Thierry Mugler, Alien EDP

Thierry Mugler, Alien EDP

Tajemniczy, płynący równocześnie z początków dziejów i najodleglejszej przyszłości - nowy zapach Thierrego Muglera "Alien" jest pełen sprzeczności. Hipnotyzujący drzewno-ambrowo-kwiatową wonią.
Flakon przypomina niezwykły klejnot. Jego głęboka ametystowa barwa symbolizuje zamyślenie i spokój ducha. Lustrzane odbicie wyrytej w szkle nazwy tworzy tajemniczy znak, który pojawia się również na dnie flakonu w formie pieczęci.

Nuty zapachowe: kwiat pomarańczy, ambra, jaśmin, nuty drzewne, nuty zielone, wanilia.

94% jesień/zima 6% wiosna/lato

Masakra

Zdecydowanie nie mój zapach, brzydki, modlący, ciężki i aż słabo się robi. W sumie się zastanawiam jak można go używać. Myślę że może panie po 90tce które już średnio wyczuwaja zapachy... Im może by się spodobał. Masakra

Magia

Alien to niesamowicie ciepły i bardzo kobiecy zapach. To zdecydowanie teatr jednego aktora. To jaśmin gra tutaj główną rolę. Jaśmin gęsty, ciepły, odurzający i obezwładniający. W tle wyczuwalna ambra i słodka wanilia. I tyle. Zapach niezwykle prosty ale jakże cudowny i zmysłowy. Uwielbiam nosić go zimą. Ma w sobie coś ciepłego i rozgrzewającego. Otula zarówno ciało jak i zmysły. Latem zdecydowanie na wieczór. Użyty w nadmiarze poddusza otoczenie jak i właścicielkę dlatego radzę używać subtelnie. Jest naprawdę piękny. Niezwykle trwały i intensywny. Flakon arcydzieło, charakterystyczny i rozpoznawalny, bez wątpienia przejdzie do historii. Zawsze gdy chcę poczuć się pewnie wybieram Aliena. Ten zapach to magia!

Najpiękniejszy

Zapach, który jest ze mną od lat. Zmysłowy, intensywny, bardziej pasuje mi na pory zimowe, ale latem też mi się zdarza używać. Trwały, rzadko kiedy pozostaje "niezauważony"

Pełen zachwyt

Wczoraj odebralam swoją buteleczke z Muglerem i nie żałuje żadnej wydanej na niego złotówki.

Pierwsze co rzuca sie w oczy to przepiękna butelka. Jest zmysłowa i ma bardzo fajny design, sam aplikator jest w porządku. Sam zapach kocham miłością platoniczną. Jest zmysłowy, lekko zadziorny ale nieoczywisty, intensywny i utrzymuje się przez długi czas. Na pewno będę go często uzywac i wracać do kolejnych butelek.

Zniewalający zapach...

Intrygowała mnie nazwa... Alien... Zamówiłam próbkę i zakochałam się! Zapach jest po prostu NIEZIEMSKI. Oczywiście od razu kupiłam bo jest to jeden z nielicznych zapachów który nie dawał mi spokojnie zasnąć dopóki nie miałam go na swojej półce. Co najważniejsze- pierwszy dzień w pracy z Alienem- koleżanka siedząca 10 m ode mnie zauważyła że ktoś czymś pięknie pachnie. To byłam ja! Następnego dnia, inna koleżanka, z którą wręcz się nie lubimy, podczs parzenia kawy w pracowej kuchni zapytała, czym tak pięknie pachnę. Myślę że to oddaje wszystko. Ja jestem po prostu ZACHWYCONA i na pewno będzie to mój perfumik na wiele lat.

Miłość do grobowej deski

Swoją przygodę z Muglerem zaczęłam lata temu od Angela, który do dziś gości w moim domu w sezonie jesienno-zimowym. Przez pozostałą część roku nie rozstaję się z Alienem. Próbowałam innych zapachów, ale zawsze wracam do tych dwóch.

