Yves Rocher, Cure Solutions, Anti –Fatigue Soin Vitalité 24h (Krem rewitalizujący 24h)

Cure Solutions Anti - Fatigue Soin Vitalie 24h, Kuracja usuwająca oznaki zmęczenia - krem rewitalizujący 24h. Dodatkowa kuracja, uzupełniająca codzienna pielęgnację skóry. Krem o gęstej konsystencji i stymulującym zapachu, doskonale wchłania się w skórę. Efekt jest spektakularny. Uczucie również. Zwalcza 80% przyczyn starzenia się skóry.

Skład: Aqua, Hamamelis Virginiana water, Ethylhexyl Cocoate, Glycerin, Aesculus Hippocastanium extract, Cetyl Alcohol, Elaeis Guineensis oil, Vitis Vinifera seed oli, Hydrogenated Coconut oil, Ranunculus Ficaria extract, Pentylene Glycol, Malva Sylvestris extract, Chamomilla Recutita extract, Betaine, PEG-100 Stearate, Myristyl Myristate, Vitis Vinifera extract, Stearic Acid, Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Glyceryl Stearate, Cyclohexasiloxane, Parfum, Taraxacum Officinale, Spirea Ulmaria, Hydrolyzed Lupine protein, Alcohol, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Sorbic Acid, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, BHT, Sodium Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Hamamelis Virginiana extract

/s/

Byłby super, gdyby nie zapychał

Dałam mu 3 gwiazdki, bo jednak dzielnie walczył z przesuszonymi partiami twarzy. Niestety, po chwilowej poprawie stan cery uległ pogorszeniu, bo w losowych miejscach (również na policzkach, co u mnie jest czymś dziwnym) pojawiły się krostki i zaczerwienienia. Robiłam do tego kremu dwa podejścia i za każdym razem moja skóra reagowała podobnie. Zużyję resztkę miniaturki do szyi, a nietknięty słoik puszczę w świat ;-)

Podsumowując:
+ nawilża i natłuszcza cerę
+ dobrze leży pod makijażem
+ bardzo wydajny

- ZAPYCHA
- jego zapach może być drażniący (mojemu partnerowi przypomina krem do depilacji)

Używam tego produktu od: z przerwami od stycznia 2014
Ilość zużytych opakowań: kończę miniaturę 15 ml

Mieszane uczucia

Krem ma naprawdę wiele mocnych zalet i jedną wadę.

Używanie - miła konsystencja, dość gęsta, miło się nim smaruje, pozostawia na twarzy taki jakby ochronny film. Świetnie współpracuje z podkładem. Długo się wchłania, trzeba odczekać z makijażem (np. umyć zęby :) )
Działanie - zachwyty. Genialnie nawilża, wygładza, chroni przed skutkami klimatyzacji/dymu papierosowego/innymi czynnikami dnia codziennego. Posiada filtr. Cera w ogóle nie jest zmęczona czy poszarzała.
Minus - lubi zapychać i jest ciężkawy dla cer tłuściejszych ze skłonnościami do wyprysków. Używanie go na noc też jest jakimś wyjściem - bo czasami wzmaga błyszczenie.
Cena - w promocji bardzo zachęcająca, a ja polecam go wypróbować. Wydajny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

swietny <3

Naprawde genialny krem.

Marki Yves Rocher nie lubie, ale dwa ostatnie kremy, ktore od nich kupilam okazaly sie tak dobre, ze chyba zaczne sie przekonywac przynajmniej do ich pielegnacji.

Wyjatkowo szybko sie wchlania, mimo ze jego konsystencja jest bardziej maslana, czyli wcale nie taka lekka.

Uzywalam go tylko na noc i rano buzia byla wypoczeta, miala rowny kolor, wygladala zdrowo. Caly kolejny dzien cera jakos swiezo promieniala.

Polubilam go za dosyc szybkie efekty dzialania. Po jednorazowym uzyciu efektow nie bylo, ale juz kilka dni pozniej zauwazylam, ze skora ma jednolity kolor.
Moje delikatne zmarszczki na czole przestaly byc widoczne.

