Bandi, Medical Expert Anti Acne, Skoncentrowana ampułka antytrądzikowa

Średnia ocena: 4.90/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Preparat o wysokim stężeniu substancji aktywnych przeznaczony dla skór silnie zanieczyszczonych oraz w przypadku aktywnego trądziku pospolitego. Płynna formuła ampułki zapewnia doskonałą penetrację i silne działanie zastosowanego w niej kwasu salicylowego i olejku z drzewa herbacianego. Preparat głęboko oczyszcza ujścia gruczołów łojowych, hamując powstawanie zaskórników i niedoskonałości, normalizuje ilość wydzielanego sebum, zapobiegając nadmiernemu łojotokowi oraz wyrównuje koloryt i strukturę cery.

Wskazania: skóra zanieczyszczona, tłusta i mieszana, z zaskórnikami i trądzikiem pospolitym.
Przeciwwskazania:
- Ekspozycja na słońce i promieniowanie UV
- Nadwrażliwość na którykolwiek za składników preparatu.

Preparat nie jest zalecany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.
2% kwas salicylowy + olejek z drzewa herbacianego
-zredukowane i wyciszone zmiany trądzikowe
-złagodzone stany zapalne skóry
-głęboko oczyszczone ujścia gruczołów łojowych
-zredukowane zaskórniki
-zmniejszone przebarwienia potrądzikowe

Dobry, ale nie jako jedyny produkt

Serum używam od niecałego miesiąca, I to co zauważyłam to to, że zmiany trądzikowe się wyciszyły, chociaż w mniejszym stopniu niż oczekiwałam. Używam go na wieczór co drugi dzień, na zmianę z koncentratem z Wit. C z tej samej marki i myślę, że to najlepszy sposób na używanie tego produktu, ponieważ wysusza dość mocno skórę, sprawiając, że przebarwienia są mocniej widoczne, więc konieczne jest częste używanie produktów łagodzących i nawilżających. Ogółem produkt jest dobry, ale nie jestem pewna czy zakupię ponownie.

Zaczęłam używać ampułki w celu wyciszenia zmian przy trądziku. Już po kilku użyciach efekt był widoczny. Zmiany są mniejsze i nie powstają kolejne ze względu na działanie antybakteryjne ampułki. Używam jej na noc pod krem lub rozrabiam z glinką w celu oczyszczenia z zaskórników.

Genialny <3

Moja cera stała się problematyczna po 25. roku życia. Nagle wystąpił trądzik na czole i policzkach, przetłuszczanie się strefy T, zaskórniki zamknięte na całym czole (to te wyglądające jak kaszka).

Nigdy wcześniej nie byłam fanką "skincare", bo uważałam to za stratę czasu, kiedy moja cera była w porządku. Mycie twarzy pierwszym lepszym żelem kiedyś wystarczało. Kiedy już przestało, a cera wyglądała tragicznie, przeszłam kurację antybiotykową, która pomogła - na chwilę. Problemy wróciły, a wraz z pandemią i maseczkami, nasiliły się bardzo mocno.

Długo zwlekałam, bo myślałam, że takie dermokosmetyki to nie na moją kieszeń, ale w końcu uznałam, że dość (to był moment, kiedy wolałam siedzieć w masce przy znajomych, bo wtedy nie było widać jak tragicznie wyglądają moje policzki). Poczytałam opinie, posłuchałam sympatycznej Pani w drogerii Hebe i zdecydowałam się na kilka produktów Bandi Anti Acne. Obecnie stosuję tę ampułkę na zmianę z peelingiem kwasowym z tej samej serii, a na dzień multiaktywny krem BB (też ta sama seria).

Muszę przyznać, że nie sądziłam, że efekty będą tak dobre!!! <3 Jestem super zaskoczona, trądzik praktycznie zniknął, nawet prawie udało się zlikwidować czerwone/brązowe kropki pozostałe po trądziku. Serum jest super wydajne, oczywiście należy pamiętać o stosowaniu SPF i nawilżania. Polecam gorąco, cieszę się, że już za pierwszym podejściem trafiłam na coś tak genialnego! EDIT: Zapomniałam dodać, że efekty u mnie były stopniowe, powolne, ale po 3 miesiącach jest mega. Zawsze widzę wiele niecierpliwych opinii, takim produktom trzeba jednak dać czas.

Cuuudo!!!

Ta ampułka to cudo absolutne. Kiedy jestem już w podbramkowej sytuacji i moja skóra błaga o pomoc zawsze biorę w ręku ten kosmetyk. Trzeba pamiętać że można go używać tylko na noc i ja staram się go nie używać w miesiącach letnich bo zawarty w nim kwas może doprowadzić no do przebarwień (chociaż ja nigdy takich nie dostałam a stosuje to już od około 3 lat). Ampułka rowneoz wysuszaocno skórę ale wiadomo... Jak chcemy się pozbyć niedoskonałości to najlepsze kosmetyki wysuszają je.

Ampułka

Używam tego produktu od około 2 miesięcy i muszę przyznać, że jest to znakomity kosmetyk do walki z niedoskonałościami. Już po pierwszym użyciu był widoczny efekt zmniejszonego zaczerwieniania a po kolejnych problem niedoskonałości zupełnie ustąpił. Oprócz tego zauważyłam wygładzenie skóry twarzy po jego stosowaniu. Kosmetyk jest bardzo wydajny i higieniczny dzięki aplikatorowi.

niestety, ale nie

Na początku bardzo mocno mnie wysypała, ale byłam na to przygotowana więc przeczekałam ten moment. Ale bałam się już używać jej na całą twarz, dlatego stosowałam ją punktowo na zmiany. Przez pewnien czas było ok, ale potem po odstawieniu na tydzień zauważyłam, że dalej powodowała wysyp pomimo, że stosowałam ją tylko punktowo. Więc do niej nie wrócę.

