Oreka, Clean, Silnie oczyszczająca kostka do demakijażu

Oreka, Clean, Silnie oczyszczająca kostka do demakijażu

Kostka do demakijażu – bogata w drogocenne oleje, witaminy i substancje aktywne – w połączeniu z ciepłą wodą skutecznie zmywa makijaż, nie podrażniając oczu i nie przesuszając skóry. Delikatnie peelinguje skórę, pobudzając krążenie. Pomaga skutecznie usunąć nadmiar sebum i odblokować pory skórne. Polecana dla osób z cerą tłustą i mieszaną oraz problematyczną.

Kostka została wzbogacona o węgiel aktywny, który jest znany ze swojego działania normalizującego cerę i silnie oczyszczającego oraz kwas mlekowy o działaniu złuszczjącym i normalizującym. Ponadto zawiera łagodzący pantenol i alantoinę oraz wspomagający gojenie mikrouszkodzeń skóry chitosan.

To nowoczesny kosmetyk wielofunkcyjny co oznacza, że zastępuje kilka kosmetyków: mleczko do demakijażu, peeling, żel do mycia twarzy i tonik. Idealny do bagażu podręcznego.

Oczyszczająca kostka do demakijażu OREKA to 95% składników naturalnych, 99% biodegradowalny. Produkt wegański

oczyszczanie twarzy, demakijaż oczu i ust
mieszana, tłusta
złuszczające, oczyszczające
pakiet

wygodny produkt

Długo szukałam odpowiedniego produktu, którym będę mogła dokładnie zmyć spf z twarzy. Kostka Oreka bardzo się sprawdziła. Jest wygodna w użyciu (sprawdza się podczas podróży), wydajna i przede wszystkim dokładnie oczyszcza skórę. Podoba mi się, że jest w zapakowana jedynie w mały kartonik, dzięki czemu ograniczamy produkcję odpadów.

Mój ulubiony sposób na demakijaż

Silnie oczyszczająca Kostka do demakijażu OREKA to druga wersja tego produkty jaki używam.
Ciemny kolor kostki uzyskany został dzięki, temu, że wzbogacona została o węgiel aktywny, który jest znany ze swojego działania normalizującego cerę i silnie oczyszczającego oraz kwas mlekowy o działaniu złuszczającym i normalizującym.
Ta wersja również świetnie mi się sprawdziła . Skóra po jej użyciu jest idealnie czysta, nie muszę używać peelingu. DO tego nie jest wysuszona czy podrażniona. Po kilku miesiącach stosowania uznaję , że jest to lepsza forma oczyszczania skóry twarzy niż płynne wersje. Nie tylko z uwagi na wygodę, czy komfort przewożenia, ale w głównej mierze z uwagi na środowisko i eliminację plastiku. Łata w użyciu, wydajna oraz niedroga, pozwala zachować satysfakcję z użytkowania przy ochronie środowiska.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Moc i siła

Silnie oczyszczająca Kostka do demakijażu OREKA (szara) idealnie na da się do skóry tłustej, mieszanej, czy z widocznym trądzikiem, bo dawno nie odczułam aby kosmetyk do mycia twarzy tak mocno i wnikliwie oczyszczał mą cerę z wszelakich zanieczyszczeń zaczynając od łoju, czy potu. Oprócz tego kostka ma działanie delikatnie peelingujące, bo w składzie znajdziemy kwas mlekowy, dzięki czemu skóra jest pobudzona do życia, a pory odblokowane. Po mimo mocnego działania oczyszczającego kostka do demakijażu nie podrażnia oczu, a więc śmiało można zmyć tusz, czy też inne malowidła z oka i idzie to bardzo dobrze. Oczywiście jeśli chodzi o mycie twarzy to zawsze robię to dwa razy by mieć pewność, że wszystko się zmyło. Wróćmy jeszcze do okolic naszego oka ponieważ czasami wystarczy mi sama kostka by pozbyć się makijażu, a czasem tak bywa, że jeszcze oko tym płynem micelarnym muszę przemyć w zależności od tuszu, czy też eyelinera , który zastosowałam.