Nie zapycha, nie przetluszcza buzi, nawilza. Do tego bardzo ladnie pachnie.

Opakowanie estetyczne, dobrze zakrecane, choc troszke ciezkie. Design tez niczego sobie.

Cena calkiem przyziemna.

Wydajnosc w porzadku. Przy moim uzywaniu na okolo 3 miesiace.

Podsumowujac:
+ delikatnie \'prasuje\' buzie, tzn zmarszczki na czole
+ faktycznie usuwa oznaki zmeczenia
+ nawilza

Polecam!

Używam tego produktu od: uzywalam jesienia 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Rewelacyjny

Zwykle nie jestem szczodra w przyznawaniu gwiazdek, ale ten krem jest po prostu rewelacyjny do cery suchej. Składniki pochodzenia naturalnego: oczar wirginijski i kasztanowiec oraz wiele olejów roślinnych sprawiają, że jest idealnie zrównoważenie pomiędzy nawilżeniem a natłuszczeniem. Przede wszystkim krem w ogóle nie zapycha mi porów. Konsystencja żółtego masełka łatwo się rozsmarowuje, nie jest ciężka. Lekko wyczuwalny trawiasty zapach. Stosuję go tylko na noc, po czym rano mam uelastycznioną, odprężoną skórę. Kasztanowiec świetnie działa na rozszerzone naczynka. Warto łykać dodatkowo doustnie, wtedy spotęgujemy efekt. Ten doskonały krem został niestety wycofany przez producenta i zastąpiony serią Elixir. Jednak nowa linia to zupełnie coś innego, o czym piszę w innych recenzjach.

Najlepszy

Mam cere mieszana (bardzo sucha na policzkach i bardzo swiecaca na nosie i czole) z pierwszymi zmarszczkami wokol oczu. Kremu uzywam od miesiaca i jestem zachwycona, skora jest ladnie nawilzona, swieza, koloryt sie wyrownal, policzki sa nawilzone, nos sie nie swieci. Szczerze uwazam, ze moglabym w tym momencie przestac uzywac podkladu :) To dopiero moje pierwsze opakowanie, a juz mam zamowione drugie dopoki cena jest promocyjna :) szczerze polecam .

Używam tego produktu od: Miesiaca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Mój Ci on!

Jest świetny. Stosuję go okresowo jako kurację rewitalizującą. Zawsze gdy moja cera nie jest w najlepszej formie sięgam po niego i mam pewność że w kilka dni doprowadzi ją do rewelecyjnego stanu.
Skóra staje się taka rozświetlona, gładka, jednolota i napięta.
Jest wart każdym pieniędzy jedank można upolować go na promocjach i allegro dużo taniej.
Polecam! Sprawdza się na praktycznie każdej cerze!

Używam tego produktu od: roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: qciąż pierwsze

Cudotwórca!

Jestem zachwycona. Krem sprawia że moja skóra wygląda najlepiej jak potrafi;)
Rozpromienia, ujednolica, wygładza. Stosuję tylko na noc, a rano z przyjemnością patrzę w lustro.
Odpowiada mi w nim wszystko oprócz słoiczka. Jest bardzo estatyczny i ładnie prezentuje się na półce, jadnak zdecydowanie wolę bardziej higieniczne tubki.
Cena regularna jest wysoka, jadnak na allegro można kupić krem w śmiesznej cenie!
Krem powinna wypróbować każda dziewczyna która walczy z poszarzałą i zmęczoną twarzą. Polecam!!!

rewelacja!!!!!!!

ten krem jest świetny! bardzo dobrze nawilża, nie podrażnia, skóra jest wygładzona, jędrna, gładka...uwielbiam go!
drobne zmarszczki są wygłoadzone i skóra naprawdę jest bardzije wypoczęta i odświeżona.
szkoda że stworzone teraz jakies inne 3 rodzaje bo ten był moim zdaniem lekiem na całe zło ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Nie dla mnie

Podobnie jak moje poprzedniczki kupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami.Naprawdę fajny kremik!Moja cera stała się wygładzona i promienna, ale niestety po pewnym czasie krem mnie zapchał, a szkoda bo zapowiadał się naprawdę super.

