Manufaktura Piękna, Olejek uniwersalny twarz, ciało i włosy `Śliwka w cynamonie`

Ulubieniec kosmetycznych minimalistów, wzorowy kompan podróży małych i dużych. Pielęgnuje zarówno twarz, jak i ciało. Idealnie sprawdzi się również nałożony na końcówki włosów. Skomponowany na bazie naturalnych olejów ze słodkich migdałów, pestek winogron, arganowego i pestek śliwek, które odżywiają i wygładzają zarówno skórę jak i włosy. Relaksujący marcepanowo-cynamonowy aromat z nutą powideł śliwkowych wprawi Cię w błogi nastrój.

nawilżające, wygładzające

• Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil,
  • Prunus Domestica Seed Oil,
  • Aroma

Moja nowa jesienna miłość

Oleje i olejki to jedna z moich ulubionych form kosmetyków do ciała. Nie mogłam więc przejść obojętnie obok pięknych szklanych buteleczek z olejkami od Manufaktury Piękna. Zdecydowałam się na apetycznie brzmiącą opcję śliwki w cynamonie.
W składzie mieszanka olejów, które zawsze dobre działały na moją skórę. Po kilku tygodniach używania tego produktu widzę, że moja skóra jest odżywiona i miękka.
Uwielbiam rozmasowywać ten olejek po całym ciele jako zakończenie wieczornego rytuału pielęgnacyjnego. Ogromną rolę odgrywa tutaj zapach kosmetyku - producent pisze coś o nutach marcepanu, ale, na szczęście dla mnie, zupełnie ich nie wyczuwam. Mocno wyczuwalne są natomiast nuty śliwkowe ze szczyptą cynamonu. Prawdziwie jesienna mieszanka, która utrzymuje się jeszcze długo po nałożeniu na ciało.
Dodatkowy plus za pompkę i osłonkę do aplikatora.