Vianek, Seria Zielona, Normalizujący żel myjący do twarzy

Vianek, Seria Zielona, Normalizujący żel myjący do twarzy

Odświeżający żel do codziennego mycia twarzy, przeznaczony do cery przetłuszczającej się i problematycznej. Zawiera ekstrakt z kory wierzby białej o właściwościach ściągających i normalizujących oraz kwas salicylowy, który dogłębnie oczyszcza i odblokowuje pory. Dodatek olejku eukaliptusowego przyspiesza regenerację zmian skórnych.

oczyszczanie twarzy
tłusta
oczyszczające, odświeżające
z pompką
żel
hipoalergiczna

spełnia swoją rolę

Swego czasu ten żel pojawił się w sprzedaży z gazetą ,,Zwierciadło".
Szkoda go było nie wypróbować za niecałe 12 zł.
Jest to jak najbardziej porządny i dobrze przemyślany kosmetyk. Dobrze oczyszcza skórę, delikatnie się pieni.

Jedna pompka wystarcza na oczyszczenie skóry twarzy, szyi, dekultu. Ma odświeżający zapach. Po osuszeniu twarzy można odczuć delikatne ściągnięcie- za sprawą składników matujących, ale nie jest to jakoś mocno nieprzyjemne.

Mała z pozoru buteleczka wystarcza na długie użytkowanie. Ja używałam do mycia wieczorem, po uprzednim zmyciu makijażu olejkiem lub wacikiem nasączonym płynem micelarnym.

Nie wiem, czy bardziej znormalizował mi skórę, która raczej nie ma problemu ze świeceniem i jest normalna, ale na pewno w żaden sposób nie zaszkodził i dobrze doczyszczał skórę.

No uwielbiam

no uwielbiam... 3 mój zakup. super pomaga mi na sebum, mam duzo mniejsze wypryski itd. jeestem mega zadowolona. w koncu mam swoj żel idealnie dobrany hehee 32 lata ale sie udało

Fantastyczny

Żel znajduje się w butelce o pojemności 150 ml, które należy zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia. Opakowanie jest nieprzezroczyste, ale pod światło można zobaczyć, ile produktu nam jeszcze zostało. Mamy tutaj pompkę, która nie zacina się ani nie zapycha. Dozuje idealną porcję na umycie twarzy. W dodatku posiada blokadę, więc spokojnie możemy zabrać żel w podróż.

Kosmetyk pachnie ziołowo. Zapach jest autentyczny, nie jest sztucznie upiększany. Zazwyczaj lubię takie akordy i ten również jest w porządku, ale... jest strasznie intensywny! Na samym początku wręcz szczypały mnie oczy, nawet gdy omijałam te okolice.

Produkt ma jasnożółtą barwę. Jego konsystencja jest żelowa, dość rzadka, ale nie przecieka przez palce. Pieni się całkiem nieźle, aczkolwiek należy pamiętać, że mamy tutaj jedynie łagodne detergenty. Dla mnie jest to optymalna ilość, a należę do osób lubiących mieć pianę podczas mycia. Aby dokładnie spłukać żel, trzeba poświęcić trochę więcej czasu i wody. Ale przynajmniej nie zostawia żadnej warstwy.

Dodam tylko, że mam cerę mieszaną - lekko przetłuszczająca się strefa T oraz suche policzki, a do tego jest wrażliwa, skłonna do zaczerwienień.

Od razu po umyciu twarzy pojawia się uczucie odświeżenia. Żel usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Znacznie ogranicza nadprodukcję sebum w strefie T. Chociaż muszę zaznaczyć, że mojej cerze zdecydowanie bliżej do cery suchej niż tłustej, więc nie wiem, czy u każdego tak dobrze zadziała. Żel również oczyszcza pory i trochę zmniejsza widoczność zaskórników otwartych. Ale największą zaletą kosmetyku jest fakt, że ogranicza ilość pojawiających się niedoskonałości, a jak już się pojawią, przyspiesza ich gojenie się. Nie działa jak czarodziejska różdżka, że nagle mamy czystą cerę bez żadnej krostki, ale jego działanie jest zauważalne. Jeśli miałabym się do czegoś przyczepić, to żel minimalnie wysusza policzki, ale pierwszy lepszy krem sobie z tym radzi. Gorąco polecam szczególnie cerom tłustym, mieszanym czy trądzikowym. Jedynie przestrzegam cery suche - może okazać się za mocny.

