Max Factor, Miracle Pure Skin-improving Foundation SPF 30 PA +++ (Podkład nawilżający i rozświetlający z filtrem)

Cena PLN 59.99

Max Factor Miracle Pure Skin-improving Foundation SPF to podkład, który poprawia kondycję skóry. Posiada kompleks witamin i składników aktywnych, takich jak: witamina C, kwas hialuronowy, Collagen Boosting. Po aplikacji zmęczona skóra dostaje witalności oraz zyskuje piękny wygląd, jednocześnie nie obciążając jej. Produkt zapewnia 24-godzinne nawilżenie, jednocześnie nawadniając skórę. Poprawia jędrność oraz elastyczność skóry poprzez syntezę kolagenu i elastyny. Zawarty w podkładzie filtr SPF30 PA+++ oraz filtry UVB i UVA chronią skórę przed promieniowaniem słonecznym. Zapewnia świetliste wykończenie oraz lekki poziom krycia. Stapia się ze skórą.

Właściwości podkładu Max Factor Miracle Pure Skin-improving Foundation SPF:
- ujednolica koloryt cery,
- nadaje promienny i świeży wygląd,
- łączy makijaż codzienny z pielęgnacją skóry,
- niewyczuwalna oraz lekka formuła stapia się ze skórą,
- poprawia kondycję skóry, kryjąc niedoskonałości oraz pielęgnując ją,
- zapewnia 24-godzinne nawilżenie,
- zawiera kompleks witamin,
- średni poziom krycia,
- zapewnia świetliste wykończenie,
- chroni skórę przed promieniowaniem UVB i UVA,
- odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

Dostępne kolory:
- 55 Beige SPF30,
- 70 Warm Sand SPF30,
- 35 Pearl Beige SPF30,
- 76 Warm Golden SPF30,
- 33 Crystal Beige SPF30.

ochronne, ujednolicające, kryjące, rozświetlające, nawilżające
Krycie
Cera
normalna, sucha, mieszana

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

nie dla mnie

Podkład kupiłam bo bardzo lubie kosmetyki marki Max Factor. Opakowanie ładne a cena nie była jakaś przerażająca. Konsystencja dość rzadkawa i źle mi się go nakładało. Rozczarowałam się jego jakością bo bardzo słabo kryje a po większej dawce roluje się na skórze a przecież latem na słońce nie dam go nadmiar bo wszystko spłynie. Bardzo się rozczarowałam jakościa tego podkładu i odstawiam go na półkę.

• Zgodność z opisem producenta: 5
  • Trwałość: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 5

Lekki nawilżająco-rozświetlający podkład

Podkład posiada bardzo lekką formułę. Jest komfortowy. Dobrze rozprowadza się na skórze i szybko wchłania nie tworzy smug ani efektu maski. Jest idealny na lato. Uwielbiam go za to, że ma średnie krycie. Nie obciąża skóry. Nie podrażnia. Nie wysusza. Posiadam skórę suchą, dlatego często Moja skóra po demakijażu jest w kiepskiej kondycji. Jednak dzięki temu podkładowi jest inaczej. Ma on bardzo przyjemne wykończenie. Jest średnio trwały. W ciągu dnia troszkę się ściera.

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 4
  • Opakowanie: 4

przyjemna formuła, ale potwornie oksyduje

Przede wszystkim podkład potwornie oksyduje, mam kolor 75 i zaraz po wydobyciu z opakowania ma ładne oliwkowe, neutralne tony, ale po aplikacji na twarz niemalże od razu ciemnieje i staje się pomarańczowy. Próbowałam na różne kremy i bazy - zawsze to samo. Żaden puder tego nie zniweluje.
Szkoda, bo formuła jest fajna, dobrze się rozprowadza, daje lekkie krycie, satynowe wykończenie. Na pewno byłby fajny na lato, ale cóż...

