Avon, Incandessence EDT

Avon, Incandessence EDT

Ciepły zapach kobiecy. Inspiracją do jego stworzenia było przekonanie, że każda kobieta ma w sobie naturalną promienność. Delikatne nuty drzewne podkreślają jego zmysłowość i żywiołowość. Kulisty flakonik z oszronionego szkła z motywem słońca wyraża energię i ciepło emanujące z wody 'Incandessence'.
W tej linii zapachowej dostępne również dezodorant oraz krem do ciała.

Nuty zapachowe: orchidea, konwalia, bergamotka, tulipan, frezja, magnolia, mimoza.

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml

39% jesień/zima 61% wiosna/lato

Nie dla mnie.

Perfumy miałam już jakiś czas temu i nie przypadły mi do gustu. Zapach wydawał mi się zbyt intensywny i bardziej pasował mi raczej dla kobiet dojrzałych niż dla mnie ( wtedy jeszcze nastolatka). Ale co prawda zapach był trwały. A jedno opakowanie wystarcza koło na długo.

Piękny

To jeden z moich ulubionych perfum z AVON. Ma bardzo świeży zapach, długotrwale utrzymuje się na ciele. Jest intensywny więc trzeba uważać z jego dozowaniem, ale to absolutna zaleta. Kobieta roztacza wokół siebie piękną ciepłą, optymistyczną woń. Polecam

Słoneczna kula :)

Przyjemny, ciepły, zapach. Często do niego wracam, przeważnie w miesiącach jesiennych. Trwałość biorąc pod uwagę cenę jest dobra. Bardzo podoba mi się opakowanie perfum, cudeńko!:)

Kuleczka pełna zapachu

Miałam ten perfum i osobiście bardzo mi się podobał. Dosyć intensywny i mocny więc trzeba ostrożnie go dozować, mogę również powiedzieć , że zapach długo się utrzymywał. Chociaż po czasie stwierdzam że zapach bardziej pasuje do dojrzalszych kobiet to absolutnie nie żałuję , że go kupiłam. Opakowanie ma bardzo ładne, można je położyć w łazience gdzieś na widoku i będzie elegancką ozdobą.

Jeden z moich ulubieńców

Bardzo lubię perfumy z AVON. Jeszcze żaden mnie nie rozczarował. Zapach tego perfumu jest mocy, osobiście plikami 2, 3 razy. W ciągu dnia powtarzam jeszcze raz.Więc też jest wydajny. Zaoach jest wyczuwalny dosyć długo. Nie barwi ubrań na żółto. Opakowanie bardzo fajne, okrągłe takie do rączki. Zapach kojarzy mi się z mocnym charakterem, do takich osób według mnie pasuje.

Mocny i trwały zapach

Perfumy zamknięte są w bardzo eleganckim i efektownym flakoniku w kształcie kuli. Sam zapach jest bardzo trwaly,ale dosyc mocny,kwiatowy. Zdecydowanie nie jest to zapach świeży. Cena nieco wygórowana,ale na promocji jak najbardziej sie oplaca,poniewaz są to jedne z najtrwalszych perfum z Avon jakie mialam.

Świeży zapach

Dość lekka i świeża kompozycja zapachowa pasująca do kobiet młodych, dojrzałych a nawet jeszcze starszych. Perfumy mają dość trwały zapach o przeciętnej projekcji, raczej elegancki- może być stosowany na dzień jak i wieczór. Klasyk sprzed lat!

Avon

Piękne perfuma w pięknym opakowaniu jak kuleczka, już małe psikniecie wystarczy A więc perfuma jest bardzo wydajna, zapach długo się utrzymuje na ciele jak i na ubraniach, zapach jest delikatny nie dusi jak stare perfumy babci, nie pozostawia również mokrych plam po psiknieciu na ubraniach. Cena jest również bardzo atrakcyjna. Jest też doskonałym prezentem na dzień mamy urodziny czy imieniny

Kiedyś mnie zachwyciły, teraz się znudziły

Perfumy z Avonu skusiły mnie swoim słodko-kwiatowym zapachem i tak trafiły do mnie. Cały czas obiecuję sobie, że tym razem odłożę trochę pieniążków na lepszy zapach z drogerii, po czym i tak ląduje u mnie katalog z Avonu, z którego zamawiam coś tańszego... I tak trochę jestem zadowolona, trochę nie. Ot, prawdziwa kobieta ze mnie.
   Perfumy znajdują się w uroczym flakoniku w kształcie kuli wykonanej z jakby oszronionego szkła. Wyglądają bardzo ładnie i elegancko, ale sam flakon jest bardzo nieporęczny. Trudno go otworzyć.
   Przyznaję, że na samym początku ten zapach mnie zauroczył, ale teraz, gdy się kończy jest już jakby zwietrzały i trochę mdły. Stracił też trochę głębszych nut, uwalniających się z czasem. Może też trochę mi się znudził.
  Jego trwałość jest taka jak większości perfum z Avonu- szału nie ma. By czuć ich zapach trzeba się psikać po jakimś czasie i już.
  Być może jeszcze kiedyś do nich wrócę, ale na razie poszukam czegoś innego. Mimo to myślę, że wielu osobom ten zapach przypadnie do gustu tak jak mi kiedyś.

Nie dla mnie

Gdy pierwszy raz je powąchałam, bardzo mi się spodobały.
Fajne kwiatowo-owocowe nuty.
Fajny flakonik. Przywołuje myśli o wakacjach. Z tym mi się kojarzy.
Po czasie zapach dla mnie zrobił się zbyt mdlący , duszący i ciężki. Teraz pachnie dla mnie zbyt mocno i jak mydło.
Nie kupię go ponownie ale polecam.

Mogłabym nim pachnieć cały czas

Perfumy zakupiłam na stoisku Avon, szukając czegoś dla siebie. Urzekł mnie jego cytrusowo- kwiatowy zapach czyli taki jaki lubię najbardziej, jestem bardzo zaskoczona jak produkt za niską cenę potrafi być mocno trwały. Psikając się nim 3 razy czuję go przez kilka dni na ubraniach. Bardzo przyjemnie się go nosi, jest taki lekki, odświeżający, nie duszący i nie przyprawia mnie o ból głowy. Ma ładny flakonik przez co ładnie się prezentuje na półce. Używam go przez cały rok.

Perfumetka Incandessence

Perfumy znajdują się w małym i poręcznym opakowaniu z wygodnym aplikatorem.
Mają całkiem ładny, intensywny, kobiecy, kwiatowy zapach.
Perfumetka jest bardzo wygodna i zmieści się do każdej torebki, więc zawsze możemy mieć ją przy sobie.
Dodatkowo jest wydajna.

Trwałość tego produktu jest w miarę ok (zapach utrzymuje się na ciele do kilku godzin, poprawka w ciągu dnia i pachniemy od rana do wieczora).
Z dostępnością produktów od Avon jak jest każdy wie, a co do ceny to oczywiście że na stronie producenta jest sporo wygórowana (dlatego polecam zajrzeć do drogerii internetowych i kupić ponad połowę taniej).