Avon, Celebre EDT

Avon, Celebre EDT

Wspaniały zapach - świeży a zarazem ciepły. Kompozycja idealna na codzień oraz na specjalne wyjścia. Dla młodych kobiet celebrujących piękno życia.

Nuty zapachowe: arbuz, melon, cyklamen, czarna porzeczka, pieprz, biała magnolia, frezja, jaśmin, peonia, cedr, drzewo sandałowe, kora dębu.

Cena: 59,90zł / 50ml

7% jesień/zima 93% wiosna/lato

Poprawne

Zacznę od tego, że te perfumki są mega mega tanie! Cena 16zl to jest dla mnie sztos zważywszy na bardzo dobra trwałość. Są idealne do pracy, otoczenie je lubi, chwali. Nikogo nie zmęczą, naprawdę dobry avonowy wypust. Będę kupowała od czasu do czasu. Za tę cenę warto się nimi psikac i nie żałować. Zapach taki hmm kwiatowy, ładny, trochę elegancki. Na każdą porę roku.

Super w stosunku do ceny.

Zapach jest z dolnej półki Avonu, jedna z najtańszych wód, pomimo to co kilka lat wracam do tego zapachu, od ponad 30 lat:(((.Jest zapewne kwiatowo-słodki, owocowy, soczysty i rześki, mnie poprawia humor w domu do piżamki, na mnie trwałość jak na taką wodę super -do kilku godzin.Flakonik prosty, ale wygodny, by go zabrać do torebki i doskonale widać stan zużycia wody.Zapach jest jak jego kolor lekko różowy, nie farbuje białych ubrań i za to kolejny plus.Zwyczajnie go lubię, jako tani poprawiacz humoru po domku.

Klasyk

Będąc w gimnazum podkradałam go mojej mamie. I z czystym sercem musze stwierdzić, że do dziś jest to mój ulubiony zapach - jakby pasował do mojego charakteru. Cudowny kwiatowy, pudrowy, 'wesoły' zapach. Bardzo kobiecy ae i dziewczęcy zarazem. Delikatny z pewnością nie na imprezę. Wiosenno letni. Wszystko w nim lubię, prócz trwałości. Gdyby tylko był trwalszy oddałabym za niego miliony!

dobry, tani

Celebre to klasyk. Zapach jest letni, świeży, według mnie delikatny. Kosztuje niewiele a zapach jest naprawdę tani. Osobiście trochę już mi się znudziły ale nadal uważam że to ładny, ponadczasowy zapach nadający się do używania codziennego.

Powrót z sentymentu...

Zapach jest kwiatowy lekko duszący, więc nie każdemu może trafić do gustu a użyty w nadmiarze może przytłoczyć. Nie czuję by w trakcie noszenia się jakoś rozwijał.
Jest to jednak klasyk i pamiętam jak w młodości uznawałam je za produkt wręcz luksusowy i mało osiągalny. Chociaż zupełnie ten zapach nie pasuje mi do nastolatek, brakuje mu świeżości. A jednak wtedy bardzo mi się podobał.

Schodząc jednak na ziemię, w tym momencie mojego życia zapach stosuję na co dzień bo nie jest jakiś specjalny czy powalający. Taki o, byle pachnieć. Nie na ważne wyjście, randkę czy imprezę. Cena bardzo atrakcyjna więc nie żal się dopsikiwać bo niestety trwałość praktycznie żadna.
Jak to się mówi ''było minęło'' i taki jest ten zapach.

Zapach idealny na Lato

Uwielbiam ten zapach wracam do niego co roku zawsze wiosna-lato zużyłam tych flakonikow już nie zliczoną ilość.
Zapach jest przyjemny słodki taki idealny na Lato. W ciągu dnia utrzymuje się nawet długo Ale ja lubię się nim psikac co 3h.
Sam flakon jest szklany przezroczysty i ładny ja takie lubię bo widzę ile mi ich ubywa i kiedy muszę kupić nowe.

