Zaawansowana pielęgnacja, która odpowiada na potrzeby Twojej skóry!
Swoje unikalne działanie opiera na innowacyjnym połączeniu serum oraz kremu na dzień SPF 30, który maksymalizuje jego działanie.
Zapewnia najwyższą skuteczność oraz spektakularne efekty, aby podkreślić Twoje piękno!

UNIKALNE PODANIE PRODUKTU
• wysokie stężenie składników aktywnych dla ultra efektów przez cały dzień
• filtr SPF 30 zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB i fotostarzeniem skóry
• 2-komorowy airless gwarantuje higieniczną i łatwą aplikację
• przełomowa pielęgnacja w 100% skoncentrowana na potrzebach Twojej skóry

STEP 1 SERUM 10% NIACYNAMID
• wysokie stężenie zapewnia skuteczną redukcję niedoskonałości i przebarwień oraz zapobiega ich dalszemu powstawaniu
• intensywnie wygładza skórę i normalizuje wydzielanie sebum w ciągu dnia
• obniża skłonność skóry do przetłuszczania
• działa antybakteryjnie, zmniejsza widoczność porów
• jako antyoksydant chroni skórę przed działaniem wolnych rodników

STEP 2 KREM WYGŁADZAJĄCY SPF 30
• potęguje działanie serum i wzmacnia jego efekty
• zaawansowany składnik PoreAway stabilizuje skórę, zwęża pory i wyrównuje strukturę naskórka
• kwas hialuronowy optymalnie nawilża i przeciwdziała przedwczesnym procesom starzenia
• alantoina przyspiesza regenerację naskórka, łagodząc miejscowe stany mikrozapalne
• filtr SPF 30 zapewnia wysoką ochronę przed fotostarzeniem

Stosowanie: Rozprowadź serum na twarzy i poczekaj do wchłonięcia, a następnie zaaplikuj krem. Omijaj okolice oczu.

z pompką
Filtry
SPF 15 – 30
boostery
z przebarwieniami / defektami, trądzikowa
na rozszerzone pory, na przebarwienia, przeciwtrądzikowe

Świetna pielęgnacja cery

Stosuję beauty booster od miesiąca i widzę to, jak moja cera się poprawiła! Jest świetnie wygładzona, a niedoskonałości zniknęły. Moja tłusta cera jest teraz matowa i się nie świeci. Stosuję rano i wieczorem. Makijaż świetnie się trzyma na tej bazie.

Serum pachnie obłędnie! Uwielbiam jego zapach i błękitną konsystencję. Natomiast krem już tak ładnie nie pachnie, nie mniej jednak kocham ten duet! Świetnie zgrany, daje świetne efekty przy mojej mieszanej cerze, no polecam bardzo!

nie sprawdził się

U mnie niestety kosmetyk się nie sprawdził. Mam bardzo wymagającą cerę z problemami hormonalnymi. Skusiłam się promocją w Rossmann i pochlebnymi recenzjami. Zapach kosmetyku to totalna petarda- delikatny, przy aplikacji daje niesamowitą rozkosz.
Co do działania, myślę, że mógłby być fajnym dopełnieniem do codziennej pielęgnacji. Jako kosmetyk sam w sobie - nie poleciłabym skuteczności

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Redukuje niedoskonałości i usuwa przebarwienia!

Kosmetyk otrzymałam w ramach akcji testowania na wizaz.pl. Używam go od ponad miesiąca i z czystym sumieniem polecam - jednym zdaniem - Lift4Skin Dual Smooth robi robotę :)

Serum z niacynamidem, jak na produkt tego typu przystało ma lekką konsystencję - szybko się wchłania, a co najważniejsze nie pozostawia po sobie tłustego, lepkiego filmu. Produkt działa antybakteryjnie, reguluje wydzielanie sebum, chroni skórę przed wolnymi rodnikami, a przy dłuższym stosowaniu skutecznie redukuje niedoskonałości i przebarwienia oraz zmniejsza widoczność porów. Jeżeli chodzi o krem z filtrami, to również ma on bardzo przyjemną konsystencję - jest lekki, szybko się wchłania, doskonale nadaje się jako baza pod makijaż. Natychmiast nawilża, koi i wygładza skórę, dodatkowo przyspiesza gojenie się zmian skórnych.

