Garnier, Czysta Skóra Intensive, Żel myjący + peeling + maseczka 3 w 1 z aktywnym węglem

Średnia ocena: 3.49/5

Średnia ocena: 4.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Innowacyjna formuła 3w1 może być wykorzystana jako żel do mycia twarzy, peeling i maseczka, aby widocznie redukować nawet najbardziej uporczywe wągry/ zaskórniki i pomóc zapobiegać ich ponownemu powstawaniu*. 1. Żel do mycia twarzy: wzbogacony w kwas salicylowy, antybakteryjne składniki aktywne o wysokiej skuteczności, intensywnie oczyszcza skórę, usuwa brud i zanieczyszczenia. 2. Peeling: zawiera naturalne cząsteczki peelingujące, które odblokowują pory i widocznie redukują uporczywe wągry/zaskórniki. 3. Maseczka: wzbogacona w super chłonny, aktywny węgiel pochodzenia roślinnego i w ekstrakt z borówki, matuje i zapewnia skórze komfort i gładkość. *Efekt utrzymuje się przez 2 tygodnie po 4 tygodniach stosowania

oczyszczanie twarzy
mieszana, tłusta
antybakteryjne, złuszczające, oczyszczające
w tubie
żel

Duch czasów ... nieświadomej pielęgnacji

Opakowanie: praktyczne zamknięcie na klik ułatwiające korzystanie z produktu. Dominujące kolory w odcieniach czerni i szarości podkreślają obecność aktywnego węgla w formule, co dodaje mu charakterystycznego wyglądu.

Podczas użytkowania unosi się charakterystyczny zapach, który kojarzy się z kosmetykami męskimi. Nie do końca mi to odpowiadało.

Produkt zdaje się być wydajny, a jedno opakowanie starcza na długi okres użytkowania.

Dostępność:
Łatwo dostępny w popularnych drogeriach, takich jak Hebe, Rossmann czy Drogeria Natura (nawet zbyt łatwo dostępny...)

Cena Regularna:
Cena regularna produktu wynosząca ok. 30 zł może budzić pewne wątpliwości, zwłaszcza biorąc pod uwagę skuteczność kosmetyku. Jest to aspekt wart rozważenia przy decyzji zakupowej.

Działanie:
Jako posiadaczka cery mieszanej skłonnej do niedoskonałości (szczególnie w strefie T i linii podbródkowej) mogę opisać moje wrażenia:
➟ Żel do mycia twarzy: Skuteczność oczyszczania idzie w parze z ewentualnym podrażnieniem skóry, zwłaszcza z uwagi na obecność drobinek w formule. Niekoniecznie najlepszy wybór dla osób o wrażliwej cerze.
➟ Peeling: Zaklasyfikuje go jako typowy peeling mechaniczny (mimo obecności kwasu salicylowego). Nie zaobserwowano redukcji zaskórników.
➟ Maseczka: Właściwości matujące idą w parze z potencjalnym wysuszeniem skóry, co może z kolei zwiększyć produkcję sebum, pozostawiając cerę w niekorzystnym stanie.

Skład:
Zawarte składniki, takie jak glinka biała, gliceryna czy węgiel aktywny, mogą być korzystne dla cery tłustej, jednak zawarty w formule SLS ma zbyt drażniące i wysuszające działanie, aby czerpać z tego korzyści.

Podsumowanie:
Garnier Czysta Skóra 3 w 1 to kosmetyk (o ile) skierowany dla posiadaczy cery tłustej, choć jego skutki mogą być i tak zbyt intensywne. Praktyczne opakowanie, choć cena i potencjalne wysuszenie skóry mogą być czynnikiem decydującym o jego atrakcyjności dla pewnej grupy konsumentów. Przy decyzji zakupowej warto wziąć pod uwagę indywidualne potrzeby skóry.

Mocny - niekoniecznie oznacza dobry

Typ skóry: mieszana, wrażliwa, alergiczna

Natknęłam się na niego całkiem przypadkiem, gdy szukałam na szybko jakiejś maseczki, a opcja 3 w 1 mnie zachęciła do zakupu.

Jako żel - zbyt mocny. Jego drobinki bardzo ścierają naskórek i mam uczucie podrażnienia i pieczenia. Moim zdaniem jest to sposób na zniszczenie bariery.

Jako peeling - już lepiej, ale nadal zbyt mocny. Ma mnóstwo drobinek, które są ostre i całkiem grube.

Jako maseczka - naprawdę spoko, najlepsze zastosowanie ze wszystkich opcji. Uważam, że faktycznie oczyszcza i daje uczucie miękkiej i gładkiej twarzy, minimalna kaszka znika w większości.

Podsumowując. Jestem w stanie go używać jedynie jako maseczka - jest bardzo wydajnym produktem.