Uwielbiam ten zapach

Aliena poznałam dobrych parę lat temu jak byłam nastolatką i zakochałam się w tym zapachu. Dopiero po paru dobrych latach uzbierałam pieniądze i zakupiłam to cudo. Ma przepiękne nuty zapachowe, które nie każdemu pasują. Ten zapach idealnie nadaje się na wieczór i też na zimową porę. Jest on bardzo ciężki, ale ten zapach albo się kocha albo nienawidzi. Ja jestem w nim zakochana i nie wyobrażam sobie innego zapachu na moim ciele.
Dodatkowo ma piekny flakon, który fajne wygląda na toaletce.
Zapach jest bardzo trwały, jak się nim spryskam wieczorem to następnego dnia wieczorem również go czuję na ciele.

NAJLEPSZY

Kocham ten zapach od pierwszego "wąchnięcia". Jest cudowny, zmysłowy, bardzo trwały, tajemniczy i niepowtarzalny. Myślę, że nigdy mi się nie znudzi. Jest to zapach bardziej na wieczór, ale ja uwielbiam go o każdej porze dnia, niezależnie od pory roku.

U-wiel-biam! :)

Uwielbiam ten zapach. Pierwszy raz poczulam go w perfumerii na wyspach kanaryjskich. Uwage przyciagnela piekna, rzucajaca sie w oczy butelka. Szczerze, nie widzialam nigdy zadnych innych perfum, we flakonie, w kolorze intensywnego fioletu. Byc moze sa, ale ja nie widzialam :) Szukalam w perfumerii tego dnia innych perfum, ktore bylam juz wczesniej zdecydowana kupic. Alien jednak na tyle mnie przyciagnal wizualnie, ze postanowilam raz psiknac na nadgarstek z ciekawosci. To bylo bardzo dziwne uczucie i przez to wlasnie uczucie ich nie zakupilam. Uderzyla mnie na tyle bogata i intensywna cala paleta zapachow, ze az mnie wystraszyla :D Odeszlam, ale nie rozumialam jeszcze wtedy, dlaczego ten zapach tak bardzo mnie od pierwszego wachniecia tak odpychal, a zarazem jak magnes przyciagal. Wiedzialam, ze kiedys do niego wroce. No i jest. Stoi na mojej szafce :) Po pol roku od pierwszego wachniecia dostalam go w prezencie. Uwielbiam. Jest mega intensywny, mega trwaly i baaardzo odwazny. Nie dla kazdego. Dla kobiet pewnych siebie, zdecydowanych, lubiacych zwracac na siebie uwage. Jest to zapach budujacy rowniez pewien dystans, bariere. Nieoczywisty, wyrazisty, piekny. Bardzo trwaly.

Ponadczasowy

To zapach do którego zawsze będę wracać . Jest kwintesencja delikatności i zarazem wyrazistosci. Wzbudza emocje, gdyż pozostawia powiew prawdziwej kobiecości. To kwintesencja elegancji, stylu, Swietnie sprawdza sie na wyjścia i ważne spotkania. Na co dzień - zbyt elegancki. To zapach wyjatkowy, dla pewnych siebie kobiet.

Perfumy idealne!

Perfumy uderzające pięknym aromatem jaśminu, z domieszką nuty drzewnej. Bardzo kobiece, szlachetne, ale też ciężkie i bardzo ale to bardzo trwałe. Otoczenie je czuje, ja tym bardziej ;-) Niektórzy nie dają rady ale ja jestem z tych, co lubią mocne perfumy- wiem, za co płacę! Mugler to geniusz nie tylko mody ale i perfum, bo każda jego nowa kreacja nie pozostaje w cieniu. Jest to zapach, dla których Angelowa paczula wywołuje efekt ucieczki a Aura jest zbyt awangardowa. Jest to "najmilszy" i "najbardziej przyjazny" zapach tego projektanta. Z własnego doświadczenia powiem, że podoba się każdemu, kto miał z nim styczność. Flakon w każdej jego odsłonie pojemnościowej jest przepiękny, nie ma korka co nadaje mu futurystyczny wygląd. Polecam każdej kobiecie- nie wydacie pieniędzy na marne!

Cudowna

Słodki,mocny zapach,który utrzymuje się bardzo,baaardzo długo! Czują to nie tylko osoby w twoim otoczeniu,ale Ty również. Pozostaje na ubraniach aż do prania. Zdecydowanie na wieczór.