Duży plus za wydajność oraz estetyczne, wygodne w użyciu szklane opakowanie z pompką. Produkt nie zapycha, nie uczula ani nie podrażnia - idealny dla posiadaczek cery mieszanej, tłustej oraz problematycznej ze skłonnością do powstawania niedoskonałości.

Polecam, produkt warty wypróbowania!

Booster na niedoskonałości

Booster na niedoskonałości spadł mi z nieba. Przez noszenie maseczki moja twarz wyglądała jak siedem nieszczęść. Produkt widocznie ograniczył występowania niechcianych wyprysków. Ma lekką konsystencję, szybko się wchłania jestem zadowolona z działania kremu.

Lepszy od wiodącej marki

Od początku zachwyciło mnie połączenie serum i kremu w jednym opakowaniu, bo nie lubię zagracać sobie łazienki milionem kosmetyków. Stosowałam już kiedyś serum z niacynamidem z innej marki i wtedy wydało mi się za mocne dla mojej cery, więc miałam teraz pewne obawy, ale okazały się zupełnie niepotrzebne, bo serum ani razu mnie nie podrażniło. Widoczne efekty były po około 2 tygodniach - zauważyłam, że twarz przyzwyczaiła się do nowego produktu, zmniejszyła się ilość moich niedoskonałości, a pory stały się mniej widoczne. Krem jest lekki i szybko się wchłania, idealnie sprawdza się pod makijaż. Myślę, że to jednak serum jest główną zaletą produktu.
Dodatkowo za filtr SPF 30 u mnie dodatkowy punkcik, bo znowu nie muszę kupować filtru oddzielnie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bye bye rozszerzone pory!

Rozszerzone pory to mój ogromny problem. Pozostałość jeszcze lat młodzieńczych. Nigdy nie zastosowałam profesjonalnej terapii, by się ich pozbyć. Jak wspaniale, że wpadł w moje ręce Booster od Lift4Skin Dual Smooth! Nieco zniwelował mój problem ;)

Serum skutecznie zmniejszyło rozszerzone pory, które dotyczą przede wszystkim mojego nosa. Niacynamid poprawił stan mojej skóry, ta prezentuje się zdecydowanie lepiej. Oprócz tego wygładził płytkie zmarszczki a cera stała się bardziej napięta. Nie spodziewałam się aż takich efektów!

Nie zawiodłam się na tym produkcie, bardzo podoba mi się, że do serum dołączono krem zapewniający ochronę przeciwsłoneczną.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

niacynamid i cera tłusta to idealne połączenie.

Odkąd odkryłam właściwości niacynamidu w serum The Ordinary sięgam po ten składnik od czasu do czasu. W razie potrzeb mojej ustnej cery, by.... ja trochę ujarzmić. Zmniejszyć wydzielanie sebum, zmniejszyc pory. Jestem zadowolona z takiej terapii, skóra trzyma się w ryzach i prezentuje się lepiej.
Jak sprawdził mi się Booster Dual Smooth bazujący właśnie na niacynamidzie? Zapraszam do przeczytania recenzji.

W pierwszej kolejności napomknę, że bardzo podoba mi się pomysł polaczenia serum (czyli składników aktywnych) z kremem zapewniającym ochronę przeciwsłoneczną. Nie zapominajmy, że to bardzo ważna kwestia, szczególnie, jeśli chcemy zadziałać konkretnymi składnikami aktywnymi, by uzyskać konkretne efekty. Ochrona na poziomie SPF 30 w moim mniemaniu jest ochroną stsounkawo bezpieczną, choć nie określę jej jako wysoką.

Obecność dwóch kosmetyków w jednym opakowaniu to niezaprzeczalnie wygoda. Praktycznie powiedziałabym: "it works". Szczególnie podczas szybkiego poranka przed wyjściem- załatwia praktycznie całą pielęgnację.

