KWC LogobyWIZAŻ logo

1 maja 2020 o 12:31
    Dobra pomadka
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Super fajna pomadka ,która świetnie nawilża. Ja bardzo lubię produkty nivea i tym razem wybrałam pomadke ochronną gdyż moje usta są bardzo przesuszone. Pomadka jest w sztyfcie który ułatwia aplikację zawiera olejki i masło shea dzięki temu dobrze nawilża, wygładza i zmiękcza usta. Zapach jest delikatny i przyjemny. Pomadka gładko sunie po ustach pozostawiając na nich warstwę ochronną która nawilża 24h. ZALETY: -nawilża -wygładza -nablyszcza -ochrania -zmiękcza usta -sztyftu -ładny design
    42 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Susyjo
    3 sierpnia 2020 o 19:05
    Moje must have
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Dla osób takich jak ja, tych z wysychającymi i wiecznie spierzchniętymi ustami, w dodatku używającymi matowych pomadek, jest to absolutny must have w kosmetyczce. Opakowanie; pomadka w niebieskich kolorach typowych dla Nivea. W sztyfcie o bardzo delikatnym przyjemnym zapachu. Wygodnie się rozprowadza, pozostawiając usta przyjemnie nawilżone i odżywione. Świetna w szczególnie w zimie, chroni przed mrozem i wiatrem. Nadaje się również jako podkład do matowych pomadek. Jest bardzo wydajna, wystarcza na długo. Używam jej od kilku lat i jestem bardzo zadowolona.
    Zalety:
    • Odżywia
    • Nawilża
    • Ładnie pachnie
    • Wygodna do kosmetyczki
    • Tania
    35 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Horaniu
    14 października 2019 o 22:37
    Pomadka na miarę Alterry
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Pomadka jest równie wspaniała, co pomadka rumiankowa z alterry, mimo, że są to dwa inne światy. Ostatnio znalazłam ją gdzieś na dnie mojej torebki i wróciłam do regularnego stosowania i jestem zachwycona, już więcej się z nią nie rozstanę! Zacznijmy od tego, że jest to pomadka mocno tłusta, jest to zasługa olejku i masła shea w składzie. Ja wiem, że wszystkie pomadki są tłuste ale to jest taka formuła, że ta pomadka dosłownie topi się na ustach pod wpływem ich ciepła, zostawiając grubą warstwę kosmetyku. I to mi się podoba. Jest to konkretne nawilżenie, które lubię, a moje usta razem ze mną. Wielki plus za to, że pomadka nie znika z ust i nie pozostawia ściągnięcia, wiele produktów, które ma nawilżać i pielęgnować usta, tak właśnie robi. Uwielbiam stosować ją na noc i kiedy rano wstaję, nadal ją czuję. Nie nawilża na chwilę. Oczywiście w ciągu dnia musimy ją poprawić, ale osobiście kiedy nic nie jem przez ten czas, długo pozostaje mi na ustach. Jest to produkt tłusty więc normalne, że trzeba poprawiać. Jeśli chodzi o zapach to jest to typowy zapach kremu nivea. Bardzo delikatny i przyjemny, z tych, do których nos się przyzwyczaja. Pomadka nie jest skierowana tylko i wyłącznie do kobiet, stosować ją mogą także mężczyźni - dobrze nawilża, nie ma koloru, a zapach nie jest typowo kobiecy. Mój narzeczony podkrada mi ją bardzo często, mimo, że zakupiłam mu wersję dla mężczyzn. Opakowanie także nie bije po oczach. Jest to stonowany, ciemny kolor typowy dla marki NIVEA. Pomadka znajduje się w wygodnym sztyfcie. Aplikacja jest bezproblemowa, nie musimy się brudzić tak, jak w przypadku balsamów w słoiczku. Jest to także bardziej higieniczne. Nie wiem czy to tylko mój egzemplarz ale pomadka jest bardzo mięciutka i łatwo ją połamać, więc trzeba uważać i nie wysuwać jej za dużo, co niestety często robię. Cena jak najbardziej atrakcyjna jak na taki produkt.
