Maybelline New York, SuperStay, Active Wear 30H Foundation (Kryjący podkład do twarzy)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 3.18/5

Natura
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Mocno kryjący podkład do twarzy marki Maybelline.

Zapewnia nieskazitelny wygląd cery. Charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na ścieranie. Z łatwością przykrywa niedoskonałości skóry. Z łatwością utrzymuje się na skórze przez cały dzień. Sprawdzi się w przypadku posiadania skóry problematycznej, normalnej, mieszanej, tłustej.

Mam mieszane uczucia

Podkład znajduje się w szklanym, przezroczystym opakowaniu o pojemności 30 ml, zamykany na białą zatyczkę. Opakowanie jest esteryczne, moim zdaniem piękno tkwi w prostocie.
Konsystencja podkładu dla mnie ciężka, szybko zastyga, trudno nim jest pracować, wymaga naprawdę dużej wprawy. Przyznam, że krycie dla mnie bomba pod warunkiem, że nie posiada się suchych skórek, bo je niemiłosiernie podkreśla. Daje efekt takiego tępego matu, dla mnie lekko za matowy, nie wiem chyba się przyzwyczaiłam do rozświetlających podkładów, dla mnie jest zwyczajna sucha maska. Tym podkładem nie zbudujemy krycia, bo kolejne warstwa się roluje, ciapa się tak, bardzo brzydko to wygląda. Lekko się utleniał. Co do trwałości jestem zadowolona, przy mojej mieszanej cerze, naprawdę daje rade, jeszcze jak jest przypudrowany, to nie wyświecał się szybko, ale efekt suchej skorupy był większy. Rozumiem zachwyt nim, bo są buźki, które lubią mocny mat, ja też lubię, ale tu jakby za mocny dla mnie. Nie wiem kiedy go zużyje, bo już trochę u mnie gości to opakowanie, myślałam, że przy mieszaniu go z innym podkładam zda egzamin lepiej, niestety coś nie działa. Trzeba go pochwalić za wydajność. Jest fajny, ale ma moim zdaniem jednak więcej minusów niż plusów.

Wysoka trwałość

Podkład jest bardzo trwały. Dosłownie „siedzi” na skórze. Jasne jest, że wielokrotnego pocierania nie wytrzyma, ale noszenie maseczki raczej nie jest mu straszne. Podkład szybko zastyga i nie wymaga pudrowania. Mam cerę suchą/normalną i u mnie utrzymywał się bardzo dobrze (oczywiście, o ile nie tarłam skóry czy nie drapałam się). Często nie pudrowałam go na policzkach czy bokach czoła.
Podkład ma gęstą i dość toporną konsystencję. Nie lubi się ze wszystkimi kremami. Te mniej nawilżające są dla niego niemałą przeszkodą i trudno go rozprowadzić na nich. Marze się, robi zacieki i przykleja się w jednym miejscu, szybko zastygając. Potrzebuje solidnie przygotowanej cery. Najlepiej bardzo dobrze nawilżającym kremem. Wtedy jego rozkładanie się jest zupełnie inne i wygląda zdecydowanie naturalniej.
Mimo wszystko jego ogólny wygląd jest średni. Ładnie co prawda wygładza pory, ale też podkreśla suche miejsca i wszelakie zmarszczki. Krótko mówiąc, widać go i ma tendencję do robienia maski.
Kolory, które są dostępne, wyglądają nieźle. Trzeba brać też poprawkę na to, że podkład ciemnieje i robi się pomarańczowy. Przynajmniej odcień, który ja miałam (06 - fresh beige). Nie pomaga mu rozjaśnienie rozjaśniaczem. Wtedy również te pomarańczowe tony stają się mocno widoczne.
Nie zauważyłam, żeby podkład mnie zapychał czy uczulał. Jest to dość ciężki podkład, więc trzeba uważać na demakijaż - musi być on dokładny, by nie dodawać powodów do powstawania niedoskonałości.

Kolejna dobra odsłona Supersteja

SuperStay bardzo lubię . Jeśli zależy mi na dobrym , drogeryjnym podkładzie który ma niezłe krycie zazwyczaj sięgam po niego . Testowałam wcześniejszą wersję ( polską i amerykańską obie dobre ) , polubiłam rozświetlający podkład z tej serii , dlatego wiedziałam , że sprawdzę i ten . Swój egzemplarz otrzymałam od kochanej Intermanki i od kiedy zaczęłam go używać , katuje go praktycznie każdego dnia i bardzo , ale to bardzo go lubię .