Porażka

Kupiłam zachęcona promocją i reklamą w Rossmannie, która powołuje się na opinie z Wizażu i 4,5 gwiazdki. Skład też wzbudził moje zainteresowanie. Niestety wszystkie wady, o jakich napisały moje poprzedniczki są faktem. Najjaśniejszy odcień staje się na twarzy pomarańczowy. To już jak dla mnie dyskwalifikacja. Ale jeśli komuś odpowiada taki kolor, to może liczyć praktycznie na zerowe krycie, marne rozświetlenie i wysyp krost na czole.

Używa produktu od: próbka

• Wydajność: 1

Tragedia

Kupiłam zachęcona opiniami usłyszanymi na YouTube. Gama kolorystyczna marki Max Factor była dla mnie nieosiągalna. Usłyszałam o rozszerzeniu jej i zdecydowałam się na kolor 32. Niestety kolor oksyduje o conajmniej kilka tonów. Właściwe nie ma różnicy czy wybierzecie kolor 45 czy 32..

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Katastrofa

Podkład totalnie nie sprawdził się u mnie. Przeczytałam wile pozytywnych opinii i gdy ujrzałam go na promocji bez zastanowienia kupiłam. Cena kosmiczna do jakości i działania produktu. Opakowanie estetyczne i dobrze wykonane. Kolor wybrałam odpowiedni, ale po pół godziny od nałożenia zmienia kolor na bardziej pomarańczowy niż był wcześniej. Czy można nazwać go podkładem? Moim zdaniem nie, bo kremy BB mają większe krycie. Z pozytywnych cech mogę wymienić to, że podkład ma SPF i całkiem dobrze pachnie. U mnie się nie sprawdził.

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Trwałość: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3

Raczej BB niż podkład

Produkt kupiłam skuszona bardzo dobrymi opiniami i recenzjami zarówno tutaj jak i na instagramie czy YT. Podkład z SPF miał dawać efekt nawilżenia i rozświetlenia. Byłam bardzo zadowolona z podkładu miracle second skin, który wyszedł na rynek trochę wcześniej i liczyłam na to, że ten podkład będzie równie dobry. Pierwsze z czym mamy styczność to opakowanie. Bardzo wygodne, chociaż na początku razem z podkładem uszło z niego trochę powietrza przez co produkt się trochę rozbryzgiwał, potem już było ok. Forma aplikatora zdecydowanie utrzymuje opakowanie w czystości, co jest dla mnie wielkim plusem.

Jeśli chodzi o sam produkt to ma on bardzo słabe krycie - mam wrażenie, że mam kremy BB, które kryją lepiej. Nie ma się tutaj też co nastawiać na budowanie krycia. Mam wrażenie, że produkt, gdy już posiedzi trochę na skórze, to jakby zwiększał swoje krycie. Widziałam też zarzuty, że produkt ciemnieje - ja mam wrażenie, że u mnie jest odwrotnie. Po nałożeniu wydawało mi się, że jest nieco za ciemny, ale po kilkunastu minutach już się tak nie odcinał.

Tragedia

Kierowana pozytywnymi opiniami na wizażu skusiłam się na ten lekki podkład w drogerii. Był na przecenie, zbliża się lato, a jego opis był zachęcający. To by było na tyle z moich oczekiwań.
Nie wiem skąd tyle pozytywów o nim, ale podejrzewam, że to sprawka testów.
Wybrałam kolor idealny do mojej jasnej karnacji, po rozsmarowaniu dokładnie taki się wydawał. Jakie było moje rozczarowanie, gdy po chwili zrobił się pomarańczowy!!! Ten kosmetyk się piekielnie utlenia! Nie miałam nigdy do czynienia z podkładem, który aż tak zmieniałby kolor z pierwotnym wyglądem. Jak tu dobrać odpowiedni kolor, gdy idealny odcień nagle staje się pomarańczowy?
Jestem totalnie zawiedziona, jest to najgorszy kosmetyk z jakim miałam styczność od bardzo dawna. Nie nadaje się do niczego bo nie zamierzam chodzić z pomarańczową twarzą. A kolor jaki wybrałam jest jasny, light ivory nr 40.
W dodatku się roluje na sprawdzonej pielęgnacji, a wieczorem na waciku praktycznie go nie ma.