Pogromca "kaszki"

Szukałam produktu, który poradzi sobie z wysypem po nietrafionym kosmetyku. Trafiłam na ampułkę z bandi i efekt przerósł moje oczekiwania. Różnice widzialam już po pierwszym użyciu, tak zwana kaszka zdecydowanie się spłyciła, zmniejszyły się pory i ilość zaskórników. A to efekty dopiero do dwóch tygodniach. Mam też wrażenie, że produkt zredukował nadmiar sebum.
Jak najbardziej polecam zainwestować w ten produkt!

Niesamowity produkt

Moja cera była problematyczna; trądzik, zaskórniki w strefie T, przetłuszczanie i przesuszanie jednego dnia. Ampułkę stosowałam na początku co drugi dzień, przez pewien okres codziennie, następnie znowu wróciłam do cyklu co dwa dni na zmianę z peelingiem kwasowym z tej samej firmy. preparat bardzo pomógł mi w walce z problemami skórnymi, obecnie moja cera jest mieszana/normalna z zaskórnikami (zmniejszonymi) ale już bez zmian trądzikowych. Serdecznie polecam, zdecydowanie jest to mój hit i będę do tego wracać. Dodam równiez, że jest niesamowicie wydajny

Cudo

Używam tej a pułki punktowo, gdy wyskoczą mi jakieś pryszcze i sprawdza się doskonale. Przyspiesza ich znikanie, no i starcza na wieki. Bardzo dobry produkt.

Świetna!

Zaczęłam oczyszczać skórę olejkami,przez co miałam pozapychane pory.Zdecydowałam się więc na zakup tej ampułki w Hebe.Używam jej już 2 tygodnie i jest po prostu świetna.Spełniła obietnice producenta.Rozjaśniła plamki po pryszczach.Pozbyłam się dzięki niej zaskórników zamkniętych na brodzie,a otwartych na nosie jest co raz mniej.Ampułka na początku może lekko wysypać,ze względu na głęboko oczyszczający kwas salicylowy.Lekko mnie wysuszała,ale potem skóra się przyzwyczaiła.

Ok

Stosuje produkt wraz z połączeniem peelingu kwasowego tej samej marki. Bardzo wydajny, zmniejsza ilosc zaskorników zamkniętych, wycisza powstające krosty.
Do produktów bandi zawsze dodawane są próbki kremów, co jest dla mnie zaletą, dzięki temu można poznawać inne produkty tej marki. Poza tym miło dostać coś ekstra.

Spodziewałam się lepszego efektu

Produkt kupiłam skuszona dobrymi opiniami, bo na pewno nie ceną, która do najmniejszych nie należy. W okazyjnej cenie nabyłam go za 45zł.
Jest naprawdę dokładnie zabezpieczony. Poza ofoliowanym kartonikiem, pipeta jest zalakowana i w całości owinięta ciasno folią. Osobno umiejscowiony w kartoniku jest flakon z cieczą, również solidnie zgrzany sreberkiem i zakrecony białą nakrętką. Nie ma opcji, żeby ktoś skorzystał z produktu jeszcze w sklepie.
Szata graficzna bardzo profesjonalna, kojarzy się z wysokiej rangi produktem specjalistycznym.
Konsystencja cieczy bardzo luźna. Trzeba uważać żeby nie rozlać produktu, bo to nie trudne przy tak lejącej formie. Nałożona na skórę poprostu spływa jak woda.
Zapach mocny. Nie wiem do czego go porównać, ale wg mnie jest chemiczny i bliżej nieznany.
Co do działania. Trzeba uważać żeby nie przesadzić z ilością i częstotliwością stosowania,bo baaaaardzo wysusza cerę. Przy stosowaniu co drugi dzień,musiałam mocniej nawilżać skórę, bo widziałam białe łuszczące się skórki.
Skóra po pierwszym zastosowaniu jest napięta. Widać to i czuć. Jest delikatna i wygładzona jak po zabiegu kosmetycznym. Same wągry nie zniknęły ,ale w jakimś stopniu były wygładzone
Pryszcze nie przestały wychodzić,ale miałam wrażenie,że szybciej wyskakiwały i goiły ssię. Prawdopodobie był to efekt silnego wysuszenia.
Ślady po trądziku nadal są widoczne,a stosuje preparat od miesiąca. Odnoszę nawet wrażenie,że dłużej są widoczne na twarzy pozostalosci po świeżych pryszczach. Tak jakby wysuszona skóra bardziej je uwidaczniała.
Nie jestem w pełni usatysfakcjonowana z tego produktu. Głównie ze względu na silne przesuszenie skóry. Mam poczucie,że muszę na jakiś czas odpocząć od tego produktu i postawić na solidne nawilżenie skóry. Niemniej jednak, efekt wygladzenia i napięcia skóry jest mocny. Co może pomóc wielu osobom przy eliminacji zaskornikow.
Jest bardzo wydajny co nie współgra z krótkim terminem ważności. Wolałabym najpierw kupić mniejszą pojemność za mniejszą cenę i przekonać się do jego działania. Jak dla mnie naciągana 4.

2085