Ale do brzegu! Działanie.
Boostera Dual Smooth używałam głównie w pielęgnacji porannej, choć zdarzyło mi się sięgnąć po serum i wieczorem.
Co zauważyłam podczas jego stosowania? Widoczne zmniejszenie porów i zmniejszenie wydzielania sebum. Cera stała się matowa, ale w takim pozytywnym tego słowa znaczeniu- po prostu wydzielanie sebum zostało świetnie skontrolowane. Moim problemem są blizny potrądzikowe- te zostały nieco wygładzone i przyznam szczerze, że ten efekt bardzo mnie zaskoczył. Pozytywnie jestem pod wrażeniem.

To dobry drogeryjny produkt, na który warto zwrócić uwagę. Sama na pewno chętnie do niego powrócę.

Działa na niedoskonałości cery

Serum oraz krem widocznie wpływają na kondycję skóry. Po pierwszych użyciach na twarzy pojawiło się sporo niedoskonałości, które zostały szybko usunięte i więcej się nie pojawiały. Serum wyraźnie poprawiło stan skóry, po zagojeniu wyprysków kolejnych już nie było. Kosmetyk bardzo ładnie pachnie i posiada lekką formułę. Bardzo dobrze i szybko się wchłania. Współgra z podkładem nie wpływając na pogorszenie jego trwałości.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Systematycznie stosowany usuwa zaskórniki w niepamięć

Moja cera nie miała jak dotąd styczności z niacynamidem. Warto zaznaczyć na wstępie, że ten składnik występuje w boostrze Lift4Skin w dość znaczącym stężeniu. Dla porównania, w kremie SVR Sebiaclear Hydra znajdziemy go w stężeniu 5% - w tym samym stężeniu występuje również w serum seboreguującym Bielendy z linii Professional i tańszej wersji serum Basiclab. Dopiero w dwukrotnie droższej linii Esteticus znajdziemy serum z niacynamidem w stężeniu 10%, a zatem w takim samym, w jakim występuje w boosterze Lift4Skin. Duża zawartość kluczowego składnika aktywnego w boosterze nie tylko czyni go godnym uwagi produktem w domowej pielęgnacji, ale wymaga także uważnego stosowania.

Z ostrożności najpierw zaaplikowałam serum w miejsca twarzy, które zazwyczaj najintensywniej reagują na składniki aktywne w dużym stężeniu (linia żuchwy, broda, skrzydełka nosa). Po pierwszej aplikacji zauważyłam, że faktura skóry stała się bardziej nierównomierna. To oznacza, że niacynamid działa - mechanizm jest taki, że najpierw wyciąga z głębiej położonych warstw skóry wszelkie zanieczyszczenia, aby później pozostawić skórę gładką na dłużej. Warto zatem zaplanować kurację tak, aby przez pierwsze 2 tygodnie nie przypadało żadne ważne wydarzenie, podczas którego zależy nam na nieskazitelnej cerze.

Serum z niacynamidem aplikowałam wieczorem (nie używałam wówczas dołączonego kremu z SPF z oczywistych względów - w nocy nie potrzebuję ochrony przeciwsłonecznej), natomiast rano nakładałam serum tej samej marki z kwasem hialuronowym. Zamiennie stosowałam wówczas kremy SPF - raz ten dołączony do serum z niacynamidem, innym razem ten dołączony do serum z kwasem hialuronowym. Miałam ten komfort wyboru dzięki możliwości wzięcia udziału w teście Wizażu, natomiast rutynę pielęgnacyjną ułożyłam sama na bazie otrzymanych do testu produktów. Gorąco polecam połączenie w swojej rutynie niacynamidu z lekkim i nieobciążającym skóry, a jednocześnie silnie nawilżającym składnikiem - niacynamid może wysuszyć skórę stosowany solo.

Od serum oczekiwałam przede wszystkim wyrównania faktury skóry. Kluczowym warunkiem było również oczekiwanie co do braku komedogenności - w przeciwnym wypadku, gdyby miał działanie komedogenne, nie pocieszyłabym się wiele z redukcji zaskórników.

