LaQ, Peeling myjący `Kocica`

LaQ, Peeling myjący `Kocica`

Nawet diament wymaga oszlifowania. Właśnie dlatego stworzyliśmy dla Ciebie super słodki peeling w lekkim, doskonale pieniącym się musie. Brązowy cukier usunie martwy naskórek i sprawi, że Twoja skóra stanie się doskonale wygładzona. Delikatne substancje myjące doskonale ją oczyszczą. Masło shea, gliceryna roślinna nawilżające ekstrakty z lnu, płatków owsianych i mleka ryżowego nie pozwolą na jej przesuszenie. Dla wzmocnienia ujędrniającego i antycellulitowego działania peelingu dodaliśmy ekstrakty z zielonej kawy, cynamonu, imbiru i papryki. Efektem jest doskonale oczyszczona, gładka, pięknie pachnąca skóra, przygotowana do dalszego rozpieszczania.

nawilżający, ujędrniający, oczyszczający, antycellulitowy
zapachowa
w słoiku
peeling cukrowy

Genialny peeling pod prysznic!

Do zakupu tego peelingu skusiła mnie cena. W hebe był na sporej promocji i zapłaciłam za niego ok.15 zł. Peeling pięknie pachnie, drobinki cukrowe ścierają martwy naskórek, ale nie podrażniają. Konsystencja masła, zwarta. Skóra po prysznicu jest miękka, gładka i nawilżona. Plus za to, że jest to samodzielny peeling, delikatnie się pieni dzięki czemu nie trzeba używać innego kosmetyku myjącego.

Peeling myjący Kocica, LaQ

Peelling kupiłam w serwisie aukcyjnym
Opakowanie to słoik z fajną szata graficzną wygodny estetyczny łatwo pozwala zużyć kosmetyk do końca pojemność 200 ml zapłaciłam około 20 zł.
Ten kosmetyk to pierwszy mój kontakt z marką LaQ i wypadł bardzo pozytywnie.
Peeling pięknie pachnie, dobrze oczyszcza i wygładza skórę nie podrażnia, nie uczula. Skóra jest nawilżona, odżywiona, i pachnąca, niestety peeling jest dość mało wydajny i szybko się kończy.
Podsumowując przyjemny peeling choć nie hit z chęcią sięgnę po inne wersje.