Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Odżywcza emulsja typu woda w oleju (w/o) o niskim stopniu natłuszczenia. Intensywnie nawilża, wygładza i zmiękcza naskórek.
Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Zawiera kompleks składników koziego mleka, który stanowi regenerujący zestaw bogaty w proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz witaminy A i D. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny aktywując odnowę skóry. Zwiększa jej elastyczność, zapobiega wiotczeniu, wygładza zmarszczki i opóźnia procesy starzenia. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Odżywia i doskonale nawilża skórę.
Nie zawiera barwników ani parabenów.

Super mleczko!

Bardzo dobry kosmetyk nawilżający skórę, kolejny raz produkt z Ziaji się u mnie sprawdził : ) .

Plusy:
+ cena
+ wydajność (przy prawie codziennym stosowaniu wystarczył mi na 7 tygodni, a nie żałowałam go sobie)
+ pompka!
+ fajnie nawilża
+ jest łatwo dostępny
+ błyskawicznie się wchłania
+ pięknie pachnie
+ skóra po jego użyciu nie klei się

Tak i nie

Produkt jest dla mnie niewątpliwym KWC lecz jedynie na czas letni. Zimą mi szkodzi, a już na pewno nie chroni

+ Wydajny (duża butla, stosunkowa niska cena - brawo)
+ Super nawilża (GDY NIE MA MROZÓW!!!)
+ Szybko się wchłania
+ Nie zostawia nieprzyjemnej tłustej warstwy na skórze
+ Łatwo dostępny
+ Ma przyjemny zapach

Podczas mrozów:
- Zupełnie nie nawilża, wręcz wysusza

Nie jestem w stanie stosować go w zimę(dlatego daję tylko 4 gwiazdki). Po prostu wrócę do niego na wiosnę...eh nie mogę się się już doczekać, bo generalnie jest to dobry produkt, warty polecenia!

Bardzo dobre mleczko

To jeden z moich ulubionych kosmetyków. Pozostawia skórę odżywioną i gładką oraz przyjemną w dotyku. Koi podrażnienia po goleniu. Ma kremową konsystencję. Stosunek jakości do ceny jest bardzo korzystny. Od kiedy go stosuję kondycja mojej skóry znacznie się poprawiła. Mi jego zapach bardzo odpowiada. Jest dodatkowo wydajny.

cudo

Balsam posiada wygodne opakowanie z pompką oraz estetyczny wygląd. Zapach jest piękny i utrzymuje się na skórze kojarzy mi się z czystością. Pomimo bogatej konsystencji i intensywnemu działaniu balsam bardzo szybko się wchłania co uważam za ogromny plus. Nie pozostawia też białych śladów jak to niektóre balsamy mają w zwyczaju ani smug. Jest też wydajny wystarczy mała ilość żeby dobrze pokryć całe ciało i czuć, że skóra jest nawilżona.

Łagodne ukojenie ...

Cudo! Jak trafiłam na ten produkt, nie byłam z początku przekonana. Po kilku użyciach, jestem zadowolona. Moja skóra jest nawilżona, nie odczuwa suchości z jaką musiałam uporać się wcześniej. Produkt jest bardzo wydajny ładne opakowanie.

Strzał w dziesiątkę

Jakoś rok temu spotkałam właśnie ten balsam. Od tego czasu zakochałam się w nim. Nie dość, że wspaniale nawilża i wygładza skórę to jeszcze przynosi ukojenie po zbyt długim przebywaniu na słońcu. Do tego balsam ma bardzo atrakcyjną cenę i jest naprawdę super wydajny. Jak dla mnie - same plusy.

Przyjazne dla ciała

Marka Ziaja posiada na rynku kosmetyki w niskich cenach o naprawdę dobrej jakości. Za to lubię i chętnie sprawdzam kosmetyki. Ponadto są one łatwo dostępne ponieważ widnieją nie tylko na półkach w drogeriach ale też w marketach. Kosmetyki mają duże pojemności a ceny są naprawdę atrakcyjne i nadają się na każdą kieszeń.

Mleczko do ciała z serii kozie mleko jest produktem o charakterystycznym zapachu. Jest on delikatny taki jakby mleczny, ciężko jednoznacznie stwierdzić. Ja go bardzo lubię. Zapach jest bardzo trwały i wyraźny, długo utrzymuje się też na skórze.
Sam produkt ma przyjemną lekką i rzadszą konsystencję. Bardzo dobrze się rozprowadza na skórze i w miarę szybko wchłania. Pozostawia delikatną warstwę na skórze jednak nie brudzi i nie pozostawia plam. Produkt jest bardzo wydajny ponieważ nie trzeba go dużo nabierać aby pokryć dużą powierzchnię skóry.
Skóra jest bardzo dobrze nawilżona i odżywiona a do tego przyjemnie miękka w dotyku. Nie zauważyłam żeby w jakiś sposób mnie uczulił więc uważam że jest to produkt bezpieczny dla skóry.
Jeśli chodzi o opakowanie to jest to butelka w kolorze białym, bardzo prosta w swoim wykonaniu, minimalistyczna. Produkt nabieramy za pomocą pompki co jest bardzo wygodne w tego typu produktach. Możemy idealnie dopasować ilość jaką chcemy wydobyć a produkt się nie przelewa pomimo rzadszej konsystencji. Mimo że opakowanie jest w kolorze białym da się sprawdzić na jakim poziomie jest zużycie mleczka.

Dobry produkt

Lubię produkty z Ziaji, więc z miłą chęcią testuje jak tylko coś wpadnie w moje ręce :) . Używam już tego balsamu od kilku tygodni i jestem z niego zadowolona. Mam suchą skórę, a to mleczko świetnie nawilża skórę, szybko się wchłania, od razu widoczna poprawa stanu skóry. Plus za opakowanie i dużą pojemność.

Najlepsze mleczko do ciała

Bardzo polecam, najlepsza Ziaja, najlepsze Kozie mleko do ciała.. Ze swoją skórą mam problemy.. Nie każdy balsam pomoże mi na moją suchość skóry.. Ale ta ziaja sprawdza się w 100stu %.

fajn y produkt

Dostałam w zestawie urodzinowym i jakoś sceptycznie długo siedział w pudełku, natomiast kiedy użyłaM RAZ CZY DRUGI PRZEKONAŁAM SIE ZE TO BARDZO PRZYJEMNY FAJNY PRODUKT, ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza szybko wchłania a skóra już po kilku uzyciach staje sie gładsza i przyjemna w dotyku. Uważam że warto spróbować.

Idealny <3

Na mojej półce większość kosmetyków mam z Ziaji dlatego i tego nie mogło u mnie zabraknąć. Zaczęłam go testować już parę miesięcy temu i nie żałuję kupna, Krem o delikatnej konsystencji, przyjemnie się rozprowadza i szybko się wchłania. Skóra jest nawilżona przez dłuższy czas i taka gładziutka. Najlepsze z tego wszystkiego to zapach. Również nie podrażnia mojej skóry jak np inne kremy których używałam po depilacji nóg wręcz łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Aplikacja również bardzo łatwa. Z całego serca polecam

najlepszy

Gdyby kazano wybrać mi jeden balsam, który miałabym używać do końca życia byłby to ten. Zapach, zapach, zapach - mleczny, delikatny, mój ulubiony <3 Cena bardzo przystępna, a nawilżenie bardzo dobre. Opakowanie wygodne. Minusy? Brak :) Jeżeli jeszcze nie używałyście, polecam przetestować.