+ładnie nawilża
+szybko się wchłania
+cera staje się promienna
+dodaje blasku
+ma ładny zapach
+wygładza

-zapycha
-zostawia tłustą warstwę na twarzy

Daje mu tylko 2,5 gwiazdki bo krem jest dość tłusty i mnie niemiłosiernie zapchał, wylądowałam po nim na leczeniu u dermatologa ...ale warto go wypróbować bo działa i choć sama już po niego nie sięgnę to z czystym sumieniem mogę polecić go innym, gdyż to co zapycha jedna z nas dla innej może być ok ;)

dobry, ale nie super

Krem kupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami na wizażu. Używałam go wiosną, kiedy czułam że moja skóra po zimie potrzebuje dodatkowego kopa i odżywienia. Krem stosowałam tylko na noc.
\\n+ gęsta treściwa konsystencja
\\n+ ładne, szklane opakowanie, masywny porządny słoik
\\n+ zapach - ziołowy, ale nie wiem czy tak jak obiecuje producent wyjątkowo stymulujący
\\n+ dobrze nawilża i odżywia
\\n+ nie zapychał mnie jakoś szczególnie, chociaż na nosie pojawiło się trochę trobnych zaskórników
\\n+ wydajny - słoik wystarczył na ok 3 miesiące stosowania
\\n+ skóra była wyraźnie w lepszej kondycji, promieniała
\\n
\\n- cena - za tą cenę wymagam od kremu jednak trochę lepszego i wyraźniejszego działania
\\n- drobne zaskórniki na nosie - wydaje mi się, że to jego sprawka, choć nie były zbyt uciążliwe

Kompletny bubel

Nie wiem czym się wszyscy tak zachwycają. Ten krem nie robi po prostu NIC. Nie ma nawet sensu wypisywania słynnych plusików i minusików, bo tu nie ma co opisywać.

Najgorsza jest ta obietnica od producenta. Taka kuracja, chwilowa odskocznia od codziennych kosmetyków. Tylko, że po jego stosowaniu przez dwa miesiące moja skóra dochodziła do siebie.

Skład niby ok, ale co z tego.

Mam cerę mieszaną, trochę problemów ze strefą T. Ale reszty twarzy nic nie jest w stanie mi zapchać, nawet olej arganowy czy parafina. Tylko ten krem to potrafi.

Stosowałam go dzień w dzień ponad miesiąc. Nie odstawiłam wcześniej, bo nie mogłam uwierzyć żeby krem Yves Rocher działał takie szkody. Poodstawiałam wszystkie inne kosmetyki myśląc, że to któryś z nich. Ale wciąż to samo... kaszka na całej twarzy. Dopiero, gdy odstawiłam ten krem, i zaczęłam używać silnego peelingu enzymatycznego i żeli z SLS skóra zaczęła dochodzić do siebie...

Nie dość, że mnie maksymalnie pozapychał, to nic nie wygładził ani nie ożywił.

Może dla kobiety o cerze dojrzałej, która nie ma już takiego problemu z wydzielaniem sebum, nie wiem. Ale również nie wygładza więc nie sądzę...

Serdecznie nie polecam. Nie będę już nawet więcej pisać, bo ten krem nie zasłużył by poświęcać mu czas :P

w porzadku

Ostatnio poczulam wielki sentyment do kosmetykow YR.
Po dlugiej przerwie zamowilam kilka produktow i jednym z nich byl ten oslawiony na Wizazu krem.
Opakowanie przyjemne dla oka , sciety szklany sloiczek w kolorze ciemnozielonym. Zawartosc to krem - maselko o bardzo przyjemnym zapachu. Jest gesty przez to wchlanialnosc troche gorsza - w kazdym razie na mojej skorze. Po zuzyciu opakowania mialam poczucie solidnej pielegnacji jednak bez wielkiego wow. Krem bardziej mi odpowiadal przy nizszej temperaturze niz obecnie. Stosowalam wylacznie na noc.

Używam tego produktu od: 2 miesiace