Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Emulsje, esencje i boostery

EcoSpa Witamina A 

4 na 52 opinie
100% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 100% osób
  • 20 stycznia 2024 o 17:49
    Porządna dawka Retinolu i witaminy A
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Całkiem przyzwoite serum . Skusiłam się tym Retinolem i witaminą A . Gdy stosowałam codziennie lekko zaczęło zapchać więc stosowałam dwa razu w tygodniu ale regularnie . Jest to wydajne serum takie treściwsze gęste dobrze się wchłania w skórę a przy regularnym stosowaniu pomaga pozbyć się zmian po trądziku , zaczerwienienia oraz robi lekki lifting twarzy. Przy oczach poprawia elastyczność i blask oraz rozjaśnia na woreczki pod oczami . Przyjemnie serum . Miałam dwa opakowania i miło do niego wracam , lubię czasami zastosować tak doraźnie na wolne rodniki retinol .
    Zalety:
    • Wchłanianie
    • Konsystencja
    • Redukuje zaczerwienienia oraz przebarwienia
    • Przywraca blask skórze
    Wady:
    • Dostępność
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 27 grudnia 2022 o 0:07
    Bardzo dobra, ale przy codziennym użytkowaniu może zapychać
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Ja używam dwa razy w tygodniu w połączeniu z kremem na noc. Mieszam kropelkę z kremem i aplikuje bezpośrednio na twarz. Kiedyś użyłam solo, ale tego nie polecam, ciężko się rozprowadza konsystencja jest oleista, ciężka. Poza tym może to podrażnić skórę. Witamina zamknięta w małym ciemnym szklanym opakowaniu, łatwo wydobywa się ją z opakowania, mimo tego że nie ma pipiety. Efekty: - bardzo ujednolicona skóra - redukuje niedoskonałości, rano jest ich mniej są jakby " płytsze" - spłyca drobne zmarszczki
    Wady:
    • Nie można używać codziennie, nawet jeśli skora się oswoi, bo może zapychać.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.