Cettua, Silky & Clear, Nose Strip Charcoal (Paski oczyszczające na nos z węglem aktywnym)

Pojemność 6 szt

Paski oczyszczające na nos to szybki i skuteczny sposób do usuwania zaskórników
i zanieczyszczeń zatykających pory. Węgiel aktywny, działając jak gąbka, wchłania zanieczyszczenia. Olej z mięty pieprzowej i ekstrat oczary wirginijskiego odświeżają i działają ściągająco. Efekt widoczny jest zaraz po usunięciu paska.

<50ml
materiałowa / w płatach

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 5

Spoczko

Nie korzystam zbyt często z takich produktów, jednak gdy mój nos wygląda bardzo źle to lubię czasem użyć sobie takiego plasterka. Jest to na pewno mniej problematyczne niż na przykład wyciskane maseczki typu pilaten. Plastry tego typu niestety chyba nigdy nie wyciągną tego brudu z porów tak mocno jak klasyczna maska peel off. Efekt który dają te plastry jest dla mnie wystarczający. Zbierają brud z większych i bardziej rozszerzonych porów. Z mniejszymi i głębiej zabrudzonymi mają problem. Jednak jakoś mi to bardzo nie przeszkadza. Są bardzo łatwe w użyciu i nie brudzą mocno skóry. Dobrze się przyklejają i przylegają. Podczas odrywania mocno nie ciągną skóry i nie sprawiają bólu. Ogromnym plusem jest też dość niska cena tych plasterków. Jeśli chcesz mieć delikatnie oczyszczone pory to polecam. Jeśli myślisz, że te plastry wyciągną wszystko z porów na nosie to niestety możesz się zawieść.

• Opakowanie: 1

Rozczarowanie

Paski zapakowane mamy po 6 sztuk każdy higieniczne oddzielnie zapakowany w kartonik plastry naklejamy na zwilzony wodą nos i trzymamy do 15 minut aplikacja bardzo wygodna pasek po wyschnięciu się usztywni odrywanie go też jest bezproblemowe i nie jest agresywne ani bolesne nie podraznilo mi skóry ale też nie usunelo zaskórników uważam też że cena 15 złotych za wysoka jak na brak efektu

• Zgodność z opisem producenta: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Nie działa

Niestety ten produkt u mnie nie działa. Nie zauważyłam oczyszczenia skóry ani porów. Produkt dobrze się przykleja do skóry i nie powoduje podrażnień.
Ja nie kupię ponownie ponieważ u mnie się nie sprawdziły te paski.

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Zgodność z opisem producenta: 4

Mogą być

Paski zakupiłam na @ekobieca.pl i muszę przyznać, że byłam nawet zadowolona z ich działania. Oczywiście całkowicie nie usunęły wągrów i zaskórników na nosie, ale wyciągnęły sporą ich część i nos wyglądał zdecydowanie ładniej. Myślę, że gdybym miała drugie opakowanie to pewnie całkowicie nos zostałby oczyszczony, ale posiadałam tylko jedno, bo na próbę kupiłam. Na pewno skłaniałabym się do kolejnego zakupu, ale używam teraz innych, żeby zobaczyć jak się sprawdzą.

• Opakowanie: 1

Beznadziejne

Miałam okazję przetestować już wiele plastrów na nos tego typu, że wszystkich byłam zadowolona aż trafiłam na plastry od firmy Cettua i przeżyłam ogromne rozczarowanie.. nie dość, że plastry są dość drogie w porównaniu z innymi, to jeszcze nie robią kompletnie nic. Ciężko przyklejaja się na nosie, pomimo jego nawilżenia, trudno się odklejaja po wyschnięciu i nie dają kompletnie żadnego efektu. Dla mnie bubel

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Używa produktu od: próbka

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Opakowanie: 4

paski oczyszczające

paski z węglem aktywnym, jak większość tego typu produktów - zwilżamy nos wodą i przykładamy paski. Trzymamy do momentu ich całkowitego wyschnięcia i odrywamy. Te akurat trzymały się dość mocno, co mnie nawet ciut zdziwiło, ponieważ nie są to pierwsze i jedyne, jakich używałam, jednak nie oczyściły wszystkich porów, a tylko jakieś najmniejsze.

• Zgodność z opisem producenta: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

wszystko czego można od nich oczekiwać jest

Ogólnie takie paski wiadomo, że nie zrobią trwałego efektu i nie "wyciągną" wszystkich zaskórników tylko ich powierzchowną warstwę. Te paski spełniają to zadanie w 100 %. Naprawdę sa bardzo dobre i łatwe w aplikacji, a przede wszystkim niedrogie (tylko polecam kupować w Rossmannie bo są tam za 7 zł, a w Douglasie za 16 zł).

Kupiony w: Nie podano

• Zgodność z opisem producenta: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Rewelacja!

