Yumi, Morelowa maska do włosów wysokoporowatych

Yumi, Morelowa maska do włosów wysokoporowatych

Szukasz produktu, który ma działanie idealnie dostosowane do Twoich włosów, a do tego pięknie pachnie i przywołuje wakacyjne wspomnienia? Morelowa maska 3w1 to idealny produkt dla osób z włosami wysokoporowatymi. Dlaczego to działa? Olej lniany – nawilża, nabłyszcza, przyspiesza wzrost włosów oraz zapobiega ich wypadaniu. Olej z kiełków pszenicy – uelastycznia łodygę włosa i nawilża ją od środka, wygładza jego strukturę, a także pomaga odbudować osłonę lipidowa włosów. Olej z wiesiołka – zapobiega nadmiernemu przesuszaniu się włosów, wygładzając ich powierzchnie. Dzięki jego działaniu włosy staja się miękkie w dotyku i odzyskują zdrowy blask. Sok z liści aloesu – nawilża, wygładza i nabłyszcza włosy ułatwiając ich rozczesywanie. Morela – przyjemny zapach moreli długo utrzyma się na włosach. Sięgnij po ten regenerujący koktajl dla Twoich włosów! Czy moje włosy są wysokoporowate – co to znaczy? To często włosy zniszczone, matowe, suche i puszące się. Podczas dotykania palcami, da się wyczuć nierówności w ich strukturze, są chropowate i sztywne. Bardzo szybko chłoną wilgoć i są podatne na zabiegi stylizacyjne.

Fajna maska

Uwielbiam maski do włosów. Tą maskę oceniam w skali od 1 do 10 na 6. Nie zrobiła szczególnego wow na moich włosach, ale też nie jest taka zła. Mam włosy przetłuszczające się bardzo szybko i możliwe, że dlatego ta maska zbytnio mi nie pomogła, ale ma bardzo ładny zapach.

Maska pachnie nieziemsko morelami

Maska pachnie i nawilża włosy. Sprawia, że mogę rozczesać moje grube i długie włosy. Polecam do włosów wysoko porowatych. Opakowanie jest duże i bardzo wydajne, produkt starczy mi z pewnością na pół roku. Nawet widzę, że wypada mi mniej włosów stosując tę kurację z szamponu i maski morelowej.

Morelowy zawrót głowy

Maskę od Yumi o morelowy zapachu do włosów wysokoporowatych mogę śmiało uznać za jeden z moich ulubieńców w tej kategorii. Od otwarcia moje zmysły zostały pobudzone przez zapach moreli. Maska jest dosyć gęsta, więc łatwo się ją rozprowadzało na włosach, nie potrzeba dużej ilości, aby poczuć wygładzenie na włosach.

Produkt dobrze nawilża włosy i wygładza, nie powodując przetłuszczenia. Po kilku użyciach zauważyłam znaczną poprawę kondycji włosów, pewnie za sprawą składników jak olej z wiesiołka, czy z pszenicy. Stosowałam również do metody OMO i również jestem bardzo zadowolona.

Używa produktu od: próbka

Morelowa maska do włosów wysokoporowatych to coś cudownego

Jestem bardzo zadowolona z tej maski, zapach jest piękny, ale nienachalny. Świetny, naturalny, dopracowany skład. Skuteczne, szybkie działanie. Czego chcieć więcej? :) Maska idealna.

Polecam tą maskę

Maska jest świetna. Włosy po użyciu są odżywione, miękkie i nawilżone. Mam matowe, zniszczone włosy i ta maska naprawde pomaga w odbudowie. Ładnie pachnie, morelowo, słodko. Maska jest wydajna, mam długie włosy a nie trzeba jej dużo nakładać. Wystarcza na długo. Myślę, że kupie ten produkt ponownie.

