Artego, Good Society 02 Rich Color Shampoo (Szampon do włosów farbowanych)

Artego, Good Society 02 Rich Color Shampoo (Szampon do włosów farbowanych)

Włosy mieniące się tysiącem refleksów, zawsze jak pierwszy dzień po farbowaniu? Jest to możliwe dzięki kosmetykom Rich Color z kolekcji Good Society of artego. Szampon do włosów farbowanych, którego formuła została wzbogacona o wasabi, mączkę drzewa guar oraz pantenol, chroni kolor poprzez szczelne domknięcie łusek włosów, dzięki czemu zachowują one swój blask i kolor na dłużej.

100 – 250ml
Włosy
rozjaśniane
podtrzymujące kolor
w butelce

Pachnie salonem fryzjerskim

Miałam tubkę travel size 30 ml, która wystarczyła mi na 3 użycia. Szampon był koloru piaskowego i pachniał jak szampony używane w salonach fryzjerskich. Myje tak sobie i słabo się pieni. Nie jest to produkt do którego wrócę, który by mnie czymkolwiek zaskoczył czy posiadał jakikolwiek atut przez który sięgnęłabym po niego ponownie. Nie polecam

Używa produktu od: próbka

Dobry dla włosów farbowanych

Od wielu lat regularnie rozjaśniam włosy i zależy mi na tym, aby kolor zachowywał się jak najdłużej. Zdecydowałam się na przetestowanie małej pojemności produktu (30ml), aby zdecydować, czy zakupić pełnowymiarową jego wersję. Szampon ma delikatną, żelową konsystencję. Dość łatwo się pieni i rozprowadza na całej długości włosów. Zapach jest obłędny, taki jak profesjonalnych produktów używanych przez fryzjerów i utrzymuje się na włosach również po ich wysuszeniu. Nie ma również problemów z rozczesaniem włosów po użyciu szamponu. Zauważyłam jednak, że włosy po kilkukrotnym umyciu nim stały się lekko przesuszone, a już samo rozjaśnianie pozbawia ich odpowiedniego nawilżenia. Dlatego też mimo licznych zalet nie zdecyduję się na pełnowymiarową wersję tego szamponu.

Włoski styl pielęgnacji

Szampon ma obłędnie kwiatowy zapach i jest bardzo przyjemny w użyciu. Ma lekko żelową konsystencję, dobrze się pieni, wystarczy rozetrzeć niewielką ilość w dłoniach i myć skórę głowy. Dobrze myje skalp, nie podrażnia i nie wysusza. Łatwo się spłukuje. Zapach po umyciu się utrzymuje co jest dużym plusem. Włosy po umyciu są miękkie i błyszczące, kolor nasycony i ożywiony. Bardzo dobry szampon do farbowanych i rozjaśnianych włosów.