Opakowanie jest estetyczne , szklane i transparentne dzięki czemu zużycie produktu możemy kontrolować na bieżąco , zatyczka która nie pęka , pompka która się nie zacina i proste ale ładne napisy dopełniają całości . Odcień podkładu również opisany jest bardzo czytelnie , więc w drogerii nie będzie żadnego problemu by znaleźć ten który będzie nam odpowiadał , gdy już pobawimy się testerami .

Odcień który posiadam to 07 Classic Nude . Bardzo ładny odcień beżu , leciutko żółty . Mam jasną ale nie bladą karnację , więc teraz po lecie jest dla mnie minimalnie za jasny , ale jestem w stanie idealnie ograć go bronzerem . Zapachu nie wyczuwam w nim żadnego , konsystencja natomiast jak przystało na podkład kryjący jest kremowa i dość gęsta ( idealna ).

Do nakładania podkładu zawsze wybieram pędzle . Gąbek nie lubię i nie używam , wiec tutaj nie pomogę , ale klasycznym bufferem (Jessup ) nakłada mi się go idealnie . Mimo gęstej konsystencji rozprowadzanie go trwa dosłownie chwilkę , nic się nie roluje , nie grudkuje , nie osadza się we włoskach na twarzy , mamy jedną równiutką warstwę na twarzy . Nie podkreśla również żadnych zmarszczek ( chociaż moje są prawie niewidoczne ) . Nie jest to podkład który w sekundę zastyga na mur - beton , więc z łatwością można nanieść wszelkie poprawki - jeśli ktoś potrzebuje oczywiście .

Jak sama nazwa wskazuje jest to podkład kryjący , wiec jest on widoczny na twarzy ale nie jako nie wiadomo jak gruba szpachla . On po prostu upiększa nie dając efektu przerysowania , a taki efekt w podkładach ceni każda z nas . Krycie jest naprawdę w porządku - drobne żyłki , przebarwienia czy pojedyncze niedoskonałości zakrywa bardzo dobrze , można go również delikatnie dokładać bez obaw o to , że zetrzemy to co nałożyłyśmy uprzednio . Na daną chwilę nie mam większych problemów z cerą , wiec jego krycie jest dla mnie idealne . I sądzę , że nie tylko dla mnie - jeśli chodzi o segment drogeryjny to wątpię czy jest coś na daną chwilę lepszego . Serio . Mam mieszaną cerę i tutaj jestem również zadowolona z tego , że nie muszę martwić się o to , że strefa T nadmiernie mi się po tym podkładzie wyświeci , nic z tych rzeczy , wystarczy mi jedna poprawka dziennie po około 7 godzinach co jest dla mnie świetnym wynikiem . Producent obiecuje trwałość 30 h - no tyle to ja podkładu nie noszę , ale od nałożenia do zmycia prezentuje się świetnie - nie ściera się , nie odbija na telefonie ( zagruntowany pudrem matującym ) , nie warzy się , No po prostu super . Dogaduje się z każdym korektorem pod oczy jaki mam a konturowanie twarzy wykonane na tym podkładzie nie robi się w ciągu dnia wyblakłe i rozmyte .

Nie widzę w nim żadnych wad . Nie zapycha porów i łatwo go zmyć zwykłym płynem micelarnym . Daje piękny kryjący efekt satynowego matu . No świetny jest . Naprawdę warto go poznać .

Świetny drogeryjny podkład

Naprawdę bardzo dobry podkład dostępny w drogerii. Bardzo lekka konystencja o satynowym wykończeniu. Dobre krycie od średniego do pełnego bez efektu maski-niczym druga skóra. Nie odczuwalny na skórze, nie waży się, nie podkreśla suchych skórek oraz zmarszczek. Sprawdził się rewelacyjnie podczas upałów. Świetnie łączy się z innymi kremowymi i pudrowymi produktami oraz co ważne z filtrami UV.
Wygląda bardzo dobrze nawet po kilkunastu godzinach od nałożenia bez konieczności poprawek.

