Botanic Skin Food, Mleczne mydło do rąk `Mleko ryżowe i malina`

Botanic Skin Food, Mleczne mydło do rąk `Mleko ryżowe i malina`

Naturalne mydło do rąk, o mlecznej konsystencji, zawiera wyjątkowo łagodną substancję myjącą oraz mleko ryżowe i ekstrakt z malin. Dzięki temu delikatnie usuwa zanieczyszczenia, pielęgnując i nawilżając skórę.

mydła
oczyszczające, relaksujące / aromaterapeutyczne
zapachowa
w butelce, z pompką
w płynie
normalna, sucha

W promocji można kupić

Moja siostra strasznie mi zachwala tę markę, to wreszcie skusiłam się na kilka jej produktów. Akurat była promocja w drogerii Natura. Mydło o normalnej konsystencji nie za rzadkiej ani nie za gęstej. Słabo się pieni. Dokładnie domywa ręce. zapach ładny, ale w mojej ocenie za delikatny. Słabo go czuć. Opakowanie super. Produkt lekko wysusza dłonie. Jest wydajny. No takie po prostu poprawne mydełko.

Dobry produkt z dobrym składem

Wiele dobrego słyszałam już na temat Botanic SkinFood/HairFood, ale długo zwlekałam z kupnem pierwszego produktu. Byłam zniechęcona kiepską jakością innej marki własnej drogerii Natura, Seyo. Botanic to jednak inny poziom oraz dużo lepsze składniki. Szata graficzna spójna i stonowana. Zaczęłam od najprostszego kosmetyku, mydła i na pewno będę wypróbowywać kolejne.

Mydło w płynie "Mleko ryżowe & malina" ma dość rzadką konsystencję przezroczystego żelu. Zapach istotnie mleczno-owocowy, w każdym bądź razie całkiem ładny, nienachalny. Pomimo braku mocnych detergentów mydełko pieni się doskonale nawet przy niewielkiej ilości, nie mam też nic do zarzucenia skuteczności mycia. Żeby było ciekawiej, sprawdziło się u mnie nawet w roli… szamponu. Elementarnego produktu do włosów zapomniałam spakować na wyjazd, z czego zdałam sobie sprawę tuż przed myciem. Wykorzystałam mydło w płynie i darowałam już sobie kupno szamponu, tak dobrze się spisało. Włosy czyste, miękkie, zero podrażnień na skórze głowy. Nie dziwi mnie to ani trochę, recenzowany kosmetyk jest łagodniejszy i ma lepszy skład niż wiele szamponów. Przypadkiem okazał się przydatny w niestandardowej roli.

Zachęcam do wypróbowania mydła Botanic, jest łagodne, przyjazne skórze, skutecznie myje, wydajność również na plus. Dobra jakość za rozsądną cenę.

Całkiem niezłe

Przyzwoite mydełko z dobrym składem za niewielkie pieniądze. Ładnie pachnie, dobrze się pieni, nawilża, nie wysusza - czego chcę dziś więcej. Na plus jeszcze zaliczyć można estetyczną butelkę i dostępność kosmetyku.