Paul Smith, London EDP

Paul Smith, London EDP

Zapach pełen namiętności i pasji. Subtelna, ale niezwykle pociągająca kompozycja w eleganckim, brytyjskim stylu.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: limonka, bez, neroli, anyż
nuta serca: paczula, jaśmin
nuta bazy: nuty zielone, wanilia, heliotrop

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
<50ml

Piękne :)

Bardzo mi się podoba :) Jest tak w moim typie, jak tylko może być. :) Możemy wyczuć tutaj słodycz jest złamaną limonką i anyżkiem, a na bazę w głównej mierze składa się wanilia i amber. Mam tester na którym podane sa trochę inne nuty niż tutaj :
nuty głowy: neroli, limonka, bez
nuty serca: heliotrop, anyż, jaśmin
nuty bazy: paczula, wanilia, amber
Bardzo fajny zapach, może i nie jest jakoś odkrywczy, ale lubię go. Trwałość dość dobra.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 100 ml

musujący

Słodki, fajny zapach. Musuje jak szampan z bąbelkami, zapewne przez dodanie anyżu do tej całej słodyczy. Czuć limonkę, która orzeźwia i pobudza tę słodycz nie pozwalając jej stać się słodyczą uplepną. W składzie dużo jest nut zielonych, ale tak naprawdę ja wyczuwam tylko słodką kompozycję z limonką i anyżem. Zapach mi się podoba, może nie jest górnolotny, ale nie jest też avonowy:)
Jakąś małą ilość chętnie bym sobie sprawiła.
Butelka średnia.

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: próbka

Cudowne odkrycie :)

Zgłosiłam, więc oceniam :)
Przyznam się bez bicia, że perfum Paula Smitha, jak i samego projektanta, nie znałam w ogóle. Pewnego zimowego wieczoru dostałam namiar na ten zapach w okazyjnej cenie wraz z komentarzem &quot;Jeśli nie masz co robić z taką kwotą - kup. Są śliczne!&quot;, a że bezgranicznie ufam nosowi tej osoby, szybko przekonałam samą siebie, że rzeczywiście nie mam przeznaczenia dla tych kilkudziesięciu złotych ;) Zniecierpliwiona jeszcze na ulicy, w biegu, odpakowałam kartonik i ... odpłynęłam. Po kilku pierwszych kroplach na nadgarstku już wiedziałam, że kocham te perfumy miłością bezgraniczną. Jestem miłośniczką zapachów ciężkich, orientalnych, od lat oddana Nu YSL, ale ten zapach zamknięty w małym i skromnym (ale uroczym i adekwatnym moim zdaniem) flakonie mnie po prostu urzekł. Pierwsze nuty są dość słodkie, ale nie mdłe - przyjazne, delikatnie owocowe. Po jakimś czasie w tramwaju poczułam jak zapach naprawdę pięknie mnie otula, staje się ciepły, trzyma się blisko skóry. Przywodzi mi na myśl, i chyba już zawsze będzie, zimę. Tę zimę, śnieg na ulicach i ciepło domowe, do którego każdy spieszy :) Kojarzy mi się z miękkością, na pewno pięknie czuć w nim jaśmin i wanilię. Rozkochały mnie w sobie od pierwszego użycia i już rozważam zakup kolejnego flakonu :)
Jedyne co mnie w nich trochę boli, to trwałość (i tylko za nią odjęłam im jedną gwiazdkę) - szkoda, że nie chcą być ze mną przez cały dzień, bo ja chętnie czułabym je od rana do samego prysznica ;)
Zapach zdecydowanie na chłodne pory roku.

Używam tego produktu od: tygodnia