Na pewno nie na co dzien

Zapewnia połowa 30-latek zna ten produkt, sama namiętnie go używałam jako nastolatka. I wiecie co, podkusiło mnie do niego wrócić. Bo przecież jest taki tani i dobry;)

I noooo z tym dobrym to tak nie do końca. O ile nic nie ruszało mojej tłustej nastoletniej cery, to ta cienka mieszana 30-letnia - już tak miło tego produktu nie przyjmuje .

Mnie on za bardzo wysusza, a producent zaleca nawet używanie codziennie. Błagam, nie róbcie tego. Skora cały czas wysuszana będzie nawet więcej sebum produkowała. 2 razy w tyg do porządnego oczyszczania Ok - ALE przy porządnym nawilżeniu.

Ja skończę, ale musze uwazac przy reszcie pielęgnacji. Bo nie chce przecież zniszczyć swojej bariery hydrolipidowej :)

Pomysł fajny, ale ja chyba wole złuszczanie serum kwasowym i retinalem :)

Po prostu jest szkodliwy.

Kupiłam ten produkt dawno temu, gdy nie wiedziałam jeszcze jak dbać o twarz. Teraz nie wzięłabym go z półki.
Produkt ma kilka fajnych składników - kwas salicylowy, glinka. Problem jest z tym, jak producent zaleca to stosować, a co ważniejsze - że zamiast pomóc może mocno zaszkodzić.
Producent poleca używać tego kilka razy w tygodniu, a nawet codziennie. Jako że jest to peeling, nakładanie na twarz codziennie może nieźle podrażnić. Są lepsze peelingi, w ogóle są lepsze maski, nie używajcie tego na codzień.
Jeśli i tak już to macie u siebie, można sobie pozwolić raz w tygodniu. Faktycznie matuje, skóra wygląda po nim dobrze, ale u mnie efekt się za bardzo nie utrzymywał i nie widziałam zbyt dużej poprawy w kwestii zaskórników.

Dobry oczyszczacz 3 w 1

Garnier żel peeling i maska 3 w 1 z aktywnym węglem przeznaczony jest dla skóry z niedoskonałościami. Zamknięty w tubie o pojemności 150 ml. Ma gęstą czarną wulkaniczną formułę która nie przypomina żelu a raczej peeling maskę . Szybko zastyga na twarzy i dokładnie oczyszcza twarz z wszelkich zanieczyszczeń. Zapach jest delikatny po użyciu skóra jest gładka dobrze oczyszczona i świeża. Kosmetyk pomaga w redukcji wydzielania sebum zmniejsza pojawienie się niedoskonałości. Świetnie sprawdzi się do skóry mieszanej i tłustej bo w składzie zawiera kwas salicylowy oraz aktywne składniki antybakteryjne. Zmniejsza widoczność wągrów. Jedynym jego minusem jest Sls w składzie. Peeling nie podrażnia skóry dobrze przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji.

Przy mojej cerze jaka jest tłusta bardzo fajnie się ten produkt sprawdził ale nie stosowałam go codziennie ponieważ zbyt przesuszył moją cerę więc tak 3 razy w tygodniu było jak najbardziej ok.

3w1

Stan cery:
Mieszana
Skłonna do podrażnień
Lekkie przebarwienia
Cera trądzikowa
Skłonna do alergii

DOSTĘPNOŚĆ – w sklepach stacjonarnych i online
OPAKOWANIE – tubka, którą z łatwością można zużyć do końca
SZATA GRAFICZNA – dominujący czarny kolor
SKŁAD – bardzo dobry
WYDAJNOŚĆ – ponad miesiąc
ZAPACH – delikatny
KONSYSTENCJA – bardzo gęsta, długo się zmywa
EFEKT – ładnie oczyszcza skórę, ale nie jest to produkt dla mojej skóry mieszanej – potrzebuje mocniejszego zmatowienia, a w dodatku rzadziej używanego peelingu
ZESTAW – nie widziałam
PODRÓŻ – nie sprawdzałam
CENA – ponad 20 zł