Dobry produkt, ale nie mogę znieść zapachu tej serii

Żel robi to co powinien robić - dobrze oczyszcza skórę twarzy z zanieczyszczeń, resztek makijażu, sebum. Pozostawia skórę czystą, świeżą i rześką. Pieni się nie za dobrze, ale nie jest to dla mnie minusem, ma dobry, naturalny skład.
Jest dość wydajny, używam go od miesiąca i mam jeszcze połowę buteleczki. Minusem jest jednak jego zapach - ziołowy, ale bardzo mocny, nieprzyjemny.

Polecam do codziennej pielęgnacji

Bardzo przyjemne uczucie podczas wmasowywania produktu, który dokładnie oczyścił moją twarz i pozostawił po zmyciu promienniejszą cerę, chociaż na początku można mieć lekko czerwoną buzię jak ma się wrażliwą cerę ale szybko schodzi a potem widać efekt. Narazie sprawuje się dobrze, moja cera powolutku zaczyna się poprawiać :)

Bardzo dobry produkt

Bardzo dobry produkt. Jego naturalny skład sprawia, że doskonale oczyszcza, zwęża pory i zmniejsza niedoskonałości oraz zapobiega powstawaniu nowych. Duży plus za to, że po użyciu nie ściąga i nie przesusza skóry. Polecam dla posiadaczek cery mieszanej z tendencją do odwodnienia.

Świetny żel do cery mieszanej

Niewielka buteleczka z wygodną pompką zawiera 150 ml produktu. Kosmetyk jest lekkiej ale bardzo dobrze wyważonej konsystencji o intensywnym jednak miłym zapachu brzozy. Przezroczysty produkt dzięki pompce bardzo łatwo wydobyć z opakowania. Zaaplikowany jedną pompką pod wpływem ciepłej wody zaczął się ładnie pienić. Piana była gęsta oraz treściwa. Kosmetyk bardzo dobrze czyścił skórę twarzy nie podrażniając przy tym. Po jego użyciu cera była widocznie oczyszczona, gładka oraz gotowa do przyjęcia kolejnej pielęgnacji. Żel ku mojemu bardzo miłemu zdziwieniu nie pozostawił uczucia ściągnięcia. Nie uczulił ani nie podrażnił, nie wywołał również szczypania w oczy. Pielęgnacja po jego użyciu bardzo ładnie oraz szybko się wchłonęła

Dobry żel do mycia

Żel mimo kwasu salicylowego nie ma mocnych detergentów i nie odczułam żadnego ściągnięcia, pomógł trochę z trądzikiem chociaż mój jest zaawansowany. W składzie ma 2% kwasu salicylowego i ekstrakt z kory wierzby białej, który działa działa normalizująco. Sam żel pachnie przepięknie. Polecam

Faworyt.

Nigdy nie pomyślałabym, że ten żel będzie dla mnie faworytem wśród zaszczytnego grona drogich, aptecznych żelów do mycia twarzy. Z każdym dniem widziałam coraz lepszy stan mojej skóry, jej wyciszenie i ukojenie. Wszystkie duże zmiany zniknęły, jeżeli coś zaczynało boleć zwiastując wyskoczenie bolącej grudy - ten żel to uniemożliwiał. Cudownie pachnie i się pieni. Bardzo łagodny i wydajny. Biegnę po kolejne opakowanie.

Że skórą problematyczną się polubi

Ciekawe rozwiązanie dla cery problematycznej z dobrym skladem i aktywnymi składnikami (kwas salicylowy blokujący pojawianie się pryszczy). Poprzez kwas salicylowy może nie spisać się dla skóry wrażliwej lub dla osób, które nie lubią mocniejszego, ocztszczajecego efektu.

Warty uwagi

Żel dla osób o delikatnej skórze twarzy, nie podrażnia i uczula. Nie pozostawia na twarzy uczucia suchości. Ogromnym plusem jest pompka, która ułatwia dozowanie produktu

Warto kupić w promocji

✔ zawiera ekstrakt z kory wierzby, kwas salicylowy, olejek eukaliptusowy
✔ jest bardzo wydajny
✔ niezbyt obficie się pieni
✔ cera jest oczyszczona, ale w ogóle nie przesuszona
✔ normalizuje wydzielanie sebum
✔domywa resztki makijażu
✔ odkąd go stosuje mam znacznie mniejsze pory i mniej niedoskonałości.
Polecam, zresztą wszystkie żele do twarzy z Vianka są świetne.