Kryjący podkład Meybelline

Uwielbiał poprzednia wersję tego podkładu. Niestety nowa wersja nie oznacza, że jest lepsza, chociaż miałam taką nadzieję kupując nowe opakowanie. W pracy mam obowiązek noszenia maseczki na twarzy więc potrzebuje podkładu który pod nią wytrzyma nawet do 12godz. Niestety pod maseczka, pomimo odpowiedniego przypudrowania podkład nieładnie się ściera. Nie wytrzymuje pod nią nawet 3 godz, a jednak wg opakowania powinien wytrzymać dużo dłużej. Podkład jest zbyt ciężki i bardzo wysusza skórę wokół oczu i podkreśla bardzo mocno zmarszczki nawet te najmiejsze.

Za ciężki i mało plastyczny

Kupiłam ten podkład, jak tylko pojawił się na półkach sklepowych. Wtedy nie było zbyt wiele recenzji w internecie, ale cena była bardzo zachęcająca, więc zaryzykowałam.
Od jakiegoś czasu nie używam już mocno kryjących podkładów. Wybieram lekkie, ale długotrwałe formuły. Mam cerę wrażliwą i skłonną do przesuszeń. Niestety podkłady też często zapychają moją cerę.
O rety rety, jak ten podkład paskudnie się ściera. Noszę okulary, więc przestrzeń pod noskami potrafi mi się zetrzeć, ale gdy używam sprawdzonych produktów, to mogę doklepać wytarte miejsca i nie ma śladu.
Ten podkład dosłownie wżera się w skórę, robi na twarzy maskę i nie ma mowy o jakichkolwiek poprawkach. Czasami robi właśnie takie niechciane dziury i podkreśla linie przy ustach. Owszem, podkład mocno wygładza, ale wygląda to wszystko nienaturalnie. Bardzo łatwo zrobić sobie typową szpachlę. Rzadko sięgam po ten produkt właśnie przez efekt jaki daje na skórze, dla mnie to o wiele za dużo.
Plusem jest to, że podkład nie zapycha porów, ale nie wiem, jakby to wyglądało, gdybym używała tego produktu codziennie. Podkład z dobrym pudrem szybko się nie wyświeca i nie zmienia koloru.
Nie kupię go ponownie i nie wiem, jak go zużyję, bo to zupełnie nie taki produkt, jakiego szukam.

Mój hit

Używam tego podkładu na większe wyjścia jak i w dni bardzo aktywne. Mam cerę mieszana. Sprawdza się idealnie. Używam koloru 07. Podkład się nie ściera , nie świeci i wygląda dobrze cały czas. Nakładam go na dobrze nawilżona skórę pędzlem, czasem gąbka (dla mnie nie ma różnicy). Podkład bardzo szybko zastyga więc trzeba w miarę szybko z nim pracować.

Maybelline Super Stay Active Wear

O ile starsza wersja tego podkladu była moim hitem, to ta jest jednym wielkim rozczarowaniem...
Kupiłam go ostatnio ze względu na obowiązek noszenia maseczki w pracy, dlatego potrzebowałam podkłady trwałego, takiego który nie będzie się zcierał z twarzy po godzinie. Niestety już sama aplikacja tego podkłady to totalna porażka. Nie idzie go dobrze rozprowadzić ani palcami, ani gąbeczką. Bardzo szybko zastyga, więc poprawki są prawie niemożliwe do wykonania. Mimo tego, że szybko zastyga równie szybko się zmywa, zostawiając bardzo nieestetyczne plamy. Ponadto wchodzi w skórki i bardzo je podkreśla. Bardzo się na nim zawiodłam, ponieważ starsza wersja była o niebo lepsza.
Dawałam mu kilka szans, niestety za każdym razem było coraz gorzej.

Średni podkład

Lubie nowości w podkładach, szukając wciąż ideału więc sięgnęłam pod Maybelline w kolorze 06. To mój pierwszy podkład z tej firmy i chyba ostatni. Odcień bardzo ładny, nie za jasny nie za ciemny, w tonacji ciepłej powiedziałabym że dla mnie idealny. Po nałożeniu ładnie wtopił się w skórę, ale niestety po kilku godzinach nie wyglądał dobrze. Używałam go w największe upały i nie poradził sobie. Mam cerę mieszaną i niestety wiem że to podkład nie dla mnie, a szkoda bo gama kolorystyczna jest bardzo dobra.

