Kobo Professional, Admire Me Eyeshadow Palette (Paleta do makijażu)

Kobo Professional, Admire Me Eyeshadow Palette (Paleta do makijażu)

Wielozadaniowa paletka z lusterkiem do makijażu zawierająca unikatowy zestaw produktów, którymi wykonasz każdy makijaż. Paletka świetnie sprawdzi się zarówno przy dziennym jak i wieczorowym makijażu. Przed aplikacją cieni polecamy użycie jednej z baz pod cienie marki KOBO PROFESSIONAL. Zestaw zawiera: 7 wysoko napigmentowanych cieni do powiek, w tym 2 metaliczne i 5 matowych, 3 cienie do stylizacji brwi, rozświetlacz, róż do policzków i bronzer.

Bardzo dobra, ale nie idealna

Paletka posiada 7 cieni (4 maty, 2 błyski, 1 satyna), 3 cienie do brwi i 3 produkty do konturowania. Bardzo lubię paletki, gdzie są zarówno cienie, jak i kontur, ponieważ można używać tych drugich też do oczu.

OPAKOWANIE:
Kartonowe, lekkie. Nie podoba mi się jego szata graficzna, ponieważ w całości jest takie błyszczące, odbijające światło. Widać na nim każdą ryskę. O wiele bardziej wolałabym, żeby było gładko matowe.

CZĘŚĆ DO OCZU:
Oprócz tego najjaśniejszego, satynowego cienia, wszystkie są świetnie napigmentowane. Dominują tu ciepłe odcienie. Cienie błyszczące są bardzo ładne, iskrzące. Są dosyć brokatowe, więc dają na powiekach raczej intensywny efekt. Jeden z nich jest szampański z różowymi drobinkami, a drugi to ładne złoto z chłodnym błyskiem. Czerń jest absolutnie genialna i dobrze nakłada się nawet na już nałożone maty. Najjaśniejszy cień prawie wcale nie ma pigmentu i kompletnie mi się nie podoba.

CZĘŚĆ DO BRWI:
Mamy tu 3 udane odcienie. Pierwszy jest neutralny - dla blondynek, pozostałe dwa są chłodne i nadają się dla szatynek. Najciemniejszy z nich nie jest bardzo ciemny. Są słabiej napigmentowane, ale sprawują się całkiem dobrze.

CZĘŚĆ DO KONTUROWANIA:
Nie mogę wypowiedzieć się o rozświetlaczu, ponieważ zaraz po otworzeniu palety po prostu wypadł mi na podłogę. Z okruszków, które został w wyprasce mogę powiedzieć, że jest neutralny, złocisty i dość intensywny.
Róż jest absolutnie cudowny. Ma ciepły odcień z lekką nutą brzoskwini, na twarzy wypada bardzo naturalnie. Nadaje się też świetnie w załamanie powieki, bo nie jest bardzo intensywny.
Bronzer jest neutralno-ciepły, z drobinkami i satynowy. Jest bardzo mocno napigmentowany i potrzebowałam kilku prób aby nauczyć się go nakładać w wyważony sposób. Wygląda na twarzy bardzo ładnie.

Będzie to moja ulubiona paleta podróżna, ponieważ jest kompaktowa i ma wszystko, czego mi potrzeba. Po raz pierwszy spotykam się z produktami dedykowanymi do brwi razem z cieniami i konturem. To świetne rozwiązanie. Nie jestem w stanie dać 5 gwiazdek, ponieważ najjaśniejszy cień to jakiś żart, a ten czerwony brąz lubi robić plamy gdy źle go nałożymy. Zdarzenie z rozświetlaczem raczej jest kwestią transportu, bo była ona zamawiana przez internet.