Syoss, Syoss Color, Conditioner for Colored or Highlighted Hair (Odżywka do włosów farbowanych i rozjaśnianych)

Inspirowana Japonią odżywka Syoss Color z kwiatem tsubaki do włosów farbowanych i rozjaśnianych.
Nasze zaawansowane formuły są tworzone przez fachowców i inspirowane japońskimi zasadami piękna.
Inspirowane Azją naturalne składniki połączone z AMINO COMPLEX, mieszaniną aminokwasów, które stanowią podstawowy budulec włosów, pomagają zachować mocne i zdrowe włosy.
Formuła z KWIATEM TSUBAKI:
• Zamyka pigmenty koloru we wnętrzu włosa
• Chroni kolor włosów przed blaknięciem aż do 12 tygodni
• 90% składników pochodzenia naturalnego
• Produkt wegański
• Butelka wykonana w 98% z tworzywa pochodzącego z recyklingu.
• Najlepszy efekt przy stosowaniu wraz z szamponem Syoss Color

w butelce
>250ml
Skóra głowy
normalna

Skład jest w trakcie moderacji.

• Oleifera Seed Oil · Glycine · Lysine HCl · Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer · Benzophenone-4 · Magnesium Citrate · Magnesium Chloride · Isopropyl Myristate · Glyceryl Stearate · Phenoxyethanol · Citric Acid · Stearamidopropyl Dimethylamine · Isopropyl Alcohol · Sodium Methylparaben · Parfum (Fragrance) · Polyquaternium-37 · Dicaprylyl Carbonate · Laureth-23 · Laureth-4 · Sodium Hydroxide · Limonene · Linalool · Hexyl Cinnamal · Geraniol · Citronellol · Benzyl Alcohol · Salicylic Acid · Trideceth-5 · Lauryl Glucoside · Glycerin

Mam mieszane uczucia

Gdy nałożyłam odżywkę na mokre wlosy to miałam wrażenie że kompletnie sie nie wchłania a gdy spłukiwałam to też miałam wrażenie że spłukuję tylko samą odżywke bez żadnej jej ingerencji we włókno włosa.
Na suchych włosach już lepiej, aczkolwiek mam wrażenie że ta odżywka nie wchłania się we włosy.
Cena niska, zapach odżywki piękny i długo utrzymuje się na włosach
Włoski można rozczesać, ale jest to efekt krótkotrwały.

Suche włosy po rozjaśnianiu to już nie problem

Moje włosy po rozjaśnianiu są bardzo suche i to jest uciążliwe dla mnie. Suchych włosów nie idzie rozczesać, są bardzo problemowe podczas stylizacji. Jednak ta odżywka świetnie je nawilża, pielęgnuje i wygładza. O suchych włosach mogę z nią zapomnieć. Przyjemna konsystencja, nakładam na włosy na kilka minut i spłukuję wodą. Nie obciąża, pozostawia włosy delikatne i miękkie w dotyku. Bardzo lubię taki efekt, włosy również są mi wdzięczne za tą pielęgnację. Skład jest rewelacyjny. Polecam

Syoss, Syoss Color, Conditioner for Colored or Highlighted Hair

Odżywka godna polecenia, włosy miękkie, przyjemny zapach. Jak na taką ilość odżywki to bardzo dobra cena, jej jest dużo. Przy moich długich włosach a nie oszczędzam starcza na około 10 razy, to dużo. To dużo bo podobne odżywki w tubkach mam na dwa mycia włosów. Syoss ma niewygodne butelki, szampon jest rzadszy więc wyleci, ale już odżywkę trudno wyciągnąć pod koniec butelki. Znalazłam sposób i mieszam z wodą inaczej się nie da.

Skuteczny

Odżywka spełniła moje oczekiwania, świetnie nawilża włosy są miękkie przyjemne w dotyku.
Dobrze sie rozprowadza.
Posiada delikatny miły zapach.
Nadaje wlosą połysk i odżywia kolor, idealnie dopasowana do włosów farbowanych oraz zniszczonych.

odżywka - całkiem, całkiem

Odżywka jest okej, włosy są bardziej miękkie, ale dalej niezbyt dobrze się rozczesują. Moje włosy są zniszczone przez koloryzacje, więc miałam nadzieje, na lepsze działanie.

Superr !

No cudo po prostu najlepszy zestaw jaki mialam ta odżywka dosłownie odżywia włosy nie przesusza ich wręcz przeciwnie nie mówiąc o innych firmach które mialam ładnie pachnie dobra konsystencja polecam naprawdę warto.

Odżywka do włosów farbowanych

odzywka która spełnia swoja role nie robi przebarwień utrzymuje włosy farbowane w dobrej kondycji nie blakną , a do tego ładnie pachnie . wystarczy niewielka ilość

Super :) Polecam

Odżywka jest mega mega wydajna. Pięknie pachnie. Super się spłukuje i nie pozostawia żadnego obciążenia dla włosów. Włosy są miękkie, lśniące i wyglądają na zdrowe.

Razem z szamponem- super duet

Odżywka jest świetnym uzupełnieniem pielęgnacji w parze z szamponem z tej samej serii. Treściwa, po jej użyciu włosy są miękkie, sypkie, i łatwe w rozczesywaniu. Cała seria jest poświęcona ochronie koloru włosów farbowanych- także wiele Pań będzie zadowolonych.

Idealna do włosów farbowanych

Piękny zapach
Wlosy po spukaniu od razu dużo lepsze
Idealnie nadają się do włosów farbowanych
Nawilża, chroni kolor
Moje włosy były niedawno farbowanie więc akurat idealnie się przydały, rzeczywiście kolor dużo dłużej się utrzymuje na włosach

Używa produktu od: próbka

SYOSS PROFESJONALNE EFEKTY

Marka Syoss do tej pory nie była przeze mnie lubiana. Kojarzyła mi się z ciężkimi, napakowanymi silikonami odżywkami i szamponami, które oblepiały włos zamiast poprawiać jego kondycję. Kiedy zobaczyłam więc najnowszą serię kosmetyków Syoss Pure, to musiałam je wypróbować na swoich włosach! jest super

Używa produktu od: próbka

Regeneracja od środka

Rewelacyjna odżywka super odżywia i regeneruje. Stosując produkty marki syoos, moje włosy „ odżyły „ maja piękny zdrowy blask, są bardziej sprężyste, wyglądają zdrowiej. Włosy z łatwością się układają - jestem zachwycona efektem końcowym. Polecam !