostu cudowny!

Brak efektu WOW

Po sporej ilości pozytywnych opinii spodziewałam się efektu wow, prawdziwej bomby nawilżenia - niestety tak się nie stało. Nawilżenie jest chwilowe, mam wrażenie, że krem "nie wnika" głębiej i nic na dłuższą metę nie robi. Raczej nie kupię go znowu, mimo, że nie zrobił mi nic złego. Po kosmetyku tego typu oczekuję realnego działania, a tutaj niestety tego nie uświadczyłam. Szkoda bo zapach jest obłędny.

Elastyczny i skuteczny

Bardzo przydatny kosmetyk. Sprawdzil się zarówno jako maska do twarzy na noc czy serum. Doskonale nawilża i uelastycznia skórę.
Stosowany pod olej Paczkowo względnie działanie nawilżające.

3 razy nie

Produkt kupiłam skuszona pozytywnymi opiniami na wizażu i się zawiodłam. Kosmetyk ten jedyne co robil po nałożeniu to ladnie pachniał oraz dziwnie mrowił moja twarz. Używałam go zarówno jako maski jak i jako kremu na noc jak dla mnie to wielki bubel za wysoka cenę.

Z czasem zaczyna podrażniać i wysuszać

Maskę kupiłam na promocji kilka miesięcy temu. Mam cerę mieszaną i akurat na początku byłam zachwycona tym produktem. Mimo bogatej konsystencji maska nie zapychała porów, od razu nawilżała skórę i była po prostu kosmetykiem z kategorii wow. Aplikowałam ją też raz w tygodniu na noc na czystą skórę, a rano budziłam się z gładziutką cerą. Niestety te wszystkie piękne historie skończyły się kilka tygodni temu. Nie wiem jak to się stało, bo produkt nie jest jeszcze po terminie ważności. Po jego zastosowaniu zaczęły mi się pojawiać drobne wypryski i mocno wysuszone policzki. Dlatego musiałam odstawić tę maskę i więcej do niej nie wrócę.

Ultra Nawilżenie

Cudowna maska do twarzy, niesamowicie nawilża. Pozostawia skórę miękka i miła w dotyku, niczym aksamit. Plusem jest jej wielofunkcyjność, można używać jej również pod oczy, cienka warstwę można używać jako krem, a grubsza na noc jako nawilżająca maskę. Cena tego koktajlu nie jest wygórowana, często można znaleźć go na promocjach np. w hebe. Sam skład jest fajny, formuła przyjemna oraz wydajna. Opakowanie produktu jest bardzo eleganckie, podoba mi się jego design.

HMMM chyba nie dla mnie

Dostałąm produkt nacomi w prezencie.
Nie zachwycił mnie. Choć jest mega wydajny nie nawilża skóry idealnie - tak jak oczekuję.

Końcówke bardzo zle się wyciska
bardzo łądny zapach
Buzka lekko się lepi po nim
Nie wchłania się błyskawicznie

Idealne nawilzenie SOS

Używam kremu jako maski na noc (lekka warstwa) lub jako maski na dzień ( ok. 30 minut i potem zmywam wodą). Efekt jest zauważany juz po pierwszym użyciu. Dla mojej skóry nie mogłabym nosić tego kremu na dzień. Krem jest idealny na tz. Sos wysuszonej skóry ktora wola 9 nawilżenie.
Najlepiej Używac raz lub dwa razy w tygodniu
W moim przypadku nie potezebuje używać kremu codziennie. Maska idanie współgra z kremem na dzień mango Miya.

Po zużyciu połowy kremu, moja mama pozyczla go ode mnie i sama kupila dla siebie nowa tubkę!

Opakowanie wyglada minimalistycznie i dziewczęco, konsystencja jest dość gesta. Krem ma kolor lekko bialy. Łatwo zmywa sie wodą.

Świetna baza pod makijaż!

Używam głównie latem, bo jest lekki i szybko się wchłania. Służy mi też jako baza pod mocniejszy makijaż. Nie zostawia tłustego filmu na skórze, polecam także dla nastolatek.

Jest super

Bardzo polecam do każdego rodzaju cery tak na prawdę :) Nakładam ją nie raz jako ostatni krok w pielęgnacji wieczornej. Świetnie się sprawdza jako dodatkowe nawilżenie. Pieknie pachnie, produkt godny polecenia. Mogłabym mieć wszystko co tak pachnie jak ten produkt. Uwielbiam! Spróbujcie!

Cudeńko!

Używając wielu kosmetyków mających poprawić koloryt mojej skóry i pozbyć się wyprysków nawet nie zauważyłam jak szybko cera stała się bardzo przesuszona. W drogerii trafiłam na ten koktajl z Nacomi, a ponieważ markę znam i lubię to uznałam, że czas sprawdzić jak podoła w takiej sytuacji.

Zalety:
- wygodne opakowanie, łatwo wydobyć ostatki
- nie zapycha
- piękny zapach, przyjemny, delikatny
- ciekawa konsystencja, powiedziałabym, że to bardziej lejący się krem, ale o bardzo bogatej formule, kremowy, jakby jedwabisty
- bardzo wydajny; używam go zarówno jako maseczki na 20 minut i jako serum na noc, wystarczy naprawdę bardzo niewiele, aby pokryć całą twarz i szyję
- po zmyciu cera jest widocznie miękka, przyjemna w dotyku, elastyczna i ultra nawilżona, momentalnie wygląda zdrowiej, jest świetlista i promienna, gotowa na przyjęcie kolejnych kroków pielęgnacyjnych czy na makijaż
- mam problem z przesuszonymi policzkami, są mocno podrażnione i zaczerwienione, po kilku dniach używania skóra w tych miejscach jest bardziej ukojona i mniej zaczerwieniona

Wady:
- brak

To kolejny świetny produkt od Nacomi. Wiem, że będę do niego powracać, to bardzo dobra opcja i można jej użyć na kilka sposobów w zależności od potrzeb skóry. Sprawdza się również na mojej mieszanej, trądzikowej cerze.