Jako żel świetnie oczyszcza

Produkt Garnier czysta skóra z aktywnym węglem kupiłam że względu na chwilowy brak mojego ulubionego żelu z tym samym składnikiem aktywnym marki Tołpa. Miałam do czynienia z mydełkiem z tej serii, więc nie był to do końca ślepy traf:)
Produkt kupowałam z zamiarem używania jako żel oczyszczający, głównie w pielęgnacji wieczorem jako dodatkowe wsparcie przy demakijażu.
Opakowanie typowo "nastolatkowe", choć nie mogę się czepiać bo głównie w tej grupie wiekowej będzie najwięcej odbiorców, niemniej wygląda mniej "szlachetnie" niż wspomniana Tołpa. Nie zamierzam odbierać gwiazdki ,gdyż nie jest to kosmetyk , który kupuje się dla wyglądu na półce. Konsystencja kosmetyku jest chropowata, drobinki peelingujace porządne,zapach taki sam jak w przypadku mydełka czyli nieco męski ale jak dla mnie bardzo przyjemny. Kolor oczywiście czarny,ale trzeba się z tym liczyć wybierając kosmetyki na bazie węgla aktywnego:)
Działanie kosmetyku bardzo dobre, dobrze domywa nawet resztki makijażu, pozostawia skórę czystą , odświeżoną,ładnie domyka pory. Przy regularnym stosowaniu wycisza zamiany (ja używam ok 2-4razy w tygodniu). Jedyny mały minusik,dosyć szybko po użyciu trzeba użyć serum/kremu gdyż delikatnie ściąga skórę. Poza tym,brak uwag.

Mocny gracz za grosze

Moja cera jest mieszana, codziennie obciążona makijażem, dlatego bardzo zwracam uwagę na porządną pielęgnację.
Musi w niej się znaleźć dobre oczyszczenie, regeneracja, odżywienie i nawilżenie.
Produkty które stosuję dodatkowo, ze względu na coraz starszy pesel, to już inna sprawa.

Bardzo lubię produkty 3w1, ponieważ mogę stosować je na różne sposoby, w zależności od dysponowanego czasu.
Jak również na wyjazdy taki produkt jest najlepszy. Nie musimy zabierać trzech różnych produktów, wszystko mamy w jednej tubce.

Producent opisuje produkt jako innowacyjną formułę 3w1 która może być wykorzystana jako żel do mycia twarzy, peeling i maseczka, aby widocznie redukować nawet najbardziej uporczywe wągry/ zaskórniki i pomóc zapobiegać ich ponownemu powstawaniu

Ze względu na formę stosowania i działanie możemy podzielić na:
-Żel do mycia twarzy, wzbogacony w kwas salicylowy, antybakteryjne składniki aktywne o wysokiej skuteczności, intensywnie oczyszcza skórę, usuwa brud i zanieczyszczenia.
-Peeling, zawiera naturalne cząsteczki peelingujące, które odblokowują pory i widocznie redukują uporczywe wągry/zaskórniki
-Maseczka, wzbogacona w super chłonny, aktywny węgiel pochodzenia roślinnego i w ekstrakt z borówki, matuje i zapewnia skórze komfort i gładkość.

Produkt zamknięty jest w plastikowej tubce, pojemności 150ml
Zamknięcie typu klik, dobrze wydobywa produkt.
Całość wykonana jest solidnie, nic się nie wylewa, nie pęka. Zamknięcie nie pęka, nie urywa się.
Tak wykonane opakowanie jest bardzo wygodne w czasie wyjazdu. Możemy być spokojni że nic nie pęknie, nie zbije się, nie wyleje.

Szata graficzna kolorowiasta, czarno-błękitno-czerwona.
Wszystkie informacje przedstawione są na tubce w uporządkowany sposób. Opis ogólny, działanie, sposób użycia, skład, wszystko ładnie czytelnie.

Konsystencja jest średnia z wyczuwalnymi drobinkami, nie za gęsta nie za wodnista.
Dobrze wydobywa się z opakowania.
Dobrze rozprowadza się na twarzy, nie spływa podczas aplikacji.
Sama formuła jest ciemnej barwy, brudzi wannę czy zlew podczas zmywania ale taki urok takich produktów.

Zapach jest delikatny, nie drażniący.

Produkt możemy stosować na trzy sposoby.
Wszystkie wykonuję po wykonaniu porządnego demakijażu
*Jako żel- nakładamy wilgotnymi dłońmi na twarz i myjemy kolistymi ruchami, po czym spłukujemy.
Twarz po takim zabiegu jest odświeżona i dobrze oczyszczona, czuć ulgę na twarzy po całym dniu. Produkt stosowany jako żel nie powoduje podrażnień, jest skuteczny, a zarazem dość delikatny.

*Jako peeling- nakładam niewielką ilość produktu na zwilżoną twarz okrężnymi ruchami, pozostawiam na 2 minuty, po czym ponownie wykonuję okrężne ruchy i spłukuję. Produkt stosowany w ten sposób dogłębnie oczyszcza, usuwa suche skórki, matowi cerę. Po zastosowaniu twarz jest delikatnie zaczerwieniona, jednak ten efekt mija po chwili, bądź natychmiast po nałożeniu kremu. Tak zastosowany może podrażniać wrażliwe cery. Po spłukaniu czuć efekt ściągniętej skóry

*Jako maseczkę- nakładam na twarz na około 10min, po czym spłukuję. Jeśli nie chcemy doprowadzić do zaschnięcia maseczki, możemy spryskiwać twarz. Tak stosowany produkt daje maksymalny efekt swojego działania.
Skóra jest bardzo dobrze oczyszczona, wygładzona, wydzielanie sebum jest zmniejszone.
Podczas spłukiwania mimowolnie wykonujemy dodatkowo peeling twarzy.
Maseczkę stosuję 2 razy w tygodniu.
Tak jak w przypadku peelingu, po zastosowaniu twarz jest delikatnie zaczerwieniona, ale podrażnienie znika natychmiast po nałożeniu kremu na twarz.

