Thierry Mugler, Alien EDP

Thierry Mugler, Alien EDP

Tajemniczy, płynący równocześnie z początków dziejów i najodleglejszej przyszłości - nowy zapach Thierrego Muglera "Alien" jest pełen sprzeczności. Hipnotyzujący drzewno-ambrowo-kwiatową wonią.
Flakon przypomina niezwykły klejnot. Jego głęboka ametystowa barwa symbolizuje zamyślenie i spokój ducha. Lustrzane odbicie wyrytej w szkle nazwy tworzy tajemniczy znak, który pojawia się również na dnie flakonu w formie pieczęci.

Nuty zapachowe: kwiat pomarańczy, ambra, jaśmin, nuty drzewne, nuty zielone, wanilia.

89% jesień/zima 11% wiosna/lato

Mocny, ale idealny na wieczór

Na zapach trafiłam szukając czegoś o długotrwałym zapachu, ciezszego, na wieczorne wyjscia.

I to był strzał w dzisiatke! Wszyscy wkoło zachwycaja się głębią zapachu - i ja komplementują. Trwałość tez jest bardzo ok;)

Jedyny minus, to ze rzeczywiscie zapach jest ciezki, dla niektórych moze byc duszacy. Ja się nie przełamałam aby uzywac latem czy w ciagu dnia. Ale chlodnymi wieczorami to idealny wybor!

Głęboki zapach

Perfuma Alien należy do grona tych o silniej swej mocy zapachu.
Może na wstępie powiem, że nie każdej z nas spodoba się ten aromat, który jest duszący, głęboki i bardzo długo się utrzymujący. Myśle, że do tej perfumy trzeba też się przyzwyczaić. Mi ten zapach od razu przypadł do gustu, nie potrzeba wiele razy psiknąć by było czuć. Jestem zachwycona długim utrzymywaniem się tego zapachu, który utrzymuje się nawet ponad tydzień czasu. Zwraca uwagę również jego ładny, smukły, poręczny i też inny niż wszystkie flakonik. Ogromnym plusem jest wydajność tego produktu. Podsumowując zapach jest owocowo-drzewny, przeznaczony raczej na chłodne miesiące i pory roku (jesień/zimę), a też również dla kobiet nieco bardziej doświadczonych jak i tych młodych. Zapach jest bardzo interesujący, elegancki i dla kobiet z klasą. Na koniec powiem, że no niestety cena jest dosyć wysoka za tą perfumę, lecz jest bardzo warta uwagi.

Nazwa mowi sama za siebie - ALIEN

Mysle, ze nazwa tych perfum jest bardzo adekwatna zarowno do stylu zapachu jak i flakonu. Wyglada troche jak z Gwiezdnych Wojen. ;) Ale jesli chodzi o sam zapach, to rzeczywiscie wszyszlo kosmicznie. Nie jest to zapach dla kazdego. Bardzo wynautrzony, ale... o dziwo dostaje przez niego wiele komplementow. Ten zapach sie podoba ludziom wokol, natomiast same wlascicielki moga byc nim na dluzsza mete zmeczone. Powiedzialabym, ze to jest zapach na wieczor. Bardzo mokry, mchowy i mglisty. Ale ma w sobie cos takiego innego, ujmujacego, energetycznego, bardzo charakterystycznego i rozpoznawalnego. Zapach nie jest zbyt dynamiczny, ale za to bardzo intensywny. Jeden psik i cale pomieszczenie pachnie, wiec nie mozna przesadzac z jego iloscia. Jest to cos innego, egzotycznego, ale nadal bardzo polecam!

Elegancja

Zapach perfum to coś niesamowitego. Perfumy z serii ciezszych typowo jesienno zimowych lub wieczorowych. Zapach jest intensywny ale przy tym subtelny, kobiecy. Nie da się przejść obojętnie.

Obcy, który uwodzi <3

Zapach poznałam w Sephorze, zainteresował mnie flakon tych perfum. Kiedy użyłam testera... ach, ciężko określić to uczucie! Znalazłam zapach dla siebie!
Alien jest zapachem świeżym, pobudzającym. Jest idealny na wiosnę ( dla mnie na cały rok)!
Perfumy są trwałe, zawsze psikam sie tylko domu, nie zabieram perfum do torebki :)
Ciężko mi tutaj nakłaniać wizażanki do kupna tych perfum, bo wiem że dla niektorych osób zapach ten jest za ciężki i duszący. Polecam użyć testera i określić czy jest to " zapach dla mnie", co do jakości ( trwałość i intensywność) to daję milion gwiazdek i mocno, mocno polecam !!!!

Alien- obcy, który nie gryzie...

