Garnier, Skin Naturals, Hyaluronic Aloe Micellar Water (Płyn micelarny)

Garnier, Skin Naturals, Hyaluronic Aloe Micellar Water (Płyn micelarny)

Jeśli szukasz skutecznego, szybkiego i łatwego sposobu na oczyszczenie i demakijaż, wypróbuj Płyn Micelarny od Garnier. Jednym gestem zmywa makijaż i usuwa zanieczyszczania, jednocześnie przywracając sprężystość, nawet skórze wrażliwej.
Formuła wzbogacona jest w:
Micele - niewidoczne składniki oczyszczające, które niczym magnes przyciągają makijaż i zanieczyszczenia, aby skutecznie oczyszczać, bez potrzeby pocierania.
Kwas hialuronowy - znany, dermatologiczny składnik aktywny, który przywraca sprężystość, nawilża i wygładza skórę, bez przesuszania. Dzięki optymalnej tolerancji hipoalergiczna formuła jest odpowiednia do każdego rodzaju skóry, również wrażliwej.

Super płyn

Płyn micelarny cudownie oczyszcza skórę A zarazem pachnie, opakowanie super praktyczne, jest wydajna, cera odzyska dawny blask nie jest zanieczyszczona jestem mile zaskoczona produktem, makijaż usuwa w całości

Całkiem porządny płyn micelarny

Nie pierwszy raz spotykam się z płynem micelarnym Garnier i jak każdy poprzednik ten też mnie nie zawiódł. Produkt jest wydajny, dobrze zmywa nawet mocny makijaż, nie drażni oczu (przy innych markach niestety się to zdarzało). Podsumowałabym go jako bardzo przyzwoity płyn micelarny

Dobry produkt

Bardzo fajny płyn micelarny. Produkt dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia skóry, cera po użyciu jest gładka i promienna. Ma przyjemny zapach. Opakowanie pozwala wydobyć odpowiednią ilość produktu.

Luuubię :-)

Uwielbiam płyny micelarne do demakijażu i ten również sprostał wymaganiom. Z tuszem i innymi kosmetykami używanymi w okolicach oczu poradził sobie rewelacyjnie bez konieczności pocierania oraz nie wysuszyl tej delikatnej okolicy pomimo prawie codziennego uzywania. Zapach zbliżony do pianki i toniku z tej serii. Wydajny porównywalnie do innych płynów micelarnych których używałam. Plus za estetyczne opakowanie i jego ogromną pojemność, która z pewnością starczy na długo. Myślę że spełnił swoje zadanie.

Płyn micelarny

Płyn bardzo fajnie z łatwością usuwa makijaż nawet ten wodoodporny. Nie trZeba pocierać oraz jest mega wydajny a dodatkowo nawilża twarz. Ponadto zapach jest bardzo delikatny co dla mnie jest dużym plusem. Polecam

Super świeżość

Płyn zamknięty w dużej butelce. Piękny zapach, który odświeża skórę. Płyn bardzo dobrze oczyszcza twarz z makijażu. Nie przesusza i nie pozostawia napiętej skóry. Płyn pozostawia skórę świeżą, oczyszczona, napięta i nawilżoną.

Płyn aloes

Płyn od Garnier kolejny raz mnie nie zawiódł. Bardzo przyjemny i delikatny zapach. Doskonale oczyszcza i zmywa makijaż. Skóra jest odświeżona i co najważniejsze bez podrażnień. Jak dla mnie idealny produkt w super cenie.

Niewielka ilość usuwa makijaż w mgnieniu oka

Wystarczy nieduża ilość płynu aby usunąć nawet cięższy makijaż. Na codzień wykonuje makijaż lżejszy jednak stosuję eyeliner co do niedawna stanowiło wyzwanie przy demakijażu. Płyn z serii hialuronic aloe bardzo dobrze i szybko rozpuszcza zarówno eyeliner jak i tusz. Dzięki temu delikatna skóra wokół oczu nie jest podrażniona.

Uwielbiam ten kosmetyki!

Płyn micelarny Hyaluronic Aloe jest moim odkryciem. Jestem nim zachwycona. Kosmetyk bez problemu zmywa makijaż i nie muszę pocierać skóry. W odróżnieniu od płynów micelarnych innych marek, płyn Garnier nie wysusza skóry, wręcz przeciwnie! Świetnie nawilża skórę. Zdecydowanie polecam.

Jest super!

Płyn jest świetny, bardzo wydajny, pięknie pachnie. Świetnie zmywa makijaż. Między tym co używałam dotychczas, a Garnier Hyaluronic Aloe jest ogromna przepaść, na duży plus dla Garniera. Na pewno do niego wrócę.

Polecam, fajny produkt

Płyn bardzo dobrze oczyszcza twarz, nie trzeba trzeć oczu, wystarczy przytrzymać wacik. Świeżo pachnie, ładnie. Opakowanie estetyczne. Nawilza twarz .Na pewno warto spróbować.

Używa produktu od: próbka

Skuteczny i delikatny

Dla mojej cery, która jest skłonna do zaczerwienień jest to kosmetyk odpowiedni. Forma pianki jest wygodna i szybko rozprowadza się na skórze jednocześnie dobrze ją oczyszczając. Pianka ma delikatny, przyjemny zapach. Mycie twarzy jest przyjemnością gdy używam tego kosmetyku.