Yumi, Morelowa maska do włosów wysokoporowatych

Yumi, Morelowa maska do włosów wysokoporowatych

Szukasz produktu, który ma działanie idealnie dostosowane do Twoich włosów, a do tego pięknie pachnie i przywołuje wakacyjne wspomnienia? Morelowa maska 3w1 to idealny produkt dla osób z włosami wysokoporowatymi. Dlaczego to działa? Olej lniany – nawilża, nabłyszcza, przyspiesza wzrost włosów oraz zapobiega ich wypadaniu. Olej z kiełków pszenicy – uelastycznia łodygę włosa i nawilża ją od środka, wygładza jego strukturę, a także pomaga odbudować osłonę lipidowa włosów. Olej z wiesiołka – zapobiega nadmiernemu przesuszaniu się włosów, wygładzając ich powierzchnie. Dzięki jego działaniu włosy staja się miękkie w dotyku i odzyskują zdrowy blask. Sok z liści aloesu – nawilża, wygładza i nabłyszcza włosy ułatwiając ich rozczesywanie. Morela – przyjemny zapach moreli długo utrzyma się na włosach. Sięgnij po ten regenerujący koktajl dla Twoich włosów! Czy moje włosy są wysokoporowate – co to znaczy? To często włosy zniszczone, matowe, suche i puszące się. Podczas dotykania palcami, da się wyczuć nierówności w ich strukturze, są chropowate i sztywne. Bardzo szybko chłoną wilgoć i są podatne na zabiegi stylizacyjne.

do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, regenerujące, wzmacniające
w słoiku
bogate

Morelowe LOVE

Ta maska to strzał w dziesiątkę. Uważam ,że to kosmetyk jak z salonu kosmetycznego- bardzo profesjonalny. Doskonale wygładza włosy, powoduje ich lśnienie. I ponownie rozpłynę się nad zapachem- aż do zjedżenia, wspaniały, apetyczny.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Super odżywcza maska do zniszczonych suchych włosów

Morelowa maska do włosów wysokoporowatych od Yumi stała się moim ulubieńcem. Ten produkt jest świetny. Mam suche, matowe i mocno zniszczone włosy. Po użyciu tej maski moje włosy odżyły. Stały się odżywione, miękkie i pełne blasku. Do tego subtelna, morelowa nuta zapachowa rozpieszcza zmysły. Maska jest dość gęsta, nie utrudnia to jednak w żaden sposób jej nakładania na pasma. Jest w mojej ocenie średnio wydajna, jednak nie jest to dla mnie aż tak istotne kiedy patrzę na efekty po odżywczym zabiegu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Świetna maska do włosów wysokoporowatych

Otwierając opakowanie maski poczułam przepiękny, nieduszący zapach moreli. Maskę dobrze nakłada się na włosy, jest wydajna i przyjemna. Włosy po użyciu są wygładzone, ale nie obciążone. Maska świetnie sobie radzi z suchymi, zniszczonymi i pozbawionymi życia włosami. Polecam maskę stosować z odżywką emolientową tej samej firmy dla uzyskania jeszcze lepszych efektów.

obłędny zapach

Na początku zaznaczę, że posiadam włosy wysokoporowate z tendencją do falowania i kręcenia, myję je średnio co dwa dni. Produkt otrzymałam w ramach testów WIZAZ.

Maska znajduje się w zielonym plastikowym słoiczku. Konsystencja gęsta, kremowa o cudownym morelowym zapachu. Uwielbiam jej używać ze względu na ten zapach!!!

Maski używam w metodzie OMO i sprawdza się super. Nawilża, wygładza, włosy po niej są miękkie i przyjemne w dotyku. Bardzo wydajna przy długich włosach, nawet nie jestem w połowie pełnowymiarowego produktu.

Zbawienie dla włosów wysokoporowatych ❤️

Moje włosy są wysokoporowate, rozjaśniane, przesuszone, a ta maska idealnie sobie z nimi radzi! Stosuję ją co 4/5 dni. Zauważam ogromną różnicę w jakości włosów po użyciu tego produktu. Włosy są miękkie, sypkie, idealnie wygładzone. Nie obciąża włosów, nie powoduje efektu przetłuszczania. Jestem zakochana w jej zapachu, jak i ludzie, którzy mnie spotykają. Już koleżanki kupiły ten produkt z mojego polecenia ???? Super skład, działanie i cena. Polecam!

Godny polecenia!

Produkt ma wygodne opakowanie i przepiękny zapach, dzięki którem chciałoby się nakładać tę maskę codziennie. Świetnie dociąża włosy (wysokopory). Jest dość wydajna id obrze odżywia zniszczone włosy.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Zapach taki że aż chce się zjeść

Bardzo ładny słodki zapach ale nie jest przytłaczający. Produkt łatwy w użyciu, ładne opakowanie. Włosy po masce są delikatne, wygładzone, odżywione, pełne blaksu, dobrze się rozczesują a także są podatne na stylizacje. Wydajny produkt.

Nie pasowała mi

Używałam jako maski oraz jako odżywki bez spłukiwania osobiście lepiej mi pasował w formie odżywki bez spłukiwania w nałożonej niewielkiej ilości. Ja dla mnie bez szału ale nie zużyłam jeszcze opakowania myślę że ta recenzje muszę napisać zbyt szybko . Ale myślę to samo co o szamponie i odżywce że ciężko mam po nim rozczesac włosy

Morelowy faworyt

Maska morelowa to zdecydowanie mój faworyt z całego zestawu. Moje włosy puszą się w mniejszym stopniu i jestem w dużym szoku ale nawet mniej już wypadają. Czuję gdy je dotykam że ich kondycja się znacznie poprawiła i są bardziej miękkie w dotyku i się nie puszą. Dotychczas żyły swoim życiem i miałam pribem z ich ułożeniem. Polecam osobą, które również jak ja często farbują włosy czy prostują. Widać poprawę a sam zapach już zachęca do użycia. Maska jest wydajna a konsystencja przejemna. Włosy są po kilku zastosowaniach nawilżone i nabłyszczone.

Dobre nawilżenie

Stosuję ją dwa razy w tygodniu. Widzę różnicę po tych kilku razach. Włosy pięknie się układają i błyszczą. Nie są suche i dużo łatwiej się je czesze zarówno na mokro jak i na sucho. Są bardzo przyjemne w dotyku. Na pewno będę stosować regularnie.

Bardzo dobra maska.

Maskę testowałam dzięki Klubowi Recenzentki wizaż.pl. Produkt opakowany w ładne pudełeczko z kolorową szatą graficzną. Zapach bardzo ładny delikatnie morelowy. Posiadam włosy falowane, suche i puszące się. Po użyciu maski zauważyłam, że moje włosy łatwiej się rozczesują, stały się bardziej gładkie i miękkie, nie puszą się. Zyskały więcej blasku, nie są matowe jak dotychczas. Maska sprawdziła się u mnie bez zażutu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobry produkt dla mniej wymagających

Spośród wszystkich testowanych produktów najmniej przypadła mi do gustu ta maska. Nie zauważyłam po jej użyciu spektakularnych efektów, a moje włosy są dosyć wymagające. Ładny, delikatny zapach, przyjemna konsystencja i bardzo duża wydajność. Zamknięta w dosyć sporym słoiku z zakrętką. Ma wiele plusów, aczkolwiek nie jestem pewna, czy kupiłabym ją po raz kolejny.