Biore, Deep Cleansing Pore Nose 6 Strips Wild (Głęboko oczyszczające plastry na nos)

Pojemność 6 szt

Spójrzmy prawdzie w oczy: wyciskanie zaskórników jest szkodliwe dla skóry. Po co pogarszać problem, zwłaszcza gdy tak łatwo jest zrobić najgłębsze oczyszczanie?

Paski do głębokiego oczyszczania porów Bioré działają jak magnes, natychmiast zatrzymując i usuwając głęboko osadzony brud, olej i zaskórniki, dzięki czemu uzyskasz najgłębsze czyszczenie. To może być obrzydliwe ... ale jest też dziwnie satysfakcjonujące. W zaledwie 10 minut usuwa nagromadzony brud z tygodni. Przy stosowaniu co tydzień będziesz miał mniej zatkanych porów, a wygląd porów będzie się zmniejszać.

Testowany dermatologicznie. Hipoalergiczny (nie zatyka porów). Bez oleju.

Świetnie radzą sobie z oczyszczaniem nosa

Mam problem z rozszerzonymi porami na nosie, dlatego chwytam się każdych możliwych plastrów oczyszczających. Na te trafiłam tylko raz w holenderskim Actionie i bardzo żałuję, że więcej ich nie widziałam, bo są najlepsze ze wszystkich, jakich do tej pory używałam. Bardzo dobrze oczyszczają nos, nie podrażniają i mają ciekawy nadruk (miałam w panterkę). Na pewno będę ich nadal szukała i do nich wracała.