Jestem zadowolona z tych plastrów! Kupiłam je w ciemno w Rossmannie. Nie sadziłam, że są aż tak dobre. Bez żadnego problemu wyciąga nieprzyjemności z nosa. Można to zauważyć gołym okiem. Myślę, że za tą cenę warto kupić te plastry.

Używa produktu od: próbka

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

• Wydajność: 2
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Opakowanie: 3

Charcoal Nose Strip

Charcoal Nose Strip, który dostałam w prezencie i bardzo się ucieszyłam, na jego widok ponieważ już od jakiegoś czasu chciałam go przetestować. Jest to plaster z węglem aktywnym, który ma działanie oczyszczające. Tym składnikiem, a wręcz węglowymi kosmetykami zainteresowałam się jakiś czas temu i okazało się, że w pielęgnacji mojej mieszanej skóry sprawdzają się genialnie. W saszetce znajduje się jeden plaster na jeden raz. Jego zadaniem jest pomoc w usunięciu nam wągrów i nadmiaru sebum na nosie. Nakładamy go na oczyszczoną i zwilżoną skórę, a kiedy stwardnieje po około 10-15 minutach ściągamy go zaczynając delikatnie od boków. Plaster miał czarny kolor i był dość łatwy w aplikacji. Od razu dobrze chwycił się skóry i bez problemów zastygł jak powinien. Przy ściąganiu pojawił się problem ponieważ, zamiast odejść w całości w kilku miejscach ,,klej'' został na nosie. Udało się go usunąć za pomocą ciepłej wody, ale nie podział on tak dobrze w tych miejscach jak na reszcie nosa. Dla osób bardzo wrażliwych, takie ściąganie plastra może sprawiać ból. Ja uważam, że jest on naprawdę znośny. W miejscach gdzie odszedł poprawnie skóra była wygładzona i nie świeciła się. Na plastrze znalazło się sporo wągrów, ale o wiele więcej ich zostało na nosie. Tego typu plaster należałoby pewnie powtarzać kilka razy w tygodniu, aby efekty były satysfakcjonujące. Niemniej jednak działanie tego plastra nie jest najgorsze. Na ten moment jednak nie sięgnęłabym po niego ponownie.

• Zapach: 3

Stracone 20 złotych

Plastry są według mnie kompletnie do niczego, są dosyć drogie (znam takie za 6 złotych które działają a te kosztują 20 i nie robią kompletnie nic. Robiłam je 3 razy z parówka przed i keidy je odrywalam nic na nich nie zostawało
Zalety:
+Dobrze dostępne (rossmann, Douglas)

+Mają ładny kartonik

+Są wystarczające żeby zakryć cały nos

Wady:
-drogie

-nie usuwają zaskórników

-nie lepią się

-slabo przyklejają się do skóry twarzy

Kupiony w: Nie podano

• Zgodność z opisem producenta: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 3

Ja nie wiem co robię źle

Kupiłam na promocji w Douglasie, zachecona przez panią ekspedientkę. Przyszłam do domu i od razu chciałam wypróbować mój nowy zakup. Za pierwszym razem efekt był oszałamiający, plasterek wysechł na nosie i ładnie się oderwał usuwając wszelkie zaskórniki. Nie miałam pojęcia że tyle ich mam. Sam produkt jest z jednej strony czarny jakby miał że że nową warstwę. Produkt trzeba dobrze zmoczyć, ja zazwyczaj nalepiam go na nos biorę kawałek mokrego ręcznika papierowego i namaczam plaster na nosie. Następnym razem było gorzej, zrobiłam dokładnie to samo ale plaster mimo że wysechł to jakby nie potrafił się w ogóle przylepić. Nie usunął kompletnie nic. Powtórzyłam cały zabieg ale efekt był ten sam. Zużyłam całe opakowanie Z tym samym skutkiem. Uważam że produkt nie jest Wart swojej ceny. Nie oczyszcza, nie daje nawet efektu oczyszczonej, świeżej skóry mimo obecności węgla aktywnego.

• Opakowanie: 2

beznadzieja

Od razu napisze, że poszłam zakupić te paseczki zachęcona dobrymi opiniami, nie wiem czy ja mam jakąś starszą wersję czy co, bo na moim opakowaniu jest napisane clean and simple , ale na pewno to ta sama firma. Miałam do wyboru te białe lub z węglem więc wzięłam te z węglem. Próbowałam stosować je na różne sposoby , ale za każdym razem efekt był marny.

wady :
- plasterki są super małe, że ledwo obejmują mój kartofel :/
miałam różne paski w życiu, ale nigdy nie trafiłam na takie malutkie...
- nie są nacięte w miejscach czubka nosa co utrudnia nałożenie
- mam wrażenie, że ten cały węgiel wchodzi mi w pory i zostają czarne kropki...
- w ogóle nie działają na mnie :/ wyciągną może maks 10 wągrów, a cała reszta pozostaje na miejscu

Plusy :
+miłe uczucie chłodzenia po nałożeniu