Przyjemna poprawa kondycji włosów

Lubię kosmetyki marki Yumi za dobry skład, przyjemny zapach i dobre działanie. Morelowa maska do włosów to tak naprawdę produkt 3w1. Możemy stosować na suche włosy, jako 3 minutową odżywkę i maskę na dłuższą chwilę. Maska bardzo dobrze sprawdza się na moich włosach, niestety zniszczonych częstym suszeniem i farbowaniem. Ma gęstą konsystencję, dzięki czemu nie spływa z włosów podczas pielęgnacji, włosy są po niej wyraźnie wygładzone, sprężyste i lśniące. Obecnie jest to moja ulubiona maska, po której faktycznie widać efekty pielęgnacji.

Rewelacja ! ????

Jestem bardzo zadowolona z maski do włosów, która fantastycznie poradziła sobie z moimi włosami. Ta maska rewelacyjnie nawilża. Włosy są zregenerowane, mocniejsze i łatwiejsze do rozczesania a przy tym pięknie pachną. Napewno będę do niej wracać. ;)

Morelowa

Mam gęste, grube, rozjaśniane, bardzo puszące się włosy. Ta maska to rozwiązanie dla zniszczonych i puszących się włosów. Opakowanie jest śliczne, zapach przyjemny, konsystencja gładka i treściwa. Jest wydajna, łatwo rozprowadza się na włosach i nie "ścieka". Dzięki niej moje włosy są nawilżone, miękkie, przyjemnie sypkie,ładnie się układają i łatwo rozczesują.

Genialna maska

Zacznijmy od tego, że z produktami marki Yumi miałam do czynienia po raz pierwszy. Ogromnie żałuję, że nigdy wcześniej na nie nie trafiłam :D
Maska do włosów wysokoporowatych jest fantastyczna. Ma naprawde niesamowity zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Producent proponuję tak naprawdę 4 sposoby użycia maski:
-jako odżywka do splukiwania nakładana na kilka minut,
-jako maska,
- jako odżywka bez splukiwania na końcówki włosów,
- jako maska nakładana na dłużej i połączona z ulubionym olejkiem do włosów.
Wypróbowałam każdy z tych sposobów i produkt mnie naprawde pozytywnie zaskoczył. Nawet po nałożeniu bez spłukiwania włosy nie są obciążone.
Maska naprawdę cudownie odżywia i wygładza włosy nadając im nieziemski zapach.
Maska tak jak i odżywka ma bardzo przyjemną do nakładania konsystencje i jest bardzo wydajna.
Używałam jej razem z szamponem do włosów przetłuszczających sie od Yumi oraz odżywką "Emolientowe wygładzenie" i po 3 tygodniach widzę zdecydowaną różnicę. Włosy o wiele mniej się przetłuszczają, są błyszczące, odżywione i wygładzone a skóra glowy jest nawilżona. Zdecydowanie polecam :)

Morelowe LOVE

Ta maska to strzał w dziesiątkę. Uważam ,że to kosmetyk jak z salonu kosmetycznego- bardzo profesjonalny. Doskonale wygładza włosy, powoduje ich lśnienie. I ponownie rozpłynę się nad zapachem- aż do zjedżenia, wspaniały, apetyczny.

Super odżywcza maska do zniszczonych suchych włosów

Morelowa maska do włosów wysokoporowatych od Yumi stała się moim ulubieńcem. Ten produkt jest świetny. Mam suche, matowe i mocno zniszczone włosy. Po użyciu tej maski moje włosy odżyły. Stały się odżywione, miękkie i pełne blasku. Do tego subtelna, morelowa nuta zapachowa rozpieszcza zmysły. Maska jest dość gęsta, nie utrudnia to jednak w żaden sposób jej nakładania na pasma. Jest w mojej ocenie średnio wydajna, jednak nie jest to dla mnie aż tak istotne kiedy patrzę na efekty po odżywczym zabiegu.

Świetna maska do włosów wysokoporowatych

Otwierając opakowanie maski poczułam przepiękny, nieduszący zapach moreli. Maskę dobrze nakłada się na włosy, jest wydajna i przyjemna. Włosy po użyciu są wygładzone, ale nie obciążone. Maska świetnie sobie radzi z suchymi, zniszczonymi i pozbawionymi życia włosami. Polecam maskę stosować z odżywką emolientową tej samej firmy dla uzyskania jeszcze lepszych efektów.