L´Oreal Professionnel, Metal Detox Professional Mask (Maska do włosów farbowanych neutralizująca metale)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

Czy wiesz, że podczas każdego mycia włosów metale zawarte w wodzie wnikają do ich włókien? Mogą być odpowiedzialne za łamliwość, niszczenie się włosów oraz nierówny efekt koloryzacji podczas usługi w salonie. Innowacyjna gama Metal Detox odpowiada na ten problem neutralizując metale już we włóknach włosów.

Maska L'Oréal Professionnel Metal Detox chroni włókna włosów przed wnikaniem i osadzaniem się w nich metali. Zawarte w niej opatentowane składniki Glikoamina + Ionène wnikają głęboko w strukturę włosów, ułatwiając i zabezpieczając procesy koloryzacji i dekoloryzacji. Dzięki niej włosy stają się mniej porowate i są odżywione. Maska sprawia, że kolor jest bardziej jednolity, a zapach uzależnia i zapada w pamięć.

zabezpiecza włókna włosów przed odkładaniem się zanieczyszczeń metali
odżywia i wygładza włosy
pozwala uzyskać właściwy i jednolity kolor
przywraca włosom miękkość i połysk

nabłyszczające, podtrzymujące kolor, wygładzające
w słoiku
Skóra głowy
normalna
do włosów farbowanych

Jest super

Maska do włosów blond jest idealna super chroni kolor, pielęgnuje , odżywia, nie wypłukuje się tak szybko odcień. Cena jest jedynie wysoka a wydajność jest bardzo sztos. Zapach ma piękny . Same plusy .

Mój hit

Bardzo polecam super seria dla włosów zniszczonych, piszących się blond!
Super seria maska bardzo wydajna naprawdę można nałożyć nie wiele i od razu są widoczne efekty uwielbiam ten produkt i nie zrezygnuje z niego moje włosy od razu przestały się puszyć i zaczęły wyglądać dużo zdrowiej, stawały się w coraz to lepszej kondycji. Bardzo polecam

Wygładzający hit emolientowy z silikonami

Maskę kupiłam po wielu pozytywnych opiniach o niej w Internecie. Podchodziłam do niej z dużą dozą ostrożności, bo "polecajki" z Instagrama czy Tik Toka często ale nie sprawdzają się na moich wysokoporowatych włosach. Maska okazała się jednak dla mnie mega-hitem!
Po pierwsze należy wyjaśnić - to jest maska emolientowa z silikonami. Posiada jeden składnik o właściwościach regenerujących włosy - glicynę, która jest aminokwasem wspierającym odbudowę keratyny we włosie. Poza tym w składzie znajdziemy jeden z lepiej sprawdzających się moim zdaniem w kosmetykach do włosów silikonów lekkich - Amodimethicone. Jako emolient występują tu estry cetylowe należące do emolientów tłustych. Całość kompozycji jest mało skomplikowana i moim zdaniem bardzo dobrze skomponowana - wszystkie składniki choć proste tworzą cudownie wygładzającą włosy mieszankę.
Maska bez wątpienia jest godna polecenia do stosowania przy pielęgnacjach wygładzających - na pewno sprawdzi się w pielęgnacji jesienno-zimowej (ze względu na obecność silikonów chroniących przy wilgocią i innymi czynnikami atmosferycznymi).
Co ważne natomiast - maska ta nie powinna być stosowana jako jedyna odżywka/maska do włosów w codziennej pielęgnacji ze względu na brak substancji nawilżających (humektantów) oraz protein - może się to skończyć zachwianiem równowagi PEH włosów.

Detox dla włosów

Ta maska sprawiła że kolor , na który maluje włosy - blond - się wyrównał! Bardzo polecam dla posiadaczek włosów blond ! Dodatkowo zapach , konsystencja oraz działanie tak jakby ochronne , ożywiające . Scala końcówki przez co są dociążone co też na plus bo nie mam puchu na głowie

Dobra, ale gorsza od Absolut Repair

Ciekawa propozycja od mojej ulubionej marki do włosów, jednak nieco gorsza od mojego hitu czyli całej serii Absolut Repair.

Maska ma trochę rzadszą konsystencję, mniej zbitą przez co trochę gorzej się rozprowadza na włosach. Trochę gorzej je rozplątuje. Ale za to sprawia że są bardzo miękkie i sypkie. Bardzo lśniące, uwydatniają kolor włosów.

Bardzo podoba mi się zapach - cytrynowy, lekko męski. A najważniejsze utrzymuje się on na włosach. Przez kilka godzin czuje jak pięknie pachną mi włosy po zastosowaniu kosmetyków z tej serii.

Myślę, że to fajna propozycja dla osób, które regularnie farbują włosy, wtedy najlepiej widać efekt. Kolor jest uwadatniony, bardziej lśniący.