Przynajmniej mnie :-)
Jeszcze nigdy nie tworzyłam recenzji perfum może dlatego, że żadne nie urzekły tak jak on. Rozkochał mnie w sobie... wystarczyło jedno psiknięcie próbki i musiałam zakupić 90 ml butelkę tego cuda. Zaczarował mnie swoją ciężkością, ale też tajemniczością- taką też tajemniczą babką chcę być. Chcę by ludzie pragnęli mnie poznać, bo ich czymś zaintrygowałam. Tak jest w przypadku tych perfum. Nie są mocno słodkie w porównaniu do wersji essence absolue. Są wyrafinowane, bardzo kobiece, osoba je nosząca musi być zdecydowanie pewna siebie, by udźwignąć ten zapach. Kolor butelki idealnie go opisuje. Jest ciemny, mroczny, głęboki. Jego trwałość mnie powala. Wystarczą 2 psiki by czuć go cały dzień. Można z mim przesadzić, oj można. U mnie nie powoduje migreny, choć jestem wrażliwa pod tym względem. Istne cudo, może być to mój jedyny zapach na całe życie.

Ukochany produkt!

Pojedyncze nuty zapachowe na pierwszy rzut oka wydają się być znane i spotykane w wielu perfumach. Ale ta konkretna kompozycja to jest coś kompletnie niespotykanego. Każdy kto wyczuje ich zapach, momentalnie zwróci uwagę i już wszędzie go rozpozna. Jest dość intensywny, ale nienachalny. Bardzo długo utrzymuje się na skórze. Bardzo polecam ten produkt. Zresztą, wszystkie zapachy Muglera brałabym w ciemno. Wspomnę jeszcze o bardzo oryginalnym, ale jednocześnie wygodnym opakowaniu.

Oswojony obcy

Tak dobrej kompozycji w perfumach trzeba długo szukać! Alien wymiata! Robi takie wrażenie, że nic już nie pozostaje takie samo. Nuty jaśminu oraz kwiatu pomarańczy wprawiają w słoneczny, migoczący nastrój. Później pojawia się wanilia z drewnem kaszmirowym, które trwają i trwają... Bo trzeba przyznać, że Mugler potrafi wyczarować niezwykle trwałe zapachy, takie z ogonem. Projekcja perfum bardzo dobra. Flakon nawiązuje do szlachetnego ametystu- symbolu spokoju, radości i równowagi. To legenda, która doczekała się licznego rodzeństwa. Piękne.

Wykorzystała: kilka próbek

I tu jest MOC!

Mocarz. Faktycznie, trwałość doskonała. Charakterystyczny, nie sposób go pomylić. Na mojej skórze jest jakiś taki kwaśny. Ciągnie się dłuuuuuuuuuuuuuuugi ogon. Max polecam 1/2 psiki gdyż jest bardzo mocny i trwały. Flakon ładny, poręczny. Dostępność też na +, ale polecam kupować w drogeriach internetowych bo ceny w stacjonarnych są z kosmosu, jak sam Alien :)
Zobaczymy czy kupię, bije się z myślami.

To mój drugi flakon i chyba będę kupować do końca życia;)

Dla niektórych duszący, ale dla mnie idealny. Zapach tajemniczy, niesamowicie charakterystyczny, nie sposób go pomylić z innym.
Wiadomo, perfumy to sprawa bardzo indywidualna. Co kto lubi, ale ja tych używam na co dzień:)

Niesamowite doznania

Zapach Alien w pierwszej chwili jest dość specyficzny. Pokusiła bym się nawet o stwierdzenie iż zbyt intensywny, duszący. Jednak jest to tylko chwilowe i niesamowicie mylne wrażenie. W momęcie gdy połączy się ze skórą i nieco " opadnie" pierwsza mgiełka, staje się zapachem niesamowitym. Intensywnym, dla odważnych kobiet, idealnym na romantyczną kolacje. Przyznam że jak oswoiłam się z zapachem, używała bym go najchętniej ciągle. Jednak takie zapachy jak alien, zostawia się na wyjątkowe okazje.

Niesamowity zapach

Pachnie przepięknie - jest słodki (jednak nie jest ulepkiem), przełamany czymś wytrawnym i przez to wielowymiarowy. Jakoś tak się składa że większość moim perfum zbiera komplementy od znajomych ale Alien zebrał zdecydowanie najwiecej.
Trwałość i projekcja nie są aż tak powalające jak u brata Angel (ale to jest chyba niemożliwe) ale i tak wystarczy jeden, góra dwa psiki żeby były wyczuwalne przez cały dzień. Myśle że ten fakt jest w stanie usprawiedliwić wysoką cenę tych perfum. Moja buteleczka nadaje się do uzupełnienia (które można wykonać w większości perfumerii w UK, gdzie mieszkam) wiec gdy kupię je jeszcze raz (bo kupię) to wyjdzie sporo taniej. Bardzo polecam!