Ziaja, Żel pod prysznic `Czerwona porzeczka`

REKLAMA

produkt wegański
95% substancji pochodzenia naturalnego
ochrona mikrobiomu skóry

Pachnący żel pod prysznic pełny soczystego aromatu czerwonej porzeczki. Formuła oparta na składnikach pochodzenia naturalnego łagodnych dla skóry i środowiska.

Delikatne składniki myjące.
Łatwy do spłukiwania - mniejsze zurzycie wody.
Łagodny dla skóry.
• Myje i zapewnia pachnącą deo higienę.
• Dba o skórę w czasie mycia.
• Daje wyjątkowy powiew witalności.
• Pozostawia na skórze przyjemny zapach.

Fajny żel o orzeźwiającym zapachu.

Kupiłam go na firmowym stoisku Ziai już prawie rok temu - wtedy widziałam go tylko tam, dziś te żele mają już o wiele lepszą dostępność. Zapłaciłam 10 zł z groszami.

Ta nowa seria kosmetyków skusiła mnie przede wszystkim brakiem sles-ów w składzie, na które moja skóra reaguje różnie: przy jednym żelu wszystko jest ok, a inny potrafi mnie wysuszyć.

Zgodnie w moimi oczekiwaniami - przy porzeczkowcu skóra nie ucierpiała. Nie miałam wysypu czerwonych plam ani uczucia przesuszenia, lecz i tak co kilka dni nawilżałam ciało.
Pienił się dobrze na myjce, skutecznie oczyszczał, łatwo się spłukiwał. Miał odpowiednią konsystencję - ani zbyt rzadką, ani za gęstą. Dozowałam tyle produktu, ile chciałam.

Spodobał mi się zapach - soczysty, letni, nieco cierpki i kwaskowaty, bardziej kojarzył mi się z oranżadą niż z owocami. Zostawał przez chwilę na skórze.
Aż żałuję, że zaczęłam używać go dopiero jesienią, a nie w czasie upałów.
Jak to bywa w przypadku dużych pojemności żeli, z czasem zapach zaczął mi się zwyczajnie nudzić. Odstawiałam go wówczas na jakiś czas.

Z opakowaniem nie miałam żadnych problemów, zatyczka sprawnie działała. Była lekko zaokrąglona, dla mnie to żaden problem, mam koszyczek pod prysznicem, więc gdy postawiłam żel do góry nogami, to wszystko ładnie spłynęło.

Nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń, porządny żel w korzystnej cenie, o dobrej wydajności.
A że zapach zaczął mi się po czasie nudzić to już inna kwestia. Z tego względu nie wiem, czy kupię go ponownie.

Żel Czerwona Porzeczka

Ta wersja zapachowa jest bardzo przyjemna, pachnie owocowo - można powiedzieć, że to taki orzeźwiający zapach. Żel jest przezroczysty, ma dość gęstą konsystencję.
Żel jest łagodny dla skóry, łatwo się rozprowadza i dobrze oczyszcza skórę. Nie podrażnia, nie wysusza skóry, a nawet trochę ją nawilża.
Żel jest w dużej 500 ml butelce, jest wydajny, więc wystarcza na długo.

Mój numer jeden <3

Uwielbiam serię tych płynów do kąpieli od firmy Ziaja. Płyn przepięknie pachnie, rzeczywiście jak czerwona porzeczka, zapach długo utrzymuje się na skórze. Płyn jest delikatny dla skóry, pozostawią ją gładką i miękką w dotyku. Kosmetyk fajnie się pieni, płynu jest bardzo dużo, a wydajność jest na wysokim poziomie. Opakowanie bardzo ładne i wygodne w użyciu, przejrzystość opakowania pozwala kontrolować ile płynu nam zostało. Płyn jest w przystępnej cenie.

Zapach orzeźwienia i świeżości.

Bardzo fajny żel pod prysznic. Razem z jego bliźniaczą wersją o zapachu włoskiej figi stanowią moje ulubione wersje zapachowe. Żel bardzo dobrze oczyszcza skórę, świetnie rozprowadza się po ciele. Zapach jest bardzo owocowy, świeży, orzeźwiajacy. Świetny na poranny prysznic lub po sporcie. Nie wysusza skóry. Podobnie jak wersję z figą- bardzo polecam.

Miałam 3 wersję zapachowe

Miałam 3 wersję zapachowe. I najbardziej przypadł mi do gustu właśnie zapach czerwonej porzeczki. Żel jest wydajny,ma ładną butelek otwiera się na klik klik. Żel dobrze się pieni,pięknie pachnie. Dobrze oczyszcza skórę . Nie uczula, nie podrażnia. Skóra jest gładka i pachnąca.