Do włosów farbowanych

Maska neutralizująca metale do stosowania po farbowaniu.
Maska gęsta, dobrze przyjegajaca do włosa. Ładnie odżywia. Mam wrażenie że włosy stały się trochę jasniejsze i bardziej odżywione. Cieszy mnie fakt że nawet po paru dniach od stosowania maski włosy lepiej się rozczesywanie. Na plus wygodne opakowanie. Szkoda że cena sporawa.

Pięknie pachnie i działa

Tą maskę używałam kiedy włosy mia łam naturalne i po koloryzacji - muszę przyznać, że faktycznie po koloryzacji efekt był lepszy. Opakowanie to zakręcany, plastikowy słoiczek. Maksa jest gęsta, kremowa i ma "męski" zapach - ja lubię takie więc mi jak najbardziej odpowiada, tym bardziej, że czuć go na włosach przez jakiś czas jeszcze po umyciu. W składzie znajdziemy cząsteczkę glikoaminy, opatentowaną technologię gwarantuje neutralizację metali wewnątrz włókien włosa. Ma to chronić włosy przed zniszczeniem oraz zwiększyć żywotność koloru w przypadku włosów farbowanych.

Maska dobrze się nakłada i jest wydajna. Używałam jej często po umyciu włosów tylko na kilka minut ale już wtedy widać było jej działania. Nie wiem jak w kwestii ochrony koloru ani neutralizacji metali wewnątrz włókiem włosa - nie jestem w stanie tego zweryfikować, ale mogę powiedzieć, że efekt jaki daje jest bardzo przyjemny. Włosy są wyraźnie bardziej gładkie, dociążone i błyszczące. Ogólnie uważam, że Profesjonalna pielęgnacja do włosów od Loreala jest bardzo udana i ta seria także. Jedyny minus to cena, którą na szczęście nieco rekompensuje wydajność. Warto wypatrywać promocji :)

Niezła

Dostałam w prezencie "miniaturę" 75ml przy okazji zakupów. Starczyła na miesiąc używania (ale nie codziennie-mam włosy średnio krótkie). W połączeniu z szamponem z tej linii daje naprawdę dobry efekt. Maska pachnie identycznie jak szampon- dla mnie trochę ziołowo, bardziej "męską" nutą, ale bardzo mi się ten zapach podoba. Jest gęsta, wydajna. Na moje włosy nie potrzeba wiele. Używałam jej głównie w dni wolne od pracy, dlatego, że chciałam aby była jak najdłużej na włosach. Nosiłam ją pod turbanem co najmniej pół godziny. Po spłukaniu włosy bardzo dobrze się rozczesywały, były miękkie, sprężyste, lśniące, wydaje mi się, że nieco uniesione u nasady (mam włosy cieńkie, delikatne). W żaden sposób ta maska nie "przylizywała" włosów, nie zabierała im puszystości. Mogę więc stwierdzić, że komfort jej stosowania i efekty widoczne dla oka były niezaprzeczalne. Jedynym minusem o którym muszę wspomnieć to niestety jej cena. Obecnie poluje na promocję i na pewno dokonam zakupu.

Dobra maska

Mam włosy rozjaśniane, raczej suche, wysokoporowate, ze skłonnością do plątania się. Maska lub odżywka to obowiązkowy punkt w mojej pielęgnacji, gdyż bez nich nie wyobrażam sobie rozczesania włosów. Najbardziej mi zależy na wygładzeniu włosów i ich zmiękczeniu. Maska od L'oreal sprawdza się u mnie bardzo fajnie. Choć przeznaczona jest w teorii do włosów farbowanych to i tak postanowiłam po nią sięgnąć.

Maski używam po dwukrotnym umyciu włosów szamponem, nakładam na długość włosów, ale nie przy głowie. Trzymam parę minut, ale bez zegarka w ręku. Maska dobrze się spłukuje i nie obciąża włosów. Już przy spłukiwaniu czuć, że włosy są śliskie i wygładzone. Łatwo się rozczesują, a po wysuszeniu są miękkie i wygładzone. Nie mam nic do zarzucenia tej masce, sprawdza się super

Rewelacja

Używam za zmianę z vitamino color z tej marki. Uważam ze świetnie wygładzają i odżywiają włosy farbowane. Na szamponach raczej oszczędzam, ale gdy chodzi o maskę to uważam że warto. Bardzo wydajne.

Bardzo dobra

Genialna maska. Podobnie jak większość tych z serii profesjonalnej. Bardzo szybko zmiękcza i odżywia włosy. Estetyczne proste opakowanie. Jedynie zapach koszmarek.

Moje must have

Maska zapakowana jest w poręczne białe opakowanie ala słoik i wygląda na dość małe objętościowo ale jest bardzo wydajne. Maseczka ma lekką konsystencję o pięknym zapachu który pozostaje jeszcze chwilę na włosach. Po nałożeniu włosy są puszyste miękkie w dotyku, bardzo dobrze się rozczesuja i pięknie pachną. Widać zdecydowana różnice po zastosowaniu.