Maybelline New York, Watershine Lipstick (Pomadka do ust)

Maybelline New York, Watershine Lipstick (Pomadka do ust)

Pojemność 1 szt

Ekskluzywna szminka Watershine. Czysty kolor i połysk. Maksymalne nabłyszczenie zapewnia efektowny kolor i maksymalne uwodzenie. Niech Twoje usta zabłysną!
- Wysoki połysk
- Seksowne, błyszczące wykończenie
- Pozostawia usta miękkie
- Różnorodność kolorów.

w sztyfcie
nawilżające, kryjące
Efekt
perłowe

Efekt watershine znika z prędkością światła !

Lubiłam te drogeryjne tanie szminki. Seria Watershine, to mix balsamu do ust i koloru jaki daje pomadka. Przez co na ustach otrzymujemy soczysty kolor wilgotnych ust. Z dość wysokim połyskiem.

Poza tym szminka lekko nawilża i jest masełkowata przy rozprowadzeniu.Na pewno nie wysusza ust. Pigmentacja jest średnia. Kolorystyka zaś wdzięczna, różowa, soczysta i nie ciotkowa. Zaraz po nałożeniu otrzymujemy efekt sexy soczystych, miękkich i mokrych ust. Szybko niestety ten wodnisty efekt zanika, aby przeistoczyć sie w subtelny nudziakowy kolor. Niestety niezbyt trwały A szminka zjada sie szybko i niezbyt równo. Do tego pigmentacja srednia, acz lepsza niz kolorowe błyszczyki !

Trwałość hmm no nie jest zle, ale mogło być lepiej. Szybko sie zjada. Nie mniej maksymalne nabłyszczenie i efektowny kolor to chyba sekret uwodzenia. Szkoda ze tak szybko znika.
Szczególnie zakochana byłam w kolorze Rose Jam, dla mnie ten kolor był magnetyczny i mega kobiecy, róż. Niestety wielka szkoda ze efekt mokrych soczystych ust ulatniał sie w tempie błyskawicznym. Tak samo marnie utrzymywał sie już odparowany ( nieco zgaszony ) kolor na ustach ! Poza kolorem Rose Jam nic pozytywnego nie widziałam w tym produkcie !