KWC LogobyWIZAŻ logo
Maseczki w płachcie

Cettua Silky & Clear, Nose Strip Charcoal Paski oczyszczające na nos z węglem aktywnym

3,2 na 518 opinii

Spoczko
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Nie korzystam zbyt często z takich produktów, jednak gdy mój nos wygląda bardzo źle to lubię czasem użyć sobie takiego plasterka. Jest to na pewno mniej problematyczne niż na przykład wyciskane maseczki typu pilaten. Plastry tego typu niestety chyba nigdy nie wyciągną tego brudu z porów tak mocno jak klasyczna maska peel off. Efekt który dają te plastry jest dla mnie wystarczający. Zbierają brud z większych i bardziej rozszerzonych porów. Z mniejszymi i głębiej zabrudzonymi mają problem. Jednak jakoś mi to bardzo nie przeszkadza. Są bardzo łatwe w użyciu i nie brudzą mocno skóry. Dobrze się przyklejają i przylegają. Podczas odrywania mocno nie ciągną skóry i nie sprawiają bólu. Ogromnym plusem jest też dość niska cena tych plasterków. Jeśli chcesz mieć delikatnie oczyszczone pory to polecam. Jeśli myślisz, że te plastry wyciągną wszystko z porów na nosie to niestety możesz się zawieść.
    Zalety:
    • łatwość użytkowania
    • delikatne oczyszczenie porów
    • nie brudzą
    • cena
    • nie ciągną skóry podczas zdejmowania
    • dobrze przylegają do nosa
    13 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 29 grudnia 2021 o 12:53
    Rozczarowanie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Paski zapakowane mamy po 6 sztuk każdy higieniczne oddzielnie zapakowany w kartonik plastry naklejamy na zwilzony wodą nos i trzymamy do 15 minut aplikacja bardzo wygodna pasek po wyschnięciu się usztywni odrywanie go też jest bezproblemowe i nie jest agresywne ani bolesne nie podraznilo mi skóry ale też nie usunelo zaskórników uważam też że cena 15 złotych za wysoka jak na brak efektu
    Zalety:
    • Brak
    Wady:
    • Nie usuwa zaskórników za wysoka cena
    5 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 8 października 2020 o 20:05
    Nie działa
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Niestety ten produkt u mnie nie działa. Nie zauważyłam oczyszczenia skóry ani porów. Produkt dobrze się przykleja do skóry i nie powoduje podrażnień. Ja nie kupię ponownie ponieważ u mnie się nie sprawdziły te paski.
    Wady:
    • nie działa, nie oczyszcza
    Inna drogeria
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 22 lipca 2020 o 10:44
    Mogą być
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Paski zakupiłam na @ekobieca.pl i muszę przyznać, że byłam nawet zadowolona z ich działania. Oczywiście całkowicie nie usunęły wągrów i zaskórników na nosie, ale wyciągnęły sporą ich część i nos wyglądał zdecydowanie ładniej. Myślę, że gdybym miała drugie opakowanie to pewnie całkowicie nos zostałby oczyszczony, ale posiadałam tylko jedno, bo na próbę kupiłam. Na pewno skłaniałabym się do kolejnego zakupu, ale używam teraz innych, żeby zobaczyć jak się sprawdzą.
    Zalety:
    • działanie
    • wygląd opakowania
    Wady:
    • cena trochę za wysoka
    Drogeria internetowa
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 6 kwietnia 2020 o 16:49
    Beznadziejne
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Miałam okazję przetestować już wiele plastrów na nos tego typu, że wszystkich byłam zadowolona aż trafiłam na plastry od firmy Cettua i przeżyłam ogromne rozczarowanie.. nie dość, że plastry są dość drogie w porównaniu z innymi, to jeszcze nie robią kompletnie nic. Ciężko przyklejaja się na nosie, pomimo jego nawilżenia, trudno się odklejaja po wyschnięciu i nie dają kompletnie żadnego efektu. Dla mnie bubel
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Maseczki w płachcie