Ziaja, Oliwkowe mleczko do ciała (nowa wersja)

Ziaja, Oliwkowe mleczko do ciała (nowa wersja)

produkt wegański

Odżywcza emulsja tłusta typu woda w oleju (w/o) o niskim stopniu natłuszczenia.
Delikatna konsystencja zapewnia szybkie rozprowadzanie i wchłanianie.

WSKAZANIA
dla skóry suchej i normalnej
dla dzieci od 6 miesiąca życia

w butelce, z pompką
lotion
sucha, odwodniona, normalna

Mieszane odczucia

Z marką Ziaja bardzo się lubię i często testuje ich produkty. O ile praktycznie zawsze jestem z nich zadowolona, tak tym razem mam mieszane odczucia.
Produkt zamknięty jest w poręcznej butelce z pompką, co ułatwia higieniczne wydobycie produkty na zewnątrz. Jednak moim zdaniem nie jest to formuła mleczka, lecz tłustego balsamu, który dość ciężko rozsmarowywuje się po skórze. Długo się wchłania, więc nie jest kosmetyk do szybkiego nałożenia. Bardziej od nawilżenia zauważyłam natłuszczenie skóry. Co więcej, nie da się go zmyć samą wodą, jeśli np nałożymy go zbyt dużo. Z plusów jest wydajny i odpowiedni cenowo. Czy do niego wrócę? Raczej nie.

Spełnia swoje zadanie, ale bez szału

Niezbyt często sięgam po tego rodzaju produkty, jednak chętnie podzielę się moimi wrażeniami dotyczącymi tego konkretnego mleczka do ciała. Jego formuła, oparta jest na naturalnych składnikach, zwłaszcza na bazie oleju z oliwek.
Czy nawilża skórę? Można się kłócić. Nie przypadł mi do gustu ten produkt, jest po prostu średni i Ziaję stać na coś więcej.
Zapach mleczka, o delikatnym tonie oliwkowym, jest subtelny i przyjemny, otulając ciało w sposób delikatny. Choć nie jestem zwolenniczką zapachu oliwki, ten wydaje się być w porządku i nieprzesadzony.
Opakowanie mleczka jest praktyczne i łatwe w użyciu, a dozownik ułatwia precyzyjne dawkowanie produktu, co zawsze jest zaletą. Cena mleczka wydaje się być rozsądna.

Jestem zawiedziona

Od dawna kupuję produkty z Ziaja, ale jeszcze tak się nie zawiodłam... Dla mnie oliwkowe mleczko do ciała to totalny bubel. Owszem, cena jest dobra, opakowanie jest bardzo poręczne, łatwo się aplikuje mleczko i jest wydajne. Na tym jednak lista + się kończy. Pierwsze na co zwróciłam uwagę to bardzo tłusta konsystencja. Fatalnie się ją rozprowadza na skórze. Co więcej, długo się wchłania, pozostawia tłustą warstwę i bieli. Wykorzystałam to mleczko jak krem do rąk na noc.

Zabezpiecza skórę przed utratą wilgoci..

Mleczko do ciała ma typową konsystencję jak balsamy - kosmetyk jest koloru białego, po nałożeniu na dłoń lekko spływa. Jedna pełna pompka wystarcza na wysmarowanie obydwu rąk na całej długości - od ramienia po końce palców. Mleczko delikatnie i przyjemnie pachnie, a zapach utrzymuje się przynajmniej do 2h od nałożenia. Wchłania się raczej słabo, ma tłustą formułę, która zabezpiecza skórę przed utratą wilgoci. Producent zapewnia, że mleczko do ciała nawilża, wygładza i zmiękcza skórę - zgadzam się tylko z dwoma punktami, a mianowicie: wygładza i zmiękcza naskórek, bo skóra jest miła w dotyku, ale nie zauważyłam długotrwałego nawilżenia. Balsam stosowałam raz dziennie po kąpieli, ale już wstając po kilku h w nocy miałam wrażenie suchej skóry. Produkt ma tłustą formułę, potrafi pobrudzić ubranie. Szybko rozprowadza się na ciele. Duża pojemność i wygodne opakowanie są sporym plusem.

Ma ładny zapach

To mleczko do ciała jest jeszcze z prezentu gwiazdkowego, który dostałam od brata. Musiało poczekać na swoją kolej. Butelka jest plastikowa w białym kolorze i ma pompkę. Pojemnościowo jest większa bo to 400 ml. Ale jak jestem w domu to właśnie wybieram większe opakowania. Mleczko ma delikatny oliwkowy zapach i rzadką konsystencję. To ostatnie jest akurat typowe dla mleczka. Niestety przez to trzeba go więcej by rozprowadzić na skórze. Dosyć szybko się wchłania ale zostawia na skórze delikatny film. Mam bardzo suchą skórę i muszę powiedzieć, że to mleczko pomaga mi, dobrze ją nawilża. Szkoda tylko, że jest mało wydajne. Ale ogólnie chętnie do niego wracam

Słabiutki produkt firmy Ziaja

Zdecydowanie drugi raz nie kupię! Mleczko do ciała ma przyjemny delikatny zapach, charakterystyczny dla produktów Ziaji. Niestety konsystencja mleczka długo się wchłania, zostawia białe smugi, wszystko dookoła jest otłuszczone...a efekt nawilżenia skóry jest mizerny... zdecydowanie odradzam zakup. Butelka wykonana z białego plastiku z pompką dobrze dozuje produkt, ceny jest niska, a pojemność to 400 ml, dostępność dobra sklepy, drogerie, apteki. Niestety po codziennym użytkowaniu, dwa razy dziennie zero efektów nawilżenia jakie potrzebowała moja sucha skóra. Na plus delikatny zapach i nie podrażnił skóry. Tak słaby kosmetyk Ziaji to już dawno mi nie wpadł w ręce.

Niewypał :(

Jedyny plus tego mleczka to całkiem przyjemny zapach. Oprócz tego ma on same minusy:
-bardzo długo się wchłania
-zostawia białe smugi
-bardzo ciężko się rozprowadza
-nie widzę żadnego działania na skórze