Avon, Incandessence EDT

Avon, Incandessence EDT

Ciepły zapach kobiecy. Inspiracją do jego stworzenia było przekonanie, że każda kobieta ma w sobie naturalną promienność. Delikatne nuty drzewne podkreślają jego zmysłowość i żywiołowość. Kulisty flakonik z oszronionego szkła z motywem słońca wyraża energię i ciepło emanujące z wody 'Incandessence'.
W tej linii zapachowej dostępne również dezodorant oraz krem do ciała.

Nuty zapachowe: orchidea, konwalia, bergamotka, tulipan, frezja, magnolia, mimoza.

37% jesień/zima 63% wiosna/lato

Kiedyś wróg teraz ideał

Perfum kiedyś był dla mnie zbyt mocny. Po kilku latach został moim jednym z ulubionych. Więc to prawda, że co kilka lat zmieniają się nasze upodobania co do jedzenia i zapachów. Mam wersję mini 30 ml. Ale na pewno kupię sobie 50 ml. Zapach zniewala pięknym kwiatowym odświeżeniem. Wszyscy wokół pytają co to za zapach. Nawet mężczyźni. Bardzo długo się utrzymuje nawet po praniu spryskanych rzeczy. Flakon w mikym żółtym kolorze. Polecam.

Piękny zapach

Moja przygoda z perfumami incandessence rozpoczęła się 12 lat temu i cały czas wracam do tego zapachu ,jest bardzo zmysłowy i kobiecy .Ma niewielką cenę i długo utrzymuje się na skórze .Dodatkowo jest w bardzo ciekawej buteleczce ,łatwo przechować w torebce .

Lubię je!

Incandessence zagościło w moim życiu już jakiś czas temu. Pierwszy flakonik perfum dostałam ok konsultantki w prezencie. Już wtedy urzekł mnie ich zapach, który jest bardzo wyraźny, nie przytłaczający i przede wszystkim nie muli jak to często bywa w przypadku zapachów kwiatowych.
Perfumy sa w miarę trwałe. Cena przystępna.

Słodko kwiatowy zapach

Uwielbiam do nich wracać i miłość do nich trwa już ładnych parę lat. Odkąd skusiłam się na ten zapach, wracam do nich od czasu do czasu.
Flakonik jest elegancki, okrągły, zapach słodko kwiatowy. Trwałość nie jest może Szalowa, że jedno psiknięcie wystarczy na cały dzień, ale spokojnie możemy przecież dołożyć zapachu jeśli stwierfzimy, że to konieczne. Co jakiś czas można go dorwać w bardzo interesującej promocji.

Tyle lat razem ;)

Ostatnio kupiłam chyba moje czwarte czy piąte opakowanie tej wody. Bardzo lubię ten zapach. Jest naprawdę piękny i zwraca uwagę. Z trwałości jestem również zadowolona, szczególnie zwracając uwagę na cenę - teraz udało mi się go dostać za raptem 30 zł za 50 ml. Mimo, że używam też zapachów z wyższej półki, powracam do niego od lat i ciągle mi się podoba :)

Uwielbiam do nich wracać.. :)

Pamiętam że były to moje pierwsze perfumy z firmy Avon. Uwielbiam ten zapach!
Ale zawsze po zużyciu flakonu muszę się z nimi na jakiś czas rozstać.
Zapach jest elegancki, co najważniejsze nie jest mdły, delikatny kwiatowy fajnie otulający. Moim zdaniem te perfumy są dosyć trwałe, może z ciała szybciej sie ulatniają lecz na ubraniach wyczuwam je cały dzień.
Lubiłam wcześniejsze opakowanie tych perfum ze ściąganą górą. Lepiej wyglądało i dozownik był wygodniejszy.
Cena jest przystępna i często można spotkać fajną promocję na ten perfum w katalogu :)

Przyjemny zapach

Mają bardzo przyjemny, według mnie delikatnie słodki zapach. Co jakiś czas do nich wracam, jednak bardzo denerwuje mnie flakon, ponieważ jest mało praktyczny .

Mdły i nietrwały zapach.

Perfumę Incadessence kupiłam pod wpływem impulsu - spodobał mi się zapach na kolezance.
Flakonik, w którym zamknięty jest zapach jest nieporęczny, wygląda tanio, przypomina odświeżacz do powietrza.
Zapach jest mdły, "płaski", nie rozwija się. Nie czuć tych kwiatów, o których mówi producent. Perfumy są nietrwałe, po krótkim czasie nie zostaje po nich nawet ślad. Zapach w połowie buteleczki zmienił się, tak jakby zwietrzał.
Dla mnie to totalny niewypał.

Sunshine

Promieniejesz blaskiem kobiecości. Tymi trzema słowami pragnę opisać moje odczucia względem tej wody toaletowej.
Zapach bardzo ciepły i kobiecy. Zmysłowy i subtelny, elegancki. Bardzo kojarzy mi się z kobietą dojrzałą, elegancką, pewną siebie, która dąży do wyznaczonych celów, pani bizneswoman.
Zapach jest bardzo trwały, przy tak niskiej cenie to duży plus.
Flakonik w kształcie kulki, dobrze trzyma się w dłoni i rozprowadza nim zapach. Jest ładny i elegancki, jest kwintesencją zapachu.
Dla mnie 5/5. Polecam!

Mój faworyt

Perfum odkryłam bardzo dawno temu i od tego czasu zawsze go mam w zapasie. Zapach naprawdę jest trwały i nie duszący. Trochę mniej wygodne opakowanie, bo wolę tradycyjne flakoniki. Ogólnie można go używać na codzień i do pracy. Zapach nigdy się nie nudzi.

Idealny

Odświeżający, piękny kwiatowo - owocowy zapach. Ślicznie pachnie i długo się utrzymuje. Jest mega wydajny. Jeden z moich faworytów. Buteleczka w kształcie kuleczki jest bardzo elegancka i pięknie się prezentuje. Troszkę drogi ale ja jestem zdania że lepiej mieć kilka zapachów i zmieniać je w zależności id nastroju niż " psikać" się jednym non stop.

Piękny zapach

Jeden z moich ulubionych zapachów. Jest odświeżający, lekko słodki i bardzo przyjemny. Dość długo utrzymuje się na skórze i w ciągu dnia jest cały czas wyczuwalny. Opakowanie jest bardzo ładne i świetnie wygląda na toaletce. Cena też nie jest wysoka. Polecam!!