Rewelacyjny podkład

W swoim życiu przetestowałam wiele podkładów, również tych z wysokich półek cenowych. Napiszę, że ten najdroższy jednocześnie okazał się tym najgorszym. Nowy podkład od Maybelline to prawdziwa perełka z drogerii i to w bardzo atrakcyjnej cenie (w internecie do kupienia jeszcze taniej). Mam cerę skłonną do błyszczenia i jak na razie jest to jedyny wypróbowany przeze mnie podkład, który po całym dniu nie wyświeca się. Z tą 30 godzinną trwałością i odpornością na wycieranie przy jednoczesnym noszeniu maseczki bym się nie rozpędzała. Gdyby nie te nieszczęsne maski właściwie nie było by się do czego przyczepić. Podkład jest zamknięty w praktycznym opakowaniu z pompką, która działa bez zarzutu. Kosmetyk ma konsystencję dosyć gęstą i posiada świetne krycie (nawet bez pomocy korektora). Podkład nie ciemnieje w ciągu dnia ani nie daje na twarzy uczucia maski. Muszę się przyznać, że na początku nieco zniechęciłam się do jego stosowania, a to dlatego, że muszę nakładać go staranniej niż podkład, który stosowałam wcześniej (zwłaszcza nos i okolice). Warto przećwiczyć idealną ilość jaka jest nam potrzebna do wykonania makijażu. W moim przypadku pokład ten bardzo lubi się z bazą nawilżająco-wygładzającą od Lirene (fioletowa/lawenda), na to wszystko bambusowy puder Paese i według mnie jest idealnie. Na pewno pojawią się kolejne opakowania. Podsumowując podkład ten sprawdził mi się najlepiej spośród wszystkich jakie stosowałam do tej pory i aż zabiorę oznaczenie jako Hit innemu podkładowi, który miałam okazję wcześniej recenzować.

Super podkład!!

Używam tego podkładu już długi czas i naprawdę jestem zadowolona. Świetnie dopasowuje się do mojej cery. Super kryje i długo utrzymuję się na twarzy. Jak dotąd najlepszy podkład jaki używałam z niższej półki cenowej. Bardzo polecam!

dobry, ale nie dla wszystkich

Od dawna juz nie mialam zadnego podkladu z tej firmy. Zwykle nie sprawdzaly sie one na mojej mieszanej cerze i po paru godzinach mialam ochote to wszystko zmyc.
Ten kupilam na przecenie i chyba chcialam dac mu jeszcze jedna szanse.
Bardzo ucieszyla mnie dosc spora gama kolorystyczna - od neutralnych, po zolte i rozowe.
Kupilam kolor bodajze 10 ( Ivory?) i jest troszke za jasny. Poniewaz nie ma teraz dostepow do testerow, to sugerowalam sie kolorem butelek. Tutaj prosze uwazac, poniewaz kolor rozni sie o dobry ton.
Rzeczywiscie dobrze kryje. Nie powstaja zadne plamy, nie roluje sie, nie ciemnieje, dosc szybko zastyga, ale spokojnie da sie to ogarnac. Podklad bardzo ladnie wyglada na policzkach i na czole. Nie wyswieca sie, nie daje efektu plaskiego matu, bardzo ladnie trzyma brazer i rozswietlacz, ale nie jestem przekonana czy jest on dobry dla osob z mieszanym typem cery.
Niestety, ale zaczal ciastkowac mi sie na brodzie i pod nosem.
Na brodzie jeszcze nie wygladalo to tak zle, ale pod nosem i wokolicach skrzydelek nosa... no coz. wygladalo to bardzo zle. Nie da sie tego w zadnen sposob ani powstrzymac ani ogarnac. Probowalam juz roznych purdrow i baz, i niestety, ale podklad polegl totalnie.
Na pozostalej czesci twarzy prezentowal sie bardzo ladnie. Tutaj nie moza sie do niczego przyczepic, ale okolica wokol nosa...
Postaram sie go jakos zuzyc do konca, ale na pewno nie kupie go ponownie.
Szkoda, bo zapowiadal sie ciekawie.