    Zalety:
    • długotrwałe nawilżenie
    • nie wysusza ust
    • aplikuje się bezproblemowo
    • wygodny i higieniczny sztyft
    • unisex
    • zapach
    • opakowanie
    • cena
    • dostępność
    32 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 9 lipca 2024 o 12:30
    Godna polecenia pomadka
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Pomadka NIVEA Lip Care Classic zyskała moją sympatię dzięki swojej nowej formule zawierającej Hydraminę i wyciąg z pestek winogron. Produkt ten obiecuje nie tylko nawilżenie, ale również ochronę i odżywczą pielęgnację ust, co postanowiłam sprawdzić na własnej skórze. Po ponad roku regularnego stosowania, mogę śmiało powiedzieć, że obietnice te nie są bezpodstawne. Co mi się podoba: Nawilżenie: Od pierwszego użycia zauważyłam, że moje usta stały się bardziej miękkie i gładkie. Formuła z Hydraminą naprawdę działa, zapobiegając wysychaniu ust nawet w trudnych warunkach pogodowych. Ochrona: Niezależnie od tego, czy jest zima, czy lato, pomadka skutecznie chroni usta przed wysychaniem i pękaniem. To dla mnie bardzo ważne, ponieważ często przebywam na świeżym powietrzu. Odżywienie: Dzięki wyciągowi z pestek winogron moje usta wyglądają zdrowo i są dobrze odżywione. Regularne stosowanie sprawiło, że zauważyłam wyraźną poprawę kondycji skóry ust. Wygoda użytkowania: Pomadka jest łatwa w aplikacji i ma przyjemną, kremową konsystencję. Nie zostawia nieprzyjemnej warstwy i szybko się wchłania. Co mogłoby być lepsze: Trwałość: Choć pomadka nawilża usta, efekt mógłby utrzymywać się nieco dłużej. W ciągu dnia muszę aplikować ją kilka razy, aby utrzymać optymalne nawilżenie. Podsumowanie: Pomadka NIVEA Lip Care Classic to produkt, który z pewnością mogę polecić. Po roku stosowania widzę wyraźne efekty w postaci miękkich, zdrowych i dobrze nawilżonych ust. To niezawodny produkt, który warto mieć zawsze pod ręką, niezależnie od pory roku. Jeśli szukasz pomadki, która skutecznie chroni i odżywia usta, NIVEA Lip Care Classic będzie świetnym wyborem.
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 6 lipca 2024 o 10:50
    Wersja wiśniowa jest lepsza
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Moje usta są bardzo suche, więc stale poszukuję odpowiednich produktów do ich pielęgnacji. Na co dzień regularnie używam różnych balsamów do ust, a pomadki od Nivea należą do moich ulubionych. Ostatnio miałam okazję przetestować Nivea Original 24h Melt-In Moisture. Opis produktu: Nivea Original 24h Melt-In Moisture to balsam do ust, który obiecuje długotrwałe nawilżenie przez 24 godziny. Jego lekka formuła ma łatwo wnikać w usta, pozostawiając je miękkimi i gładkimi. Skład: W składzie znajdują się naturalne oleje, masło shea oraz pantenol, które mają za zadanie intensywnie nawilżać i chronić usta przed wysychaniem.
    Zalety:
    • Łatwa aplikacja
    • Dobrze nawilża, jednak efekt nie jest długotrwały
    Wady:
    • Osobiście wolę wersję wiśniową, która ma bardziej intensywny zapach i smak.
    • Jest dla mnie zbyt słaba i nie zapewnia wystarczającego nawilżenia przez całą noc.
    • Rano efekt jest bardzo słaby, a usta nadal są suche.
    Drogeria Hebe
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Balsamy do ust