porzeczkowe love

Bardzo lubię żele pod prysznic o kremowych, mydlanych zapachach albo właśnie takich owocowych. Jak zobaczyłam go na półce od razu zapragnęłam go mieć.
Miałam intuicję, że będzie dobrze i jest! Skusiła mnie też oczywiście polska marka ale bardziej zanęcił mnie zapach.
Nie ukrywam, że zapach zaraz obok właściwości myjących jest dla mnie najważniejszy przy zakupie żeli pod prysznic. Ten jest cudowny. Owocowy, słodki ale nie za słodki, w sam raz na letnie dni chociaż ja używam go teraz. Przynajmniej pod prysznicem mogę sobie pomarzyć o lecie i ciepełku. Szczerze mówiąc, nie wiem czy zapach zostaje na skórze ale ja jakoś nie zwracam na to uwagi, bo zaraz po prysznicu zawsze nakładam balsam do ciała, którym potem pachnie moja skóra. Mimo, że w okresie zimowym moja skóra zawsze jest przesuszona, to nie zauważyłam żeby po użyciu tego żelu "wołała" o balsam jak to ma miejsce, po niektórych kosmetykach myjących. Skóra nie jest ściągnięta ani wysuszona a dobrze oczyszczona. Żel dobrze ją oczyszcza nie zostawiając lepkiej warstwy. Dobrze się pieni i spłukuje. Konsystencja żelu jest przezroczysta i raczej gęsta, na pewno nie przelewa się przez ręce. Zamknięty jest plastikowym, dość dużym, przezroczystym opakowaniu zamykanym na klik. Ma odpowiedniej wielkości otwór przez, który nie wydostaje się więcej żelu niż byśmy chcieli. Opakowanie, mimo iż duże, to jest całkiem poręczne. Niewątpliwym plusem jest to, że widzimy ile produktu nam jeszcze zostało. Żel jest wydajny i dosyć tani jak za taką dobrą jakość. Dostępny w drogeriach stacjonarnych.

Pachnie latem nawet jesienią

Żel pod prysznic czerwona porzeczka zamknięty w przezroczystą butelkę z zamknięciem na klik, żel ma ładny design, tak jak przypadku pozostałych z tej samej serii żelów etykieta była związana z kolorem czerwonym, nawiązuje do zapachu, który jest taki przyjemny, owocowo rześki. Kosmetyk do mycia ciała ma przezroczystą konsystencję, dobrze się pieni co zawdzięcza temu swoją wydajność. Warto zwrócić uwagę na to, że na etykiecie widnieje grafika, która przedstawia nam porzeczkę. Żel o zapachu czerwonej porzeczki posiada 95% składników pochodzenia, również jest to wegański, za co należy się ukłon. Skład jest krótki. Żel dobrze myje skórę, nawilża ją, nie podrażnia, nie wysusza na czym mi bardzo zależy. Jest to kosmetyk, który swą wydajnością wystarczy na wiele kąpieli. Pojemność rewelacja – 500 ml - nie lubię jak żel, który polecam szybko się kończy. Łatwo spłukuje się ze skóry. Zdecydowanie udany produkt, który warto wypróbować.

Dla wielbicieli mocno cytrusowych zapachów

Kocham ten żel! Zapach jest w stu procentach w moim guście! Mega odświeżający, intensywny, słodko-kwaśny, wyrazisty. Porzeczka jest tu mocno wyczuwalna! Żel jest też wydajny i tani. Ma przezroczystą, żelową konsystencję, która nie jest ani za rzadka ani za gęsta. Produkt prawie się nie pieni, może minimalnie. Ale dla mnie to nie należy do ważnych aspektów żelu. Nie wysusza skóry. Szkoda,że po spłukaniu go wodą, ciało nim nie pachnie. Za to czuć go w całej łazience. Z pewnością kupię go ponownie latem. Uważam,że na upały sprawdzi się idealnie. Dokladnie myje i oczyszcza ciało. Brawo Ziaja!

Przysznicowa przyjemność

Nie ukrywam ,że jestem zwolenniczką żeli pod prysznic marki Ziaja. Ten akurat kupiłam na promocji w Hebe. Ujął mnie swoim zapachem kojarzącym się z wakacjami. Porzeczki ,las taki zapach miałam w swojej łazience.
Produkt bardzo dobrze oczysza skórę ,która po umyciu jest gładka i delikatną jak u dziecka.
Żel dobrze się pieni . Posiada wygodną butelkę.
Szkoda ,że tak szybko się kończy.
Polecam szczerze

Piękny zapach

Żel idealnie pasuje do letniej pielęgnacji. Ma lekką żelową konsystencję. Dobrze się pieni i świetnie oczyszcza skórę. A przede wszystkim ma ładny owocowy zapach, który utrzymuje się jakiś czas na skórze. Żel jest wydajny, opakowanie 500ml wystarcza naprawdę na długo. Jedyne do czego mogę się przyczepić to brak pompki.

Zapach cud

Żel w butelce przezroczystej dzięki czemu można kontrolować zużycie produktu. Żel ma idealną żelową konsystencje i bardzo ładny, przyjemny, słodki, owocowy zapach.

Żel dobrze się pieni oraz dobrze myje. Nie wysusza skóry i jest wydajny. Nie podrażnia.

Opakowanie mogłoby mieć pompkę aby ułatwić aplikacje ale produkt bardzo dobry.

Super

Jestem zachwycona żelem pod prysznic od marki Ziaja czerwona porzeczka. Spełnia wymagania pod każdy względem.
Opakowanie duże o pojemności 500 ml. Graficzne minimalistyczne i proste, przezroczyste. Zapewnia łatwą i szybką aplikację.
Konsystencja żelu idealna. Produkt o naturalnym składzie, przezroczysty bez chemicznych barwników. Bardzo dobrze się pieni. Jest mega wydajny.
Posiadam 3 różne zapachy tego żelu.Każdy znajdzie coś dla siebie. Moim faworytem jest właśnie czerwona porzeczka. Zapach jest dość mocny. Wyczuwalna jest wyraźnie czerwona porzeczka. Nie jest słodka i mdła lecz jest to raczej kwaśny zapach. Zdecydowanie orzeźwia, odświeża i pobudza.
Poza tym żel bardzo dobrze oczyszcza, odświeża i nawilża. Skóra nie jest wysuszona czy w inny sposób podrażniona.
Dla mnie to produkt dobrej jakości. Gorąco polecam!