Do tego produktu wracam co jakiś czas od bardzo dawna.
Podczas jego stosowania na 3 różne sposoby możemy być pewni że na naszej twarzy nie pojawią się żadne niedoskonałości. Jeśli je mamy na twarzy, zostaną one zniwelowane.
Twarz będzie dogłębnie oczyszczona, wydzielanie sebum zostanie zmniejszone, przez co makijaż będzie dłużej wyglądał na świeży.
Twarz wygląda na wygładzoną, jest miła w dotyku.

Produkt jest bardzo wydajny, stosując codziennie na trzy różne produkty wystarczył mi na 1,5 miesiąca.

Cena regularna w Rossman to 27zł, jednak co chwilę jest w promocji za 16zł, jest to bardzo zachęcająca cena, biorąc pod uwagę wydajność i działanie produktu.

Reasumując, bardzo dobry produkt dla osób które oczekują porządnego oczyszczenia, zniwelowania niedoskonałości jak i zapobiegania powstawania niedoskonałości.
Jedyna uwaga to produkt może podrażniać skórę wrażliwą i wysuszać skórę suchą.

dobre oczyszczenie

Garnier, Czysta Skóra Intensive, 3 w 1: żel myjący, peeling oraz maska, z aktywnym węglem, przeciw zaskórnikom. Maska może być używana na 3 różne sposoby:
- jako żel: do codziennego stosowania, aby intensywnie oczyścić skórę, usunąć brud i zanieczyszczenia,
- jako peeling: również do codziennego stosowania, aby odblokować pory i usunąć uporczywe zaskórniki,
- jako maska: do używania 2-3 razy w tygodniu, aby usunąć nadmiar sebum i zmatowić skórę.
Zapach produktu bardzo mi się podoba, jest przyjemny, wyraźny ale nie drażniący. Konsystencja jest dość gęsta z małymi drobinkami w środku. Nie używam go jako żelu do mycia twarzy, ponieważ wysusza on skórę, co wyraźnie czuć po użyciu. Używam go za to jako peelingu na całą twarz, raz lub dwa razy w tygodniu oraz jako maski na czoło, nos i brodę raz w tygodniu. Produkt użyty jako peeling bardzo dobrze się sprawdza, ponieważ posiada drobinki, które wyraźnie masują skórę. Moja skóra jest po użyciu dobrze oczyszczona oraz bardziej matowa. Natomiast produkt użyty jako maska pozbywa się zaskórników. Działa również nałożony punktowo na niedoskonałości. Trochę jakby rozjaśnia twarz. Polecam

Śmierdziel czyściciel.

Żel sprawdza się nieźle jako żel do mycia i peeling. Nie stosowałam go jako maski, bo do tego mam inne specyfiki.
Zawiera SLS, co nie do końca mi odpowiada, ale najgorszy jest w tym wszystkim zapach. Kosmetyk przeznaczony jest do skóry problematycznej, a capi jak jakiś męski żel pod prysznic lub woda po goleniu. Ktoś z Garniera, kto dobierał kompozycję zapachową powinien puknąć się w czoło. Niestety dla mnie ten fetor nie jest komfortowy i sprawia, że mycie twarzy jest średnio przyjemne. Poza tym wszelkie mazidła do twarzy dla pryszczatych i wrażliwych powinny mieć delikatny aromat, ewentualnie go nie mieć w ogóle.
Brudzi? Owszem, ale kosmetyki z węglem już tak mają, więc jeśli chcecie mieć nieskazitelnie czyste zlewy, sięgnijcie po inny kosmetyk.
Jeśli chodzi o działanie, to fajnie oczyszcza, pozostawia skórę gładką, ale potrzebującą natychmiastowego nawilżenia.
Zapewne nie sięgnę ponownie ze względu na zapach i skład.

Świetny kosmetyk ????

Świetny produkt przy cerze problematycznej bądź skłonnej do nieprzyjacieli oraz z problemem wydzielania dość dużej ilości sebum sprawdzi się idealnie ???? myje - oczyszcza - peelinguje czego chcieć więcej ???? używam dość długo i jestem zadowolona ????