Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Serum do włosów

Kerastase Blond Absolu, Serum Cicanuit Serum na noc do włosów blond

4,2 na 56 opinii
flame2 hity!
50% kupi ponownie

Porównaj ceny

hairstore.pl
Kerastase Kérastase Blond Absolu Sérum Cicanuit serum na noc do włosów blond 90 ml
184,99  zł
Sephora
Kérastase - Blond Extreme Serum Na Noc - Blond Absolu Serum 90ml - Dla Kobiet
269,00  zł

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,2 na 5
Kupi ponownie: 50% osób
  • 17 marca 2023 o 11:35
    Czy tylko ja nie widzę efektów?
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Przed zakupem szukałam opinii w internecie ale tych co kot napłakał a na wizażu same och i ach, wiec zaryzykowałam i teraz się zastanawiam czy tylko mnie serum nie zachwyca czy o co chodzi? Też mam rozjaśniane włosy, ktore sie puszą i falują i w jaki sposób bym serum nie nałożyła, czy to na suche czy mokre to nie widzę żadnej różnicy. Nie widze żeby włosy były bardziej lśniące, miekkie w dotyku czy zregenerowane. Także ten, wnioski wyciągnijcie sami.. Zapach troszkę ziołowy, nie jest drażniący czy brzydki ale nie spodziewajmy się pięknego perfumowanego zapachu
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 8 października 2022 o 22:40
    serum na noc
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Pierwszy raz miałam okazję stosować produkt do włosów do stosowania na noc. Mam włosy rozjaśniane, z tendencją do puszenia się i przesuszania. Włosy myję co drugi dzień, serum stosowałam właśnie między myciami. Nakładałam na suche włosy i zaplatałam warkocz. Zwykle jestem zachwycona zapachami kosmetyków Kerastase, zapach serum jednak nie przypadł mi do gustu. Nie utrzymuje się on jednak na włosach, więc nie jest to dla mnie żaden problem. Konsystencja serum jest lekka, z produktem chyba nie da się przesadzić, nie skleja włosów nawet jeśli nałożymy większą ilość. Zauważyłam, że włosy rano są bardziej wygładzone. Mam włosy ani proste ani falowane, więc zaplatanie ich w warkocz na noc jest moim sposobem, aby stworzyć jakąś fryzurę. Dzięki serum fale są bardziej podkreślone. Jestem zadowolona z produktu. Producent podaje, że produkt chroni włosy w nocy przed niszczeniem, co bardzo mi się podoba. Nadaje się idealnie do stosowania na suche włosy, między myciami.
    Produkt kupił/a w
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 16 sierpnia 2021 o 11:27
    Jest noc, jest moc.
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Jestem blondynką od prawie lat. Nie znałam wcześniej produktu który działałby jak ten. Wmasowujesz balsam (serum) we włosy, kładziesz się spać i buuummm..... rano twoje włosy wyglądają jakby wyrosły ci nowe, szczególnie na końcach. Nie mówię, że po jednym zastosowaniu dzieje się magia. Ale po prawie miesięcznej kuracji kondycja włosów uległa dużej poprawie, włosy są ciężkie, nawilżone, I NIE MA ROZDWOJONYCH KOŃCÓWEK . Nie używam go tak jak poleca producent ( zwiąż włosy w luźny warkocz i rano obudź się z falami - czy jakoś tak )
    Zalety:
    • SKUTECZNOŚĆ !, ZAPACH , WYDAJNOŚĆ..
    Wady:
    • Cena - choć zależy gdzie się kupuje.
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 22 lutego 2021 o 16:38
    Pielęgnacja nocna
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Dotychczas używałam serum nocnego z serii Nutritive i byłam z niego bardzo zadowolona. W międzyczasie rozjaśniłam włosy do jasnego blondu i trochę bałam się, że brzoskwiniowy kolor serum będzie powodował szybsze ich żółknięcie. Gdy tylko serum Cicanuit pojawiło się w sprzedaży, postanowiłam je wypróbować. Produkty znacznie różnią się między sobą. Po pierwsze, zapach - w Nutritive jest on dość szybko wietrzejący, natomiast w Cicanuit, choć piękny, dość długo go wyczuwam i trochę przeszkadzało mi to w zaśnięciu przy pierwszych użyciach. Teraz staram się po prostu nałożyć serum nie bezpośrednio przed snem, by zapach trochę zelżał. Kolor produktu jest biały, więc blondy nie są zagrożone. :) Konsystencja - w przeciwieństwie do wodno-żelowego Nutritive, ten produkt ma konsystencję lekkiego kremu o sylikonowym poślizgu - wyraźnie czuć to w trakcie mycia rąk po nałożeniu kosmetyku. Produkt zabezpiecza włosy, są one gładkie i bardziej dociążone. Mimo faktu, że to seria Nutritive jest tą bardziej odżywczą, to z serum Cicanuit łatwiej przesadzić, choć reklamowany jest jako lekki. Generalnie z tych dwóch produktów bardziej byłam zadowolona z serum Nutritive, które nie tylko doskonale zabezpiecza włosy, ale sprawia, że są elastyczne, odżywione, miękkie, po prostu zdrowe. Przy Cicanuit mam wrażenie jedynie zabezpieczenia powierzchni włosa i nic więcej. Zaktualizuję recenzję pod koniec opakowania, a biorąc pod uwagę, że wydajność jest większa niż w Nutritive, będzie to za spory kawałek czasu. :)
    Produkt kupił/a w
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 8 lutego 2021 o 20:22
    Nocna regeneracja
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Jestem posiadaczką włosów rozjaśnianych, wysokoporowatych, kręconych, a co za tym idzie puszących się, dodatkowo codziennie je prostuję. Serum Cicanuit to całkiem niezły produkt. Nakładam na noc, a rano nie ma mowy o ale wyglądających włosach. Jednak trzeba uważać z ilością, bo gdy zbyt dużo się go nałoży, włosy się sklejają i są obciążone. Tak samo jeśli chodzi o nakładanie 2 dni pod rząd. Zwykle robię 2-3 dni przerwy w stosowaniu. Co do działania... Włosy są miękkie, czuć że są delikatnie zregenerowane. Ale oczekiwałam lepszego działania. Ma piękny zapach. Znajomi ostatnio pytali mnie jakich perfum używam, byli w mega szoku gdy im powiedziałam, że tak pachnie moje serum do włosów. Trochę na minus buteleczka, co prawda wygląda pięknie, ale szkoda, że nie jest przezroczysta albo nie ma jakiegoś okienka, by było widać ile kosmetyku zostało. Dość wysoka cena w stosunku do pojemności i dzialania. Chyba będę szukać dalej idealnego serum.
    Zalety:
    • Pięknie pachnie
    • Coś trochę regeneruje włosy
    • Włosy są nawilżone
    Wady:
    • Trzeba uważać z ilością kosmetyku, można obciążyć włosy
    • Nieprzezroczysta buteleczka
    • Cena
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.