Avon, Pur Blanca Essence EDT

Avon, Pur Blanca Essence EDT

Zwolnij, spójrz wstecz i ponownie odkryj to, co stanowi twoją esencję, dzięki kobiecemu połączeniu aromatów urzekającej złotej gardenii i egzotycznego kwiatu Tiare z otulającym akordem kaszmirowego drewna w bazie.

<50ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Uroczy wiosenny zapach

Tą nowość używam od miesiąca, najczęściej spryskuję się tą wodą do pracy. Przypomina mi taki wiosenny ogród pełen kwiatów. Oczywiście nuty zapachowe to złota gardenia, egzotyczny kwiat Tiare i kaszmirowe drzewo. Pur Blanki od Avon są bardzo ładne i bardzo je lubię. Tak też jet w tym wypadku, zapach jest głęboki, ciepły, dziewczęcy... czuję go cały dzień. Prosty, elegancki flakonik, cena również przystępna. Bardzo lubię i polecam tym którzy lubią takie ciepłe, kwiatowe zapachy.

Na wiosnę.

Pur Blanca Essence to nowość wśród wód toaletowych od Avon.
Flakonik kształtem nie różni się od innych zapachów z rodziny Pur Blanca, różni ich kolor flakonu, naklejki i nakrętki. Tutaj jednak na naklejce widnieją piękne kwiaty gardenii, które wyjątkowo ozdabiają opisywaną nowość.
Bazą zapachową jest drewno kaszmirowe , które pięknie łączy się z egzotycznym kwiatem Tiare i śliczną gardenią.
Zapach należy do tych kwiatowych, jednak wyczuwalny jest tutaj pudrowy ton, który nadaje wodzie wyjątkowości i takiego otulającego ciepła.
Nie jest to może zapach długotrwały, trzeba się nim psiknąć kilka razy w ciągu dnia, jeśli chcemy ten zapach czuć wokół siebie, ale nie możemy wymagać wiele od wody toaletowej.
Cena bardzo przystępna, wydajność w porządku.
Zapach idealny na wiosnę. Albo na tą część roku, w której tęsknimy za słoneczną i zieloną wiosną :)