Serum spełniło moje oczekiwania w 100%. Po początkowym pogoroszeniu stany cery, bardzo szybko serum przyczyniło się do tego, że wszelkie zaskórniki zamknięte odeszły w niebyt. Bardzo szybko, bo po niespełna tygodniu, booster rozprawił się ze skupiskami filamentów (sebaceous) na nosie i zwężył rozszerzone pory.

Serum używam od miesiąca i zostało mi więcej niż połowę buteleczki, ale nie zużywam go na całą twarz, tylko głównie na nos, brodę, linię żuchwy, policzki. Z kolei jeżeli chodzi o część z kremem SPF, potrzebuję około dwóch pompek na pokrycie całe twarzy - wydajność kremu naturalnie będzie niższa. Prognozuję, że wystarczy na miesiąc codziennego stosowania.

Booster wypada bardzo ciekawie na tle innych produktów z niacynamidem, a to za sprawą trzech czynników: po pierwsze, zawiera niacynamid w relatywnie wysokim stężeniu (10%), po drugie - jest znacznie tańsze i ogólnodostępne w stacjonarnych drogeriach niż konkurenci z jednakową zawartością tego składnika aktywnego, a po trzecie - nie jest komedogenne, co uważam za bardzo ważny aspekt w kontekście redukcji niedoskonałości. Z wszystkich tych powodów gorąco polecam kurację boosterem wygładzającym Lift4Skin - dla mnie był bardzo pozytywnym zaskoczeniem, właściwie przerósł oczekiwania. Nie spodziewałam się tak skutecznego działania po drogeryjnym serum z średniej półki cenowej. Tymczasem zdeklasował konkurencyjne propozycje z wyższego pułapu cenowego.

Wygładzenie w lekkiej formule

Lift4Skin, Beauty Booster, Dual Smooth to zestaw dwóch produktów - serum i kremu zamkniętych w jednym wygodnym opakowaniu. Każdy z nich posiada oddzielny dozownik, co znacznie ułatwia korzystanie z kosmetyków. Zestaw doskonale się nadaje pod codzienny makijaż, ponieważ produkty szybko się wchłaniają. Po kilku dniach stosowania zauważyłam zwężenie porów, które od dawna były bardzo widoczne na mojej twarzy, oraz zminimalizowane wydzielanie sebum. Poza tym moja cera jest teraz bardziej wygładzona i sprawia wrażenie zdrowszej oraz odmłodzonej. Z chęcią sięgnę po te produkty ponownie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobre jako baza pod makijaż

Zarówno serum jak i krem mają postać półlejącej emulsji, są bardzo delikatne, z latwością się rozcierają i suną po skórze, wchłaniają się momentalnie. Booster stosowałam tylko na dzień, ponieważ po serum jest krem z filtrem, co sugeruje takie użycie.
Pozostawia on skórę miękką, ukojoną, wygładzoną, przyjemnie nawilżoną, nadaje delikatny zdrowy blask.
W moim wypadku nie spełniło się to, aby zapobiegał ponownemu powstawaniu niedoskonałości, ponieważ pojawiły się takie w trakcie stosowania oraz nie zauważyłam aby wpływał na redukcje czy przyspieszenie gojenia.
Samo używanie było bardzo przyjemne i zapewniało odpowiednie nawilżenie, ale raczej do niego nie wrócę.

Moje zastrzeżenia dotyczą również zapachu, jest taki starszej generacji, trochę perfumowy, acz przyzwyczaiłam się, nie jest drażniący kojarzy mi się jakby z zapachami używanymi w minionych latach.
Kolejne dotyczy szybkości zużywania, serum skończę dużo szybciej niż krem. Krem z filtrem pozostanie mi jeszcze na długo. Ma to plusy i minusy, krem z filtrem używam cały rok, więc z pewnością go wykorzystam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Lift4Skin, Beauty Booster, Dual Smooth (Kompleksowa pielęgnacja na niedoskonałości + anti-age) - niedoskonałości zniknęły już po kilku użyciach, skóra stała się sprężysta i nawilżona. Gorąco polecam dla ukojenia skóry.