Ja mówię stanowcze NIE.

• Wydajność: 1
  • Opakowanie: 2

Ten produkt nie powinien nazywać się podkładem

Recenzuję na podstawie odcienia 32 - light beige. Ten produkt nie powinien się nazywać podkładem. Jest to raczej krem na dzień z mini efektem wyrównania kolorytu skóry, ale nic poza tym. Nieważne ile warstw się go nałoży - mam wrażenie, jakby nic na twarzy nie było. Mam w swojej kolekcji zdecydowanie lepsze kremy BB i CC z ochroną przeciwsłoneczną. Dlatego ten produkt serdecznie ODRADZAM.

SPF 30
Wyrównuje koloryt

Brak deklarowanych efektów pielęgnacyjnych
Brak jakiegokolwiek krycia
Nie można budować krycia kilkoma warstwami
Wchłania się w skórę jak zwykły krem i znika
Przez to niewydajny
Podkreśla pory i suche skórki
Oksyduje na maksa
Dziwne opakowanie, produktu wydobywać się bardzo mało i cienkimi „niteczkami”

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Opakowanie: 5

Niewiele robi, ale może latem się sprawdzi.

Podkład zamknięty w wygodnej tubce z cienkim dozownikiem, przez który przeciska się kremowa maź. Po nałożeniu palcami podkreśla zagłębienia, jeśli ktoś ma rozszerzone pory, dlatego bardziej nadaje się do idealnie gładkich cer. Podkreśla suche skórki, jest ledwo widoczny na twarzy, szybko znika (wsiąka? w skórę). Posiadam odcień 32, czyli light beige. Co prawda, oksyduje na twarzy, ale brałam to pod uwagę. Ciemnieje, ale nie jakoś znacząco. Odcień, który mam dopasuje się do skóry jasnej, ale nie porcelanowej, raczej o lekko chłodniejszym odcieniu. Ujednolica skórę, co jest na plus. Daje efekt glow. Nieważne ile go nakładam, mam wrażenie, jakby nic nie było na twarzy, bardzo leciutki. Na pewno zużyję go latem. Podsumowując, jeśli jest się posiadaczką gładkiej, dobrze nawilżonej i wypielęgnowanej skóry i potrzeba jest tylko taka, aby wyrównać jej koloryt i nadać jej blasku, to będzie to dobry wybór. W innym przypadku będą problemy.

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

• Zgodność z opisem producenta: 5
  • Trwałość: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 4

Doskonały lekki podkład idealny na lato

Podkład Max Factor nawilżający i rozświetlający z filtrem 30 ma lekką formułę. Która szybko i łatwo rozprowadza się na twarzy. Doskonale wtapia się w skórę tworząc ujednolicony promienny koloryt na skórze. Zakrywa niedoskonałości i nie obciąża skóry. Lekka formuła nawilżająca sprawia że sprawdzi się nawet dla skóry tak jak moja mieszanej. Dużym plusem jest to że nie wysusza skóry ! Ma wygodny aplikator po wyciśnięciu wypływa i łatwo się go nakłada na skórę. Idealny na wiosnę czy lato bo zawiera filtr przeciwsłoneczny co daje ochronę .Dodatkowym atutem tego podkładu jest trwałość utrzymuje się na skórze przez cały dzień .

Kupiony w: Nie podano

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Trwałość: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 1

Dobry podkład

Podkład dostałam od koleżanki, i jestem bardzo z niego zadowolona. Zacznę od plusów:
Podkład bardzo długo trzyma się na skórze. Poranny makijaż zostaje na miejscu do wieczora:) Nie zauważyłam również aby ciemniał na skórze.
Podkład dobrze rozprowadza się na skórze, nie roluje się, oraz nie waży (nakładam go wilgotną gąbeczką).
Jeżeli chodzi o minusy, to jest to na pewno opakowanie. Podkład bardzo źle się nakłada. Ciężko jest wycisnąć produkt z opakowania, przez co bardzo dużo się go marnuje.