Ziaja, Żel pod prysznic `Księżycowa pitaja`

Średnia ocena: 4.60/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

produkt wegański
95% substancji pochodzenia naturalnego

ochrona mikrobiomu skóry

Pachnący żel pod prysznic o tonizującym zapachu księżycowatej pitai.
Formuła oparta na składnikach pochodzenia naturalnego łagodnych dla skóry i środowiska.

Delikatne składniki myjące.
Łatwy do spłukiwania - mniejsze zużycie wody.
Łagodny dla skóry.
Produkt wegański.
• Myje i zapewnia pachnącą deo higienę.
• Dba o skórę w czasie mycia.
• Daje wyjątkowy powiew witalności.
• Pozostawia na skórze przyjemny zapach.

zapachowa
w butelce
w żelu
>250ml
Skóra
normalna

Spodziewałam się czegoś więcej

Będąc dużą fanką marki Ziaja - zawiodłam się na tym żelu. Zapach jak dla mnie nijaki, pomimo tylu wcześniejszych udanych. Cena wyższa niż poprzednie żele, a jakość niższa. Nie kupię go ponownie, nie dał żadnych większych efektów "wow" przy stosowaniu. :(

Nie dla suchej skóry

Bardzo zainteresowała mnie nowość mojej ulubionej polskiej marki, dlatego gdy przypadkiem spotkałam ten produkt w supermarkecie - to bez wahania kupiłam. Dzisiaj wiem, że drugi raz go nie kupię.
Wybrałam wersję zapachową - pitaja - bo w opakowaniu bardzo mi się spodobała, natomiast pod prysznicem ten zapach ewaluował w niezbyt przyjemny, u mnie po myciu nie pozostaje na skórze.
Butelka klasyczna dla innych żeli tej marki, brak pompki nie przeszkadza mi.
Żel bardzo słabo się pieni, ale jest wydajny, skóra jest umyta, natomiast brak tutaj przyjemności pod prysznicem. Wg mnie produkt jest nijaki. Bardziej podobały mi się stare wersje produktu o intensywnych zapachach.
Niestety moim zdaniem żel wysusza skórę w dłuższej perspektywie użytkowania. Dodatkowo zapach szybko mi się znudził i męczyłam opakowanie do końca.

żel

Delikatny, pielęgnujący żel pod prysznic. Nie raz denerwowało mnie, że żele pod prysznic pachną za mocno, aż duszą. Ten jest delikatny, a dobrze oczyszcza i nie podrażnia. Stosuje zamiennie z innymi zapachami.

Nie dla każdego

Żel pod prysznic `Księżycowa pitaja` od marki Ziaja, to produkt o pojemności 500 ml w cenie około 10 zł.

Opakowanie na plus, jest przezroczysta butelka, widać zużycie produktu. Brakuje natomiast pompki, która jest wygodna, gdy używamy produktu pod prysznicem.

Żel jest gęsty, niewiele trzeba, by rozprowadzić po ciele i się dokładnie umyć oraz uzyskać uczucie świeżości. Ilość piany jest zadowalająca. Można uznać, że to jest naprawdę wydajny produkt!

Zapach niestety nie przypadł mi do gustu, jest słodki a zarazem mdły i nieco sztuczny.

Działanie niestety lekko wysuszające, które zauważyłam dopiero po pewnym czasie od momentu stosowania.

Nie podrażnił. Myślę, że najlepiej się sprawdzi u osób, które nie mają problemów z suchą skórą.

Polecam, ale nie do skóry bardzo suchej

Moim zdaniem walory pielęgnacyjne w tej wersji są nieco słabsze niż w dwóch pozostałych, ale jestem pewna, że to kwestia gustu i rodzaju skóry osoby, która z niego korzysta.

Opakowanie jest bardzo praktyczne i poręczne. Fajnie, że producent pomyślał o wykonaniu butelki z przezroczystego materiału, bo dzięki temu dokładnie wiem, kiedy powinnam wybrać się do drogerii po zapas. Zwykle preferuję opakowania produktów używanych pod prysznicem wyposażone w pompki, ale jej brak w tym produkcie nie jest dla mnie problemem.

Podoba mi się szata graficzna całej serii. Minimalistyczna i bardzo ciekawa. Prawdziwa ozdoba kabiny prysznicowej.

Konsystencja żelu jest bardzo gęsta. Przyjemnie rozprowadza się na skórze. Nie jest potrzebna duża jego ilość, żeby umyć całe ciało, jednak z racji na swój naturalny skład żel nie pieni się tak bardzo, jak większość produktów do mycia ciała. Zmywa się z ciała szybko i skutecznie, pozostawiając skórę czystą, nawilżoną i gładką.

Po kąpieli przy użyciu tego żelu i wytarciu mam niestety uczucie ściągnięcia skóry, głównie na nogach. Być może akurat ta wersja ma w składzie nieco mniej składników nawilżających.

Jestem fanką zapachu - słodki i elegancki. Długo utrzymuje się na skórze.

Produkt nie wywołał u mnie żadnego podrażnienia. Ogromny plus za naturalny skład, który z pewnością przypadnie do gustu tym, których skóra jest nadreaktywna/wrażliwa. Do tego bardzo przystępna cena :)

Niestety, ale nie - nie polubiliśmy się.

'Księżycowa pitaja' to ostatni z testowanych przeze mnie żeli Ziaja - i niestety zdecydowanie najgorszy z całej trójki. Począwszy od zapachu, na wysuszaniu skóry skończywszy - dlatego też ja mówię mu NIE i na pewno nigdy więcej po niego nie sięgnę (bo i po co, skoro są lepsze od niego?).

ZALETY:
+Powtarzam się, ale muszę - oczywiście opakowanie :). Design minimalistyczny, ale dopracowany, butla solidna, praktyczna i wygodna - tutaj jest wszystko okej i bez zarzutu.
+Żelowa formuła - podobnie jak w przypadku mięty i figi, pieni się średnio, ale nie jest to wada kosmetyku - tak zachowują się produkty z łagodnymi środkami myjącymi, ot co ;).
+Naturalny, wegański skład.
+Żel nieźle oczyszcza skórę i łatwo go spłukać - odświeża i myje, tak jak powinien.
+Wydajność jest okej (na moje nieszczęście).
+Przystępna cena.
+Polska marka.

WADY:
-Zapach - dla mnie jest on naprawdę straszny, żeby nie powiedzieć - koszmarny, Mdląco słodki, męczący, sztuczny, a przy tym taki jakiś...nijaki. Chociaż tyle, że nie utrzymuje się na ciele, ale tak czy inaczej jest on dla mnie nie do przejścia i jest zwyczajnie nieudany.
-Niestety, ale wysusza - z początku tego nie widziałam, kilka pierwszych użyć nie wskazywało na to, co będzie później, zresztą, stosowałam go wówczas na zmianę z figą i miętą. Dopiero regularne użytkowanie pokazało mi prawdziwe oblicze tego produktu - skończyło się na niesamowicie wysuszonej, ściągniętej i podrażnionej skórze. Dramat :(

Reasumując - jestem rozczarowana tym żelem - po fidze i mięcie spodziewałam się czegoś równie dobrego, a otrzymałam wysuszacz o mdlącym, sztucznym zapachu, który owszem, myje, ale krzywdzi moją wrażliwą skórę. Nie mogę polecić tego żelu, niestety - lepiej wybrać figę lub genialną miętę herbacianą.

*Dziękuję Klubowi Recenzentki za możliwość wzięcia udziału w teście*.

Najlepszy ze wszystkich trzech

Od żeli oczekuję, żeby dobrze myły, ładnie pachniały. Nie zakładałam, że będą pielęgnować. I rzeczywiście Ziaja ma ładne, świeże zapachy. Szczególnie mycie "miętą herbacianą" była bardzo przyjemnym doświadczeniem, gdy temperatury sięgały 30 stopni, ale ten zapachZwykły ładnie pachnący żel - nie zaszkodził, nie nawilżył.

+fajna butelka
+odświeżający zapach
+łatwo się spłukuje
+duże opakowanie

-skład, niby miał być fajny, ale coś nie wyszło
-zapach nie utrzymuje się wcale

Wakacje w butelce Ziaja

Bardzo polecam żele pod prysznic ziaja - są delikatne dla skory, świetnie się panią, pachną wakacjami ! . Od kiedy używam żelu nie miałam problemów ze skóra . Ten zapach w serii pachnie najsłabiej.

Używa produktu od: próbka

Piękny zapach :)

Żel pod prysznic Ziaja `Księżycowa pitaja` zamknięty jest w dużym wygodnym opakowaniu o pojemności 500 ml.

Już sama nazwa może skusić do wypróbowania :)

Z łatwością możemy otworzyć zamknięcie mokrą dłonią, a sama aplikacja nie stwarza najmniejszych problemów.

Produkt ma konsystencję niezbyt gęstego, przezroczystego żelu. Przy korzystaniu z gąbki bardzo dobrze się pieni, choć pianka jest bardziej wodnista niż kremowa.

Posiada wyjątkowy, odświeżający i bardzo kobiecy zapach.

Żel skutecznie oczyszcza i co najważniejsze- nie wysusza skóry. Nie zauważyłam swędzenia ani podrażnień.

Warto również podkreślić, że zapach pozostaje na skórze jeszcze przez pewien czas po wzięciu prysznica.

Dobry produkt w świetnej cenie- jestem jak najbardziej za :)

Egzotyczne cudo

Egzotyczne owoce to mój ulubiony składnik w kosmetykach myjących. Dzięki kompozycji naturalnych składników ten żel pod prysznic Ziaja okazał się być doskonałym rozwiązaniem dla mojej skóry. Bezpiecznie i zdrowo oczyszcza ciało nie podrażniając skóry. Mogłam cieszyć się jego cudownym, egzotycznym zapachem, zarówno pod prysznicem, jak i po, gdyż zapach długo utrzymywał się na skórze. Wieczorny prysznic okazywał się przyjemnością z użyciem tego produktu. Mnie zachwyca i koniecznie muszę do niego wrócić.

Produkt super. Jestem zadowolona, będę kupować następne sztuki.

zel ma odpowiednia konsystencje , ładny subtelny zapach , który utrzymuje się jakiś czas na skórze. Dobrze się pieni , myśle ze jest odpowieni dla kazdego rodzaju skóry.Po użyciu tego żelu skóra jest miła w dotyku Produkt super. Jestem zadowolona, będę kupować następne sztuki

Owocowa przygoda

Żel pod prysznic Ziaja spełnił moje oczekiwania, ale nie przerósł ich. Mam atopową skórę ze skłonnością do przesuszeń i ten żel mnie nie podrażnił, ale też nie nawilżył. Według mnie to żele idealne na wakacje kiedy i tak po prysznicu smarujemy się ciężkimi balsamami SPF.

+fajna konsystencja
+odświeża
+łatwo się spłukuje
+mega owocowy zapach na lato
+letni design
+opakowanie z widocznym żelem
-wydajność
-nie nawilża
-skład, reklamowany jako pochodzenia naturalnego i łagodny dla skóry (cocamidopropyl betaine - zapalenie i podrażnienie skóry, disodium laureth - wysuszanie skóry)