ZALETY:
-ładny flakon
- przyjemny zapach
-orzeźwiający
-idealny na wiosne-lato

Delikatny i wyjątkowy

Celebre to zapach, o którym słyszałam dosyć często i dawno jednak dopiero niedawno skusiłam się go kupić i nie żałuje. Co tu dużo mówić zapach jest naprawdę przepiękny, idealny na codzień, lekki i bardzo przyjemny. Jest owocowo - kwiatowy, uwielbiam takie połączenie.
Nie jest mdły ani duszący co jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ nie lubię takich zapachów. Zamknięty jest w 50 ml ładnej buteleczce. Zapach idealny dla młodych dziewczyn jak i starszych kobiet :)
Ogromnym plusem jest również jego cena!

Wspaniały zapach

Unikatowy zapach dla każdej kobiety.
Perfuma znajduje się w smukłej 50 ml buteleczce. Samo opakowanie przykuwa spojrzenie.
Zapach jest głównie przeznaczony na dzień, ale znajdzie idealne zastosowanie na wyjścia z przyjaciółmi i randki.
Zapach utrzymuje się dosyć długo. Jest kwiatowo drzewkowy z nutą owoców. Jest przeznaczony raczej na wiosnę-lato. Zapach ten orzeźwia.
Perfuma jest wydajna i ma wiele zastosowań.
Kosztuje 59,90 zł i w porównaniu do innych firm perfum to kosztuje i tak nie wiele, a zapachem im dorównuje.
Mieści się do małych torebeczek co jest na duży plus.
Bardzo polecam każdej kobiecie!

Kwiatowy z drzewną nutą

Zapach do którego się wraca.
Smukły poręczny flakonik który zgrabnie prezentuje się na toaletce.

Perfumy są idealnie wyważone , zapach otwiera nuta frezji i jaśminu, potem nabierają ziemistej nuty drzewa sandałowego. Perfumy z dobrą projekcją, bardzo ładnie rozwijają się na ciele. Nie jest mdły i duszący.

Zapach zarówno na dzień jak i wieczorne randki.
Będzie pasował zarówno młodym kobietom jak i trochę starszym. Jest ponadczasowy i trwały.
Polecam osobom lubiącym kwiatowe zapachy.

Zapach mojej Mamy

Do Celebre mam ogromny sentyment, ponieważ kojarzy mi się z moją Mamą, ona po raz pierwszy pokazała mi ten zapach. I tak zaczęłam go używać. Spodobał mi się na tyle, że nie wiem kiedy zużyłam całe opakowanie. Teraz przyszła pora, żeby go ocenić.

Celebre od Avon to woda toaletowa zamknięta w smukłej, szklanej buteleczce o pojemności 50 ml. Ten owocowo-kwiatowo-drzewny zapach otwiera się arbuzem i melonem, który następnie przykrywa bukiet kwiatów składający się z frezji, peonii i jaśminu, a kończy drzewnymi nutami kory dębu i drzewa sandałowego. Zapach złożony i bardzo kobiecy. Będzie odpowiedni zarówno na co dzień, do pracy, jak i na wieczorną randkę. Ten lekki, świeży, kwiatowy zapach pasuje mi najbardziej na wiosnę, lato. Niestety nie powala trwałością. To woda toaletowa, więc nie szykujmy się na to, że zostanie ona z nami cały dzień. Po kilku godzinach zapach znika i wymaga ponownej aplikacji. W związku z tym do najtrwalszych niestety nie należy.

Na plus fakt, iż perfumy te często można upolować na promocji w Avon, kosztują wtedy naprawdę grosze. Sam zapach jest jak najbardziej godny polecenia i wypróbowania, ale liczmy się też z raczej kiepską trwałością.

Ponadczasowy

Zapach który jest ze mną od dzieciństwa, już wtedy używały go moje kuzynki i postanowiłam się z nim nie rozstawać. Jest delikatny, subtelny, wspaniały na co dzień

Piękny zapach

Zapach kwiatowy, lekko elegancki- idealny na wiosnę. Sprawdzi się na co dzień jak również na wieczór. Jak dla mnie długo się utrzymuje i jest jednym z ulubieńców na tę porę roku. Butelka poręczna, z łatwością zmieści się do torebki. Zamykanie wygodne, łatwo się używa.