Wibo, My Treasure, Moonstone Foundation (Podkład do twarzy)

Wibo, My Treasure, Moonstone Foundation (Podkład do twarzy)

Kategoria
Marka

Lekki fluid do twarzy. Dzięki zawartości rozświetlających mikrodrobinek skóra wygląda na świeżą i wypoczętą. Podkład posiada formułę buildable coverage co przyczynia się do możliwości tworzenia według odpowiedniego według Ciebie krycia- od lekkiego po średnie.

fluidy
rozświetlające
w buteleczce
normalna

Najlepszy!

To ostatnimi czasy mój ulubiony podkład, którego używam najczęściej. Miałam takiego farta, że kupiłam go na wyprzedaży w Rossmannie za 6 zł!! Nawet nie czytałam o nim żadnych recenzji, nie planowałam go kupić, ale no taka promocja, to kto by się nie skusił. W dodatku został wtedy ostatni kolor - nr 2 i okazało się, że jest dla mnie idealny, po prostu to kolor mojej skóry. Idealnie neutralny, jasny, z leciutko żółtymi tonami. I to dopiero początek jego zalet. Jego krycie jest również dla mnie idealne. To nie jest mocno kryjący podkład, ale da się to krycie budować. U mnie jedna cienka warstwa jest naprawdę wystarczająca. Nie mam na twarzy maski, widać dalej moją skórę, zakrywa to co ma zakryć i pięknie ujednolica koloryt. Dwie warstwy to już dla mnie naprawdę porządne krycie. To jak on wygląda na skórze to jest jakiś kosmos. Daje jakiś taki blur na twarzy, taki photo shop ale totalnie nie widać, że ma się na twarzy podkład. No jestem zachwycona. Trwałość też jest w porządku, bez problemu wytrzymuje cały dzień, tylko wiadomo - trzeba go utrwalić dobrym pudrem. W dodatku opakowanie wygodne, z pompką, bardzo eleganckie, ze złotymi akcentami. Zostaje on moim ulubieńcem tego roku

Średniak

Produkt zakupiłam w ciemno, spodobała mi się gama kolorystyczna, szukałam jakieś lekkiego podkładu bez efektu maski.
Samo opakowanie jest bardzo estetyczne, w szklanej buteleczce z pompka i złota nakrętka.
Pompka nie zacina się i nie ma problemu z dozowaniem, natomiast to byłoby chyba na tyle jeżeli chodzi o plusy, podklad jedynie da się nałożyć palcami, gąbeczka zostają smugi i duża ilość produktu marnuje się ponieważ gąbka bardzo wchłania podklad,(przy innych podkładach tak nie miałam), nie mam suchych skórek na twarzy, po aplikacji pojawiły mi się skórki których nigdy nie miałam, podklad uwydatnia wszystkie niedoskonałości, niestety nie da się budować krycia, dokładając produktu w niektórych miejscach miałam wrażenie ze nic się nie zmienia, pojawiają się tylko smugi.
Produkt zdecydowanie do cer idealnych, po paru godzinach użytkowania nie wyświecał się ale tez nie był trwały na twarzy.
Za cenę 40zl można zdecydować mieć lepszy podklad.

Fajny do skory suchej

Jest to produkt specyficzny i na pewno nie sprawdzi się przy skórze tłustej a nawet mieszanej. Ja posiadaczka skory suchej i wrażliwej jestem mega zadowolona jednak. Średnie krycie i super rozświetlenie. Jeśli na tym właśnie Ci zależy to produkt dla Ciebie. Co do trwałości to jestem zaskoczona na plus. Po kilkunastu godzinach efekt nadal się utrzymuje. Widoczny efekt lekkiego glow i nawilżenia.

Szklana buteleczka, aplikator w pompce.

No dla mnie hit

Mam cere - mieszaną z tendencją do suchych skórek przesuszen i zmian tradzikowych oraz alergii
Czego szukam w podkładach - trwałości , rozświetlenia , krycia na średnim poziomie bez efektu szpachli i płaskiego matu
Czy ten podkład mi to dał ? TAK !!!
Jestem zdecyodwanie na tak dla tego podkładu bo :
1. nie podkreślił suchych skórek
2. nie ściemniał
3. ma idealny kolor dla jasnej ale nie rozowej cery ( 01)
4.pięknie rozświetla
5. daje wystarczajace krycie i daje sie dobudowac - w trakcie uzycia mialam znaczne zmiany od maski, podklad w 2 warstwach je fajnie przykryl ale dalej przeswitywaly ale dla mnie to rola dla korektora
6.produkty na nim blendują się fenomenalnie - uzyłam z pudrem Wibo Doll Skin - drugi HIT
7.po 9 h tescie - w trakcie którego byłam meeega aktywna i miał prawo zniknac -nadal wyglada dobrze ,troche sie zwazyl ale to po mega duzym wysilku, starł sie z nosa i brody ale to przeziebienie robi swoje. Mimo to utrzymal brazer i nadal jakos wyglada .
No podsumowując - mało który